کاشت مو طبیعی، کاشت ریش و سبیل، کاشت ابرو

کاشت-مو

کاشت موی طبیعی، دائمی، قابل رشد با به روزترین و شناخته شده ترین روش‌های روز دنیا

خط رویش طبیعی و تراکم بالا، تخصص ماست

در درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار

 

فهرست

  

 

ویژگی‌های درمانگاه جلوه ماندگار در زمینه‌ی کاشت مو

 • صداقت در خدمت
 • خط رويش طبيعى و غير قابل تشخيص
 • تراكم بالا و بيشترين ميزان برداشت از بانك مو
 • استفاده از تمامى متدهاى روز دنیا
 • امكان رويت مراجعه كنندگان قبلى به صورت حضورى
 • داراى مجوز رسمى از وزارت بهداشت و درمان

 

 

کاشت مو، مسیری به سمت اعتماد به نفس بالا

بدن انسان با بالا رفتن سن بصورت طبیعی و غیر طبیعی با عوارضی بعضا ناخوشایند روبرو می‌شود که یکی از این عوارض خصوصا در مورد آقایان کم پشتی و ریزش موهای سر است که در بعضی موارد منجر به اثرات مخرب روانی و آسیب به روحیه شخص می‌گردد.
ما مفتخريم در درمانگاه تخصصي پوست و موي جلوه ماندگار، با بهره گيري از بهترين و مجرب ترين كادر پزشكی و در محيطی آرام، كاشت موی طبيعی و ديگر خدمات پوست و مو را به شما ارائه دهيم.
دستيابي به بالاترين تراكم كاشت مو در يك جلسه، خط رويش طبيعی و تلفيق علم پزشكی و هنر و تجربه، از جمله تفاوت‌های اصلی درمانگاه جلوه ماندگار می‌باشند.
پرسنل درمانگاه، صبورانه و متعهدانه تجربه و هنر خود را در جهت تحقق خواسته‌های شما به نمايش و اجرا گذاشته‌اند و دلسوزانه آماده‌اند تا شما را به منظور تصميم گيری صحيح و آسان راهنمايی نمايند.

 

تاریخچه کاشت مو

تاریخچه استفاده از بخش‌هایی از پوست سر که در آن بافتی از پوست سر به همراه منبع اصلی تولید خون به یک منطقه خالی کاشته شود، به قرن ۱۹ بر می‌گردد. استفاده از روشهای کاشت موی مدرن به دهه ۳۰ میلادی در ژاپن بر می‌گردد که آن موقع جراحان از گرفت ‌های کوچک و حتی «گرفت‌های واحد فولیکولی» برای جایگزین کردن مناطق آسیب دیده ابرو یا مژگان، ولی نه در رابطه با برطرف سازی طاسی، استفاده می‌کردند.

در اواخر دهه ۵۰ بود که عصر مدرن کاشت مو در جهان غرب شروع شد، زمانی که یک متخصص پوست نیویورکی به نام «نرمن ارنریش» (Norman Orentreich) با استفاده از بکارگیری گرفت‌های آزاد دهنده در بیماران دارای الگوی طاسی مردانه، شروع به آزمایش کرد. قبل از این تصور می‌شد که موی کاشته شده بیشتر از موی اولیه در منطقه «گیرنده» رشد نمی‌کند. دکتر ارنریش نشان داد که استفاده از چنین گرفت‌هایی باعث می‌شود که موهای جدیدی در منطقه گیرنده رشد کنند که دوام آن‌ها به همان اندازه‌ای باشد که در محل اولیه خود در اختیار داشته‌اند.
سپس، این، دکتر بوالتر پی انگر (Walter P. Unger) بود که پارامترهای «ناحیه مطمئن برداشت پشت سر» را تعریف کرد که از آن می‌توان دائمی‌ترین فولیکول‌های مو را برداشت کرد. تا ۲۰ سال بعد، جراحان بر روی گرفت‌های کاشت موی کوچکتر کار کردند، ولی نتایج از نظر موفقیت بسیار محدود بود، به طوری که استفاده از گرفت‌های دو تا چهار میلیمتری منجر می‌شد سر شخص ظاهر عروسکی به خود بگیرد. در دهه ۸۰، استفاده از برش‌های نواری جایگزین تکنیک قبلی شد و کارلوس یوبل (Carlos Uebel) در برزیل استفاده از تعداد بیشتری از گرفت‌های کوچک را مشهور ساخت، درحالیکه در آمریکا دکتر ویلیام راسمن (William Rassman) در یک جلسه درمانی شروع به استفاده از هزاران «میکروگرفت» کرد.
به دنبال موفقیت‌های کسب شده، جراحان نیز توجه بیشتری به کلیت ماجرای «گرفت‌های کاشته شده» معطوف ساختند. اتخاذ تکنیک «برش جانبی» در اوایل شروع سال ۲۰۰۰، باعث شد تا جراحان کاشت مو، دو تا چهار گرفت (واحد فولیکولی مو) را انتخاب کنند که باعث شد موی کاشته شده بهتر بر روی پوست سر قرار گیرد و منطقه‌ای که طاس است را بهتر در بر بگیرد.


 

روش کاشت Follicular Unit Transplantation یا بصورت کوتاه شده (FUT)

تراکاشت مو یا کاشت مو به تکنیک جراحی گفته می‌شود که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه اهدا کننده به ناحیه در حال ریزش یا خالی از مو برده می‌شوند. از این روش بیشتر برای درمان ریزش استفاده می‌شود و طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند. بعلاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و ... و پوشاندن محل زخمهای ناشی از تصادف یا جراحی مانند کشیدن پوست و کاشت موهای قبلی استفاده می‌شود. کاشت مو با پیوند پوست متفاوت است.
در هر پیاز مو ۱ تا ۴ رشته مو رشد می‌کند. امروزه در پیشرفته‌ترین روشهای کاشت مو، پیاز مو را دست نخورده انتقال می‌دهند. نتیجه این کار ظاهر طبیعی تر موهای کاشته شده‌است. این روش کاشت Follicular Unit Transplantation یا بصورت کوتاه شده FUT نامیده می‌شود. موهای اهدایی به دو روش کاملاً متفاوت جمع‌آوری می‌شوند. این کار فوق‌العاده تخصصی بوده و فقط متخصصین پوست و مو مجاز به انجام آن می‌باشند. منبع ویکی پدیا

 

روش کاشت FIT

در این روش گرفت ها به صورت دانه ای از پشت سر برداشته شده و در نواحی مورد نظر کاشته می شوند. انتخاب روش مناسب جهت کاشت مو در افراد مختلف با الگوی ریزش مختلف، در جلسه مشاوره توسط پزشک متخصص مشخص می‌شود.
کاشت مو در اتاق عمل و توسط پزشک متخصص و تیم متشکل از تکنسین های درمانی و آموزش دیده، با بی حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی، انجام می‌شود.

 

کاشت مو به روش SUT

به نظر می‌رسد که روش‌های کاشت مو به سه مورد یاد شده ختم گردد و مابقی واژگان صرفا واژگان تبلیغاتی کاشت مو می‌باشد، نه یک شیوه جدید. به طور مثال در روش اس یو تی، همانگونه که در بسیاری از سایتها از آن یاد شده، نیازی به برش و جراحی نیست و این روش، باعث بروز زخم و طی کردن دوره نقاهت طولانی نمی‌شود. علت این برتری، برداشت سریع و دقیق موهای پیوندی است. هم چنین، پس از آن، بایستی موهای پیوندی نگهداری شده تا مرحله کاشت آن برسد. با استفاده از اسلیفت‌های بسیار ظریف، کاشت گرفت‌هایی با فاصله‌ای کمتر از یک میلی متر انجام می‌شود که این نیز از دیگر مزایای  کاشت مو به روش sut است. سرعت انجام کار و پیوند موی بیشتر نیز از مزایای روش SUT است. همچنین بیمار می تواند موهای کاشته شده را در همان روز اول در حد نیم الی یک سانت با تراکم مناسب مشاهده کند. این روش، زیر مجموعه ای از روش FIT محسوب شده و طبیعتا نتیجه همان مورد بالاست.

 

هزینه (قیمت) کاشت مو

میزان هزینه و قیمت کاشت مو، بعد از معاینه توسط متخصص پوست و مو تعیین می گردد. این هزینه (قیمت کاشت مو) بستگی به موارد زیر دارد:

1- الگوی ریزش فرد و در نتیجه، تعداد گرفت های مورد نیاز که کاشته می‌شوند،

۲- روش انتخابی و تجویز شده برای نتیجه بهتر.

هزینه کاشت مو، با توجه به مدت زمان لازم برای انجام پیوند مو و حجم گرفت های لازم، قابل تغییر است، البته این موضوع، به معنای نبود چهار چوب برای مشخص شدن قیمت نیست و صرفا کاشت موی ارزان یا کاشت موی گران، کاشت موی با کیفیتی محسوب نمی شود. به همین علت و با توجه به صداقت در خدمات درمانگاه تخصصی جلوه ماندگار، مشاوران درمانگاه، در تمام ساعات روز آماده مشاوره صمیمانه در خصوص قیمت کاشت مو ارزان قیمت و با بهترین کیفیت ممکن می‌باشند. فقط کافیست از راههای ذکر شده در قسمت تماس با ما، با ما ارتباط برقرار نمایید. توجه شما را به این نکته جلب می‌نماییم که این درمانگاه همکاری کامل و در خور توجهی در خصوص هزینه کاشت مو با مراجعه کنندگان عزیز داشته و به علت فضای صمیمی و مشتری مداری بالا ، تمام مراجعه کنندگان قطعا راضی ما را ترک خواهند کرد.

 


خدمات درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار


کاشت مو طبیعی، کاشت ریش و سبیل، کاشت ابرو

کاشت-مو

کاشت موی طبیعی، دائمی، قابل رشد با به روزترین و شناخته شده ترین روش‌های روز دنیا
خط رویش طبیعی و تراکم بالا، تخصص ماست

 • تاریخچه کاشت مو
 • روش کاشت FUT
 • روش کاشت FIT
 • کاشت مو به روش SUT
 • هزینه (قیمت) کاشت مو


لیزر موهای زائد (بلومون، دایود، ایلایت و ...)

لیزر-مو-زائد

لیزر موهای زائد، با بروز ترین و مدرنترین دستگاه‌های دنیا بدون عارضه
و با بالاترین میزان رضایت

 • زير نظر متخصص پوست و مو
 • ليزر دايود دارای سيستم كولينگ (خنك كننده) قوی
 • بدون درد و عوارض
 • ميزان جذب بالا از ملانين
 • مناسب برای پوست های نژاد ایرانی


تزریق فیلر، ژل هیالورونیک اسید، بوتاکس و چربی

تزریق ژل لب پرفکتالیزر بیکینیلیزر زیر بغل

تزریق فیلر، چربی، تزریق ژل هیالورونیک اسید، تزریق بوتاکس دیسپورت انگلستان
تایید شده توسط وزارت بهداشت و درمان

 • تزریق ژل چیست؟
 • در چه محل‌هایی می توان از تزریق ژل استفاده کرد؟
 • انواع ژل‌های پرکننده در تزریق ژل
 • مراحل تزریق ژل به صورت
 • مزایای تزریق ژل


برداشت خال، زگیل و انواع ضایعه‌های پوستی

برداشت-خال-زگیل

برداشتن انواع خال، زگیل و زائده‌های پوستی، توسط کرایو فریز، RF و جراحی

خال‌ها
در یک تقسیم‌بندی کلی، خال‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند: خال‌های ملانوسیتی اکتسابی و خال‌های ملانوسیتی مادرزادی.
شایع‌ترین خال‌هایی که در محدوده صورت ایجاد می‌شوند،‌ خال‌های ملانوسیتی اکتسابی هستند که به صورت معمول در صورت همه مردم وجود دارند.

جوانسازی و پاکسازی پوست و لیفتینگ

جوانسازی-لیفتینگ

رفع چین و چروک، از بین بردن منافذ باز پوست، رفع ریز ترک های پوستی، لیفت و سفت کردن پوست صورت

کربوکسی تراپی
کربوکسی تراپی یک نوع مزوتراپی است که به جای تزریق مایعات (داروهای مزو ) از گاز دی اکسید کربن CO2 استفاده میکند . این گاز به هیچ عنوان سمی نمیباشد و همانند گازی هست که سلولهای بدن بطور معمول جهت سوخت و ساز و انرژی تولید میکنند.تاریخچه این درمان به 70 سال قبل در فرانسه برای درمان بیماران ...

تشخیص و معالجه تمامی بیماری‌های پوست و مو

تزریق ژل لب پرفکتالیزر بیکینیلیزر زیر بغل

درمانگاه تخصصی کاشت مو و زیبائی جلوه ماندگار با بهره گیری از بنامترین متخصصین و پزشکان پوست و مو، پذیرای بیماران و مراجعین محترم با تعیین وقت قبلی است.

با توجه به ازدیاد بیماریهای پوست و مو بر اثر آلودگیهای محیطی و تغییرات اقلیمی و ... استفاده از پزشکان متخصص در درمانگاه های پوست و مو، امری ضروری است. تشخیص دلایل ریزش مو یا تشخیص نیاز فرد به کاشت مو، امری است که صرفا توسط متخصص پوست و مو ...

 فیلم کاشت مو طبیعی را این جا ببینید


دیدن فیلم‌هایی که حاصل گفتگوی صمیمانه و زنده با مراجعه کنندگان عزیز و

محترم درمانگاه تخصصی جلوه ماندگار است، به شما کمک می کند تا بهتر و بیشتر با

شرایط و وضعیت خدمات ما آشنا شوید.

شنیدن رضایت مراجعه کنندگان و حس خوبی که نسبت به نتیجه‌ی کاشت مو داشته‌اند،

شما را در انتخاب بهتر یاری می‌کند.

می‌توانید فیلم‌ها را بدون دانلود کردن نیز ببینید.

 

«رضایت شماست که ارزش آفرین است»


نمونه و عکس کاشت مو طبیعی را این جا ببینید


عکس نمونه کاشت مو
عکس نمونه کاشت مو
عکس نمونه کاشت مو
عکس نمونه کاشت مو
عکس نمونه کاشت مو
عکس نمونه کاشت مو
عکس نمونه کاشت مو
عکس نمونه کاشت مو

عکس‌های موجود در گالری تصاویر درمانگاه تخصصی جلوه ماندگار، گنجینه‌ی ارزشمند ماست که مراجعه کنندگان عزیز، در جمع آوری آن کمک شایانی به ما کرده‌اند.

همین همکاری، حسن نیت و علاقه به حفظ ارتباط ایشان با درمانگاه خودشان، جلوه ماندگار، است که بزرگترین ثروت و سرمایه و مشوق دست اندرکاران مجموعه می‌باشد.

نتایج شگفت انگیز کاشت مو و خط رویش طبیعی در مجموعه عکس‌ها قابل مشاهده است.


کلینیک تخصصی کاشت مو جلوه ماندگار

با پزشکان متخصص پوست و مو و تیم حرفه‌ای کاشت و پیوند مو طبیعی، در خدمت شماست.
این درمانگاه، با تجربه چندین ساله خود، تا کانون بیش از ۴۰۰۰ تجربه کاشت مو موفق داشته است.
صداقت در خدمت،
خط رويش طبيعى و غير قابل تشخيص،
تراكم بالا و بيشترين ميزان برداشت از بانك مو،
هزینه کاشت مو متناسب با شرایط شما،
امكان رؤيت مراجعه كنندگان قبلى به صورت حضورى،
مجوز رسمى از وزارت بهداشت و درمان،
و مشاوره‌ی رایگان،
برای ماندگار شدن جلوه‌ی شما مهیاست! 

مشاورین ما آماده ی پاسخ گویی به شما هستند

 

تلفن کلینیک جلوه ماندگار  ۰۲۱-۴۱۴۰۹
موبایل کلینیک جلوه ماندگار  ۰۹۹۰-۱۲۹-۷۵۱۲ 
ایمیل کلینیک جلوه ماندگار این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن کلینیک جلوه ماندگار  ۰۲۱-۸۸۵۰-۷۳۵۸
پیامک کلینیک جلوه ماندگار  ارسال عدد ۱ به ۲۱۰۰۰۳۳۰۰۰ 
فکس کلینیک جلوه ماندگار  ۰۲۱-۸۸۷۵-۱۴۲۸ 
جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در گوگل پلاس
جلوه ماندگار در تلگرام جلوه ماندگار در توییتر جلوه ماندگار در تماشا
جلوه ماندگار در آپارات جلوه ماندگار در لینکدین
آدرس کلینیک جلوه ماندگار تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح، نرسیده به چهارراه مطهری، خیابان نقدی، پلاک ۴

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار

تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است

 

طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه

مشاوره

پنجشنبه 30 خرداد 1398