شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱


تزریق فیلر، ژل هیالورونیک اسید، بوتاکس و چربی

تزریق ژل لب پرفکتالیزر بیکینیلیزر زیر بغل

تزریق فیلر، چربی، تزریق ژل هیالورونیک اسید، تزریق بوتاکس دیسپورت انگلستان

تایید شده توسط وزارت بهداشت و درمان

در درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار

 

فهرست

 

 تزریق-ژل-بوتاکس

تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل یک روش جوانسازی پوست می‌باشد که به عنوان یک راه نسبتا طولانی مدت برای رفع چین و چروک پوست از طریق تزریق مقدار اندک مواد پر کننده در پوست صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. تزریق ژل قادر است فرورفتگی‌های پوست در نواحی مشخصی را پر کند که با از بین رفتن بافت چربی مواجه شده اند. اسید هیالورونیک یک ماده پر کننده طبیعی در بدن انسان است. هنگامی که چین و چروک در خط خنده و اخم، عمیق‌تر شود و خطوط زیبای صورت از بین برود، لب‌ها شروع به نازک شدن می کنند و گوشه لب‌ها دچار افتادگی می‌گردد و صورت شخص، جوانی و شادابی خود را از دست خواهد داد. ژل‌های پر کننده اسید هیالورونیک، زیر این چین‌ها تزریق می‌شود تا به این روش بتوان حجم از بین رفته را جایگزین کرده و ظاهر جوان‌تری برای صورت ایجاد نمود.

برای رویت نمونه کارهای ما روی عکس کلیک کنید

 

 

تزریق-ژل-بوتاکس

در چه محل‌هایی می توان از تزریق ژل استفاده کرد؟

 • تزریق ژل در لب
 • پروتز چانه
 • پروتز گونه
 • تزریق ژل برای رفع خط اخم و خنده
 • تزریق ژل برای درمان جای جوش
 • تزریق ژل برای زیبایی بینی بدون جراحی
 • تزریق ژل  برای درمان چین و چروک دور چشم
 • تزریق ژل برای رفع گودی و سیاهی زیر چشم
 • تزریق ژل در درمان چین و چروک پوست صورت
 • تزریق ژل برای درمان افتادگی پوست صورت و گردن
 
 
 

انواع ژل‌های پرکننده در تزریق ژل

به طور کلی سه نوع مختلف پرکننده‌های پوستی وجود دارد که شامل پرکننده‌های موقت، نیمه ماندگار و سیلیکونی است. پرکننده‌ها و ژل های حاوی اسید هیالورونیک نتایج موقتی دارند، در حالی که سایر پرکننده‌ها می توانند مدت زمان طولانی‌تری دوام داشته باشند.

 تزریق ژل لب-هیالورونیک اسید

 • ژل های پرکننده موقت

پرکننده‌های موقت حامل مواد زیر می‌باشند:

 1. کلاژن: کلاژن یک ماده طبیعی حاوی پروتئین است که ساختار پوست را تقویت می‌کند. کلاژن اولین ژل پرکننده‌ای بود که به بازار عرضه شد، اما معرفی ژل هیالورونیک اسید باعث کاهش محبوبیت این ژل پر کننده گردید.
 2. اسید هیالورونیک: این پر کننده نیز مانند کلاژن، یک ماده طبیعی است که می‌تواند برای پر کردن فرورفتگی‌ها و حجم دهی به بافت‌ها مورد استفاده قرار گیرد.
 3. ﻫﯿﺪﺭﻭﮐﺴﯽ ﺁﭘﺎﺗﯿﺖ کلسیم: این پرکننده سنگین‌تر و متراکم‌تر از انواع دیگر ژل‌های پرکننده می‌باشد و در لایه‌های عمیق‌تر زیر پوست تزریق می‌گردد. به علت وجود این ماده در استخوان‌ها، تزریق هیدروکسی آپاتیت کلسیم معمولاً واکنش سیستم ایمنی یا عکس العمل آلرژیک به همراه ندارد.

 

 • ژل های پرکننده نیمه ماندگار

این پرکننده‌ها از ماده پلی‌متیل متاکریلات ساخته می‌شوند و توسط بدن جذب نمی شود. این پرکننده‌ها حاوی کلاژن هستند و فقط برای نواحی ضخیم پوست مانند تزریق ژل به خط خنده مورد استفاده قرار می گیرد و البته تزریق این ماده برای تزریق در نواحی اطراف چشم یا لب ها توصیه نمی‌شود.

 

 • ژل های پرکننده سیلیکونی (ماندگار)

تزریق ژل سیلیکونی روشی غیر ایمن برای استفاده به عنوان ژل پرکننده است. تزریق این نوع از پرکننده‌ها توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید نشده است و استفاده از آن به هیچ عنوان توصیه نمی گردد .

 

 

مراحل تزریق ژل به صورت

 1. در ابتدا ناحیه تزریق توسط پزشک متخصص مشخص می‌گردد.
 2. ژل پرکننده پوستی به بیمار تزریق شده و بلافاصله پس از آن از بسته یخ روی محل تزریق در ناحیه صورت استفاده می شود.

  تزریق ژل بسته به مهارت پزشک متخصص و همچنین اندازه ناحیه تحت درمان در حدود 20 تا 4۰ دقیقه زمان می‌برد. در صورت لزوم می‌توان از مواد بی‌حسی موضعی برای بیمار استفاده کرد، اگر چه استفاده از این مواد برای همه بیماران الزامی نیست چون میزان درد در زمان تزریق ژل بسیار ناچیز می‌باشد.

  برای مشاهده نتایج واقعی تزریق ژل به صورت بهتر است بین سه تا پنج روز منتظر بمانید چون به دلیل ورم صورت پس از تزریق نمی‌توان نتیجه ایجاد شده را ناشی از تزریق ژل دانست. تزریق ژل عموما برای حجیم کردن لب، گونه، برطرف کردن خط خنده و اخم و همچنین به جهت از بهبود چین و چروک اطراف چشم استفاده می‌گردد.

 

 

مزایای تزریق ژل

تزریق ژل‌های پرکننده در مردان و زنان می تواند یک روش مناسب برای مبارزه با علائم بالارفتن سن باشد. پس از تزریق ژل امکان مشاهده نتایج سریع برای بیمار وجود دارد. در حالی که برای دیدن نتیجه اعمال جراحی خطرناک زیبایی بایستی ماه‌ها صبر کرد ضمن اینکه تزریق ژل امکان تکرار و تصحیح مشکلات باقیمانده را برای دفعات متعدد دارد، اما عمل های جراحی زیبایی امکان تکرار را ندارند و تکرار آنها نیز لزوما موجب ایجاد نتیجه مورد انتظار نخواهد شد.

 

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار برو اول صفحه