شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱


کاشت مو چیست؟

کاشت مو چیست؟


کاشت مو یا پیوند موی طبیعی، به برداشت و انتقال فولیکول مو از قسمت های قابل برداشت (بانک مو یا (donor area)) و یا قسمت هایی از بدن مثل ریش و سینه، و کاشت آن در قسمت هایی که دچار ریزش (طاس) شده اند، گفته می شود.

متقاضیان کاشت مو آقایانی هستند که از طاسی وراثتی، و یا ریزش مو رنج می برند و زیبابی و جذابیت آن ها تحت شعاع این طاسی قرار گرفته است. نمونه‌هایی از کاشت مو را در این جا ببینید.

کاشت مو به منظور درمان طاسی سر می تواند برای افراد زیر مناسب باشد:


کاشت مو می تواند هم برای آقایان و هم برای خانم ها مورد استفاده قرار گیرد و خوشبختانه باید گفت که افراد با نژاد ها و سن های مختلف، سال ها است که با استفاده از این متد توانسته اند رشد موی طبیعی داشته باشند. کاشت مو به منظور درمان ریزش مو می تواند برای افراد زیر مناسب باشد:

کاشت مو برای مردانی که دچار ریزش آندروژنیک هستند
مردانی که دچار ریزش آندروژنیک هستند.
کاشت مو برای افرادی که موی خود را در سوانح سوختگی از دست دادند
افرادی که در سوانحی خاص مانند آتش سوزی موهای سر خود را از دست داده اند.
کاشت مو برا افرادی که از مزوتراپی مو جواب نگرفته اند
افرادی که روش هایی مانند مزوتراپی مو را امتحان کرده اند و به نتیجه ی مطلوبی در زمینه ی رشد موها نرسیده اند.
کاشت مو در محل اسکار
افرادی که تمایل دارند اسکارهای موجود در سر خود را به واسطه‌ی موها بپوشانند.
˃ ˂

مراحل کاشت مو


کلینیک تخصصی پوست و مو جلوه‌ی ماندگار، سالها است که توانسته رضایت بیماران خود را در زمینه ی کاشت مو جلب نماید و زیبایی و جذابیت را به افراد متعددی بازگرداند. تعهد تیم پزشکی و تخصصی ما به افرادی که سلامت و زیبایی خود را به ما سپرده اند از جمله مواری است که توانسته ما را از کلینیک های دیگر متمایز سازد.مراحل کاشت مو در کلنیک جلوه ی ماندگار به شرح زیر است:

1
اولین مرحله کاشت مو در کلینیک جلوه ماندگار درخواست مشاوره
در ابتدا نیاز است که فرم درخواست مشاوره را در سایت تکمیل نموده و یا با مشاوران ما در مرکز تماس حاصل کند و درخواست مشاوره ی خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.
2
مرحله دوم کاشت مو شرکت در جلسه مشاوره
شرکت در جلسه ی مشاوره، و دریافت پاسخ در خصوص سؤال های موجود در زمینه ی کاشت مو توسط پزشک متخصص.
3
مرحله سوم کاشت مو انجام معاینات توسط پزشک
انجام معاینات لازم توسط پزشک متخصص و در صورت نیاز در نظر گرفتن آزمایش های مد نظر پزشک.
4
مرحله چهارم کاشت مو برداشت گرافت ها
برداشت گرافت های مو از محل اهدا کننده
5
مرحله آخر کاشت مو قرار دادن گرافت های مو
کاشت گرفت های استخراج شده از بانک مو، در مناطق دچار ریزش شده
˃ ˂

انواع روش های کاشت مو


کاشت مو روش های مختلفی دارد و بنا به نظر پزشک متخصص پوست و مو و شرایط هر فرد این روش های کاشت می تواند در افراد مختلف متغیر باشد اما باید دانست که ماهیت کلی کاشت در تمامی روش ها یکسان می باشد به طور کلی انواع این روش ها به شرح زیر است:

کاشت مو به روش Follicular Unit Extraction

کاشت مو به روش FUE


کاشت مو به روش FUE در واقع مخففی از عبارت Follicular Unit Extraction می باشد. به دلیل پیشرفت در روش برداشت گرافت، امروزه فولیکولها به صورت بسیار ظریف‌تر و دقیق‌تری برداشت می شود و به کاشت مو به روش FIT شناخته می شود. در کشورهای اروپایی، از اصطلاح FUE به جای FIT بیشتر استفاده می‌شود.
 
کاشت مو به روش FIT hair transplantation

کاشت مو به روش FIT


کاشت مو به روش FIT (Follicular Isolation Technique) در حقیقت روش پیشرفته کاشت FUE می باشد که در آن گرافت های مو، با دستگاه میکرو پانچ مخصوص، به صورت تک به تک و دانه به دانه از دور تا دور سر (منطقه بانک مو) برداشته می شود.
 
کاشت مو به روش Follicular unit transplantation

کاشت مو به روشFUT


در روش کاشت مو به روش FUT (Follicular unit transplantation) فولیکول های مو با یک برش خطی (برداشت فلپ) از پشت سر فرد برداشته می شود و بعد از برش و تقسیم به قطعات کوچکتر (cutting)، در قسمت های مورد نظر کاشته می شود (از این زمان به بعد، به این برش ها، گرفت گفته می شود). در این روش تعداد فولیکول های بیشتری قابل انتقال هستند، ولی باید گفت که خط برش در قسمت اهدا کننده به صورت یک نوار خطی باریک صورتی رنگ، در پشت سر باقی خواهد ماند که البته زیر پوششی از موی سر مخفی شده و تنها با کوتاه شدن بیش از حد مو، قابل رؤیت است.
 
کاشت مو به روش SUT hair transplantation

کاشت مو به روش SUT


روش کاشت مو به روش SUT در واقع همان روش کاشت FIT می باشد که در آن، از دستگاه مخصوص مکنده گرفت ها استفاده می شود. استفاده از این دستگاه ها برای کاشت مو در ایران، با نام تجاری «کاشت مو به روش SUT» شهرت یافت. به بیان دیگر، نام SUT نام علمی روش کاشت مو نبوده و در دیگر کشورهای دنیا، نامی ناشناخته در علم پزشکی پوست و مو نمی باشد.
 
کاشت مو به روش BHT Hair Transplant

کاشت مو به روش BHT


کاشت مو به روش BHT نیز در واقع، همان روش کاشت FIT می باشد، با این تفاوت که ناحیه‌ی بانک مو (donor area) متفاوت با روش های دیگر می باشد. در این روش به طور معمول فولیکول های مو، به جای پشت سر، از سینه و ریش افراد برداشت شده و در قسمت های دیگر عمل پیوند صورت می گیرد این روش برای افرادی مناسب است که موهای سر آنها قابلیت برداشت را ندارد، یا دارای بانک موی ضعیفی در پشت سر خود هستند.
 

توصیه هایی که قبل از کاشت مو باید رعایت کرد


در مشاوره کاشت مو قبل از کاشت این توصیه ها به افراد داده خواهد شد

آیکون خودداری کردن استعمال دخانیات قبل از کاشت مو

خودداری کردن از استعمال دخانیات حداقل 7 روز قبل از کاشت.
آیکون متوقف کردن مصرف مشروبات الکلی قبل از کاشت مو

متوقف کردن مصرف مشروبات الکلی حداقل 3 روز قبل از کاشت مو.
آیکون اجتناب از ماینوکسیدل قبل از کاشت مو

اجتناب از مصرف داروی ماینوکسیدیل قبل از کاشت مو (اگر بنا به هر دلیلی مصرف این دارو را قطع ننموده اید لازم است که پزشک متخصص خود را در این خصوص مطلع سازید).
آیکون استفاده از ویتامین ها قبل از کاشت مو

عدم استفاده از ویتامین هایی مانند ویتامین E.
آیکون خودداری نمودن برخی از داروها قبل از کاشت مو

خودداری نمودن از مصرف برخی از داروها از جمله آسپیرین، هپارین، وارفارین (بهتر است پزشک متخصص خود را نسبت به دارو هایی که در حال مصرف آن هستید آگاه سازید).
آیکون اجتناب از داروهای گیاهی قبل از کاشت مو

اجتناب از مصرف برخی داروهای گیاهی.
˃ ˂
مشاوران، مواردی که باید قبل از کاشت مو رعایت شوند را به بیماران یادآوری و گوشزد می نمایند.
تعداد جلسات و مدت زمان برای کاشت مو

تعداد جلسات و مدت زمان برای کاشت مو


تعداد جلسات و همچنین مدت زمان برای کاشت مو می تواند در افراد مختلف متغیر باشد که فاکتور هایی مانند تعداد فولیکول های قابل انتقال و روش انتخابی برای کاشت مو می تواند در تعیین این دو عامل نقش اصلی را داشته باشد.

اما به طور معمول، این عمل در یک جلسه به طور کامل انجام می شود. با توجه به این که در کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش BHT، لازم است که گرافت ها به صورت دانه دانه از محل اهدا کننده برداشته شوند، این روش، زمان بیشتری برای انجام نیاز دارد.

دوران نقاهت بعد از کاشت مو


کاشت مو دوران نقاهت طولانی ندارد اما لازم است بعد از کاشت، حدود یک ماه از انجام فعالیت های شدید جسمانی مانند ورزش کردن خودداری نمود. به طور کلی بعد از کاشت مو باید هر فعالیتی که سبب تعرق بیش از اندازه ی فرد می شود، یا باعث افزایش فشار خون می شود، را محدود نمود.

اما باید دانست که مدت زمان این دوران نقاهت می تواند در افراد مختلف متغیر باشد و بستگی به نوع کاشت و میزان فولیکول های انتقالی در هر فرد دارد، ولی معمولا بعد از ۳ تا ۷ روز، فرد می تواند به روند زندگی عادی خود بر گردد.

مراقبت های بعد از کاشت مو


بدون شک مراقبت هایی که افراد بعد از کاشت مو انجام می دهند می تواند در موفقیت کاشت مو تاثیر گذار باشد،

حتی اگر کاشت مو در افراد موفقیت آمیز باشد ولی مراقبت های بعد از کاشت به درستی صورت نگیرد فرد نمی تواند کاشت موی موفقی را تجربه نماید، از مهم ترین این مراقبت ها موارد زیر هستند:
مراقبت های بعد از کاشت مو
نحوه خوابیدن بعد از کاشت مو

نحوه خوابیدن بعد از کاشت مو


بعد از کاشت مو لازم است فرد تا مدت زمان یک هفته با زاویه ی 45 درجه بخوابد و حداقل تا دو شب سر خود را بالا بر روی بالش قرار ندهد، بهترین راه حل بعد از کاشت مو استفاده از صندلی هایی استراحت است چراکه این صندلی ها موقعیت بدن را در حالتی قرار می دهد که به سر فرد فشاری وارد نخواهد شد.
باید دانست که استراحت بیشتر بعد از کاشت مو می تواند به بهبودی سریع تر بعد از کاشت مو کمک نماید. توجه به درست خوابیدن می تواند سبب شود تا ورم های موجود حاصل از کاشت مو کاهش یابد. عکس گرافیکی طریقه خوابیدن بعد از کاشت مو
استفاده از کلاه بعد از کاشت مو
 
 

استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

استفاده از کلاه می تواند محافظی برای منطقه کاشته شده در برابر تابش مستقیم نور خورشید و همچنین باد و یا باران باشد. از روز سوم استفاده از کلاه مجاز است. در هر روز فقط تا حدود هشت ساعت از کلاه استفاده کنید. کلاه باید نخی، گشاد و بدون پرز باشد.

شستشوی مو بعد از کاشت مو

شستشو بعد از کاشت مو باید به وسیله ابر و شامپوی مخصوص کاشت مو صورت گیرد. کلینیک جلوه ی ماندگار از معدود کلینیک تخصصی پوست و موای می باشد که بعد از باز کردن پانسمان، محل کاشته شده در سر را شستشو داده و آموزش این کار را به افراد، به منظور صحت انجام شستشو و صدمه وارد نکردن به موهای کاشته شده می دهد.
 
 
شستشوی مو بعد از کاشت مو
هزینه کاشت مو در کلینیک تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار

هزینه کاشت مو


هزینه ی کاشت مو کاملا بستگی به نوع کاشت مو، تعداد فولیکول های انتقالی و تخصص گروه پزشکی دارد. در نتیجه نمی توان هزینه ای دقیق برای آن اعلام نمود و لازم است در جلسه ی مشاوره ی اولیه نسبت به این هزینه صحبت شود.

از کاشت مو باید چه انتظاری داشت؟

هدف اصلی افرادی که به سمت کاشت مو می روند رشد مجدد موها به صورت طبیعی است، از آنجایی که در کاشت مو، برداشت مو از قسمتی از سر و یا بدن فرد صورت می گیرد، بعد از رشد شاهد طبیعی ترین حالت ممکن از رشد مو ها خواهیم بود، اما هرگز تراکم موهای کاشته شده، به حد موهای خدادادی نمی رسد.
 

مراحل رشد مو پس از کاشت

حدود دو هفته بعد از پیوند مو، ریزش ابتدایی موهای کاشته شده شروع می شود، این ریزش تا حدود ۲ ماه به طول می انجامد. حدود ۳ ماه بعد، موهای کاشته شده به صورت پراکنده شروع به رشد می کنند و پس از ۶ تا ۱۲ ماه شاهد تراکم و نتیجه نهایی خواهیم بود.
 

آیا موهای کاشته شده می ریزند؟

باید دانست که ریشه ی موهای کاشته شده، به دلیل این که از منطقه اهدا کننده، برداشت شده اند، فاقد گیرنده ی هرمون تستوسترون (Testosterone) (آندروژنیک) هستند. به همین دلیل پس از انتقال، نسبت به هرمون تستوسترون (که عامل ریزش مو می باشد) بسیار مقاوم بوده و دچار ریزش نمی شوند.
کاشت مو عوارض دارد؟

کاشت مو عوارض دارد؟


باید گفت که کاشت مو عوارض بسیار کمی دارد و عوارض جانبی این کاشت در طی یک تا دو هفته از بین خواهد رفت. از جمله این عوارض، بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت تورم صورت می باشد که کاملا طبیعی است. در بعضی افراد، محل برداشت ممکن است دچار «قهر مو» (شُک) شود (موهایی که دچار شُک شده اند، پس از مدتی دوباره به صورت طبیعی رشد خواهند کرد). بعد از ریزش اولیه ی موها به احتمال زیاد افراد رضایتی از شکل ظاهری مناطقی که در آن کاشت صورت گرفته است نخواهند داشت اما باید این را دانست که بعد از مدت زمانی خاص رشد به صورت طبیعی را شاهد خواهیم بود.
نواحی کاشت موی طبیعی

نواحی که می‌توان در آن کاشت مو انجام داد


کاشت مو در نواحی زیر صورت می پذیرد:

کاشت موی سر (که در آن از قسمت پشت سر مو ها برداشت شده و به قسمت های دیگر پیوند داده می شود).

کاشت ریش و سبیل (در این نوع کاشت از موهای پشت سر برداشت شده و در قسمت ریش و سبیل کاشت صورت می گیرد).

کاشت ابرو (در این نوع کاشت از موهای پشت سر برداشت شده و در قسمت ابرو از این فولیکول ها برای کاشت استفاده می شود).

انواع روش برداشت مو


برداشت مو در کاشت مو و کاشت ریش و سبیل به دو صورت اتفاق می افتد که در ادامه آنها را برخواهیم شمرد:

 
عکس گرافیکی برداشت مو به صورت نواری

برداشت مو به صورت نواری:

در این روش با ایجاد یک برش خطی فولیکول های مورد نظر از ناحیه ی بانک مو برداشت شده و به نواحی مورد نیاز پیوند داده می شود.
 
عکس گرافیکی برداشت مو به صورت دانه ایی

برداشت مو به صورت دانه ای:

در این روش فولیکول های مو به صورت دانه ای از بانک مو برداشت شده و به نواحی مورد نیاز پیوند داده می شود.
 

اصطلاحات پزشکی کاشت موعکس گرافیکی واحدهای فولیکولی

واحد‌های فولیکولی


فولیکول ها در حقیقت ریشه مو هستند که شاید در گذشته، از آنها به نام پیاز مو هم یاد می شده است.

عکس گرافیکی گرافت مو

گرافت


اگر با دستگاهی که بتواند سطح پوست را بزرگنمایی کند (درماتسکوپ)، به دقت به موهای جلو و یا پشت سر نگاه کنید متوجه می‌شوید که تعدادی از موها به صورت تک تار، دو تار، و یا حتی چند تار مو از یک ریشه خارج شده اند. به هر یک از این دسته‌های یک تا چند تایی، گِرَفت مو گفته می‌شود.

اصطلاح پزشکی در کاشت بانک مو

بانک مو


به قسمتی از پشت و دور سر که برداشت فولیکول ها از آن ناحیه صورت می گیرد بانک مو (donor area) می‌گویند. این ناحیه باید دارای موهایی باشد که خصوصیات لازم برای برداشت و در نهایت کاشت را داشته باشد.

عکس گرافیکی ناحیه پذیرنده در کاشت مو

ناحیه‌ی پذیرنده


به نواحی که نیاز است کاشت مو در آن صورت گیرد ناحیه ی پذیرنده گویند. در این نواحی فولیکول های برداشت شده برای انتقال، کاشته می شوند.

اطلاح پزشکی در کاشت تراکم مو

تراکم


به تعداد تارهای مو که در هر سانتی متر مربع از ناحیه ای از پوست وجود دارد، تراکم مو گفته می شود که در نواحی مختلف بدن، برای هر فرد متفاوت است.

عکس گرافیکی خط رویش در کاشت مو

خط رویش (hair line)


به ترسیم خطی فرضی بر سر، که مشخص کننده ی منطقه ی شروع رویش مو است، خط رویش مو گویند. از ویژگی های مهم این خط، نزدیک بودن به حالت طبیعی مادرزادی است.
˃ ˂

دیدگاه‌ها

(1) Tom harry 1399-04-30 17:06
امتیاز این نظر: +4

One of the best clinics in the Middle East that performs hair transplants with the best and most up-to-date equipment. I traveled to Iran from Austria a year ago and had a hair transplant at this clinic and now I am very satisfied.
Thank you to all the medical staff and support of this clinic. Especially Mr. Isavand, who is still in touch with me on WhatsApp

(2) مدیریت 1399-04-31 00:12
امتیاز این نظر: 0

به نقل از Tom harry:
One of the best clinics in the Middle East that performs hair transplants with the best and most up-to-date equipment. I traveled to Iran from Austria a year ago and had a hair transplant at this clinic and now I am very satisfied.
Thank you to all the medical staff and support of this clinic. Especially Mr. Isavand, who is still in touch with me on WhatsAppThank you very much dear Tom, be sure you are always welcomed to your clinic :)

(3) منوچهر 1399-04-31 17:29
امتیاز این نظر: +4

ینی کاااااامل ترین مشاوره ای که میشه از یک نفر گرفت رو من از مشاورای جلوه ماندگار گرفتم و اونقدر حال کردم با مشاورشون که فردای روز مشاوره با اصرار خودم کاشتم. کاش زودتر پیداتون کرده بودم.
عالی هستید. دمتون گرم

(4) Guest 1399-04-31 21:20
امتیاز این نظر: +4

behtarin hastid

(5) سحر اقارضی 1399-05-01 12:09
امتیاز این نظر: +3

مجموعه ای قوی با پرسنلی فوق العاده

(6) محمد آقارضی 1399-05-01 22:17
امتیاز این نظر: +1

قیمت کاشت مو چقدر میشه؟؟؟

(7) محمد آقارضی 1399-05-01 22:38
امتیاز این نظر: +2

مطالب کاملی بود مرسی

(8) سحر اقارضی 1399-05-03 18:20
امتیاز این نظر: 0

سلام و درود
عرض ادب خدمت تمامی مجموعه ی جلوه ی ماندگار علی الخصوص مدیریت دلسوز و مدبر مجموعه سرکار خانم مهدی زاده

(9) محمد آقارضی 1399-05-04 23:34
امتیاز این نظر: +3

با تشکر از مدیریت قسمت کاشت مو که در ایران یکی هستن

(10) علی شریفی 1399-05-05 14:43
امتیاز این نظر: +1

خداییش کارتون همه جوره خوبه ، تو ایران کمتر شرکت و مرکزی مسئولیت پذیری شمارو داره

(11) محسن عینی 1399-05-05 18:12
امتیاز این نظر: +1

عزیز هستین

(12) محسن عینی 1399-05-06 01:41
امتیاز این نظر: +3

سلام خدمت بهترین و دلسوز ترین کادر درمانی که دیدم ، الان ۳ ساله از کاشتم گذشته و با وجود اینکه پوستم سوخته بود واقعا از نتیجم راضیم و هر روز دعا میکنم ، امیدوارم همیشه سربلند باشد

(13) سیروس خاکباز 1399-05-06 13:55
امتیاز این نظر: +1

شما واقعا محترم هستید و دلسوز ، مدیریت مرکز شما واقعا دقیق هستند که این همه پرسنل رو انقدر منظم و مسئولیت پذیر در کنار هم نگاه داشتند

(14) امید حامدی 1399-05-06 18:07
امتیاز این نظر: +1

از نظر کیفیت و قیمت بی رقیب هستید

(15) کاسب بازار 1399-05-06 23:17
امتیاز این نظر: +2

سلام برادر ، من اسممو‌ننوشتم ریا نشه ، تهرانو زیرو رو کردم واسه یک کلینیک عالی و چون کاسبم کلاه سرم نمیره خیالتون راحت
از جلوه ماندگار بهتر ندیدم .... گشتم نبود نگرد نیست

(16) پویا 1399-05-13 23:45
امتیاز این نظر: +1

خیلی مفید و عالی بود.سر فرصت مزاحمتون میشم.

(17) مبینا 1399-05-26 22:09
امتیاز این نظر: +2

نمیدونستم به این راحتی میشه کاشت مو انجام داد.

(18) امید 1399-05-28 19:06
امتیاز این نظر: +1

واقعا عالی بود

(19) ایمان 1399-06-13 15:45
امتیاز این نظر: +2

بابت اطلاعات ممنون عالی بود

(20) مدیریت 1399-06-18 22:18
امتیاز این نظر: +1

به نقل از پویا:
خیلی مفید و عالی بود.سر فرصت مزاحمتون میشم.


در خدمت شما هستیم

(21) مو کات 1399-06-24 14:56
امتیاز این نظر: +2

سلام. من خودم آرایشگر هستم و پیش شما کاشت انجام دادم و موهام عالی شده. همه ی دوستانم رو هم فرستادم پیش شما و بهترین نتیجه رو گرفتن

(22) محمد حسن نژاد 1399-06-27 17:56
امتیاز این نظر: +2

عالی از هر نظر

(23) یاشار چگانی 1399-06-28 23:49
امتیاز این نظر: +2

منم بزارن بیام پیش شما ۶ سال پیش داداشم اونجا کاشت با دوستش دوتایی ، نه ریزش داشته تا حالا نه مورد بدی پیش اومده راضیه داداشم منم زود میام الان پول ندارم :))

(24) نازنین زهرا 1399-06-31 21:52
امتیاز این نظر: +1

مو واقعا در زیبایی تاثیر زیادی داره زمانی که شوهرم موهاش ریخت کورش واقعا عوض شد تا به لطف شما و پرسنل عزیزتون که الان با خیلیاشون دوستم موهاشو کاشت و عالی شد

(25) اسم نگفتم ریا نشه 1399-07-08 19:18
امتیاز این نظر: +2

بخداااااااااااا اااا تیمتون خیلی خوبه
هم روابط عمومی و پیگیری هم کاشتتون

(26) مدیر روابط عمومی 1399-07-08 23:07
امتیاز این نظر: +3

به نقل از نازنین زهرا:
مو واقعا در زیبایی تاثیر زیادی داره زمانی که شوهرم موهاش ریخت کورش واقعا عوض شد تا به لطف شما و پرسنل عزیزتون که الان با خیلیاشون دوستم موهاشو کاشت و عالی شد


از این که احساس خوبی به شما و خانواده داده شده بسیار خوشحالیم

(27) مدیر روابط عمومی 1399-07-08 23:09
امتیاز این نظر: +2

به نقل از یاشار چگانی:
منم بزارن بیام پیش شما ۶ سال پیش داداشم اونجا کاشت با دوستش دوتایی ، نه ریزش داشته تا حالا نه مورد بدی پیش اومده راضیه داداشم منم زود میام الان پول ندارم :))


نگران پرداخت نباشید! برای تیم کلینیک جلوه ماندگار، رضایت مراجعه کنندگان بسیار مهم است

(28) مدیر روابط عمومی 1399-07-10 22:04
امتیاز این نظر: +1

به نقل از اسم نگفتم ریا نشه:
بخداااااااااااااااا تیمتون خیلی خوبه
هم روابط عمومی و پیگیری هم کاشتتون


با سلام خدمت شما
برای تیم کلینیک جلوه ماندگار، همراهی با بیماران تا رسیدن به نتیجه دلخواه و رضایت بخش، یک وظیفه است.

(29) پروانه مقدم 1399-07-12 12:32
امتیاز این نظر: +2

همسرم در کلینیک جلوه ماندگار کاشت مو انجام دادن خیلی راضی هستیم کلی چهرشون تغییر کرده

(30) رحیملو 1399-12-16 22:17
امتیاز این نظر: +3

چونکه زیبا خلق کرده این جهان را کردگار
دوست دارد بنده ی زیبای خود را بیشمار

هر که دارد در سرش سودای زیباتر شدن
درد او درمان شود در جلوه های ماندگار

هر که باشد مدعی در پوست و زیبایی و مو
فرق خوب و بد شود در آخر کار آشکار

هر که غفلت میکند از ظاهر و زیبایی اش
یا مجرد میشود یا میشود منفور یار

گر ز کم مویی و طاسی در عذابی غم مخوز
در زمین بی علف از نو نشیند گل به بار

گر ز چشم همسرت افتاده ای غمگین مباش
فصل پاییزت شود در مرکز لیزر بهار

هر که خواهد خواستگارهایش شود صدها نفر
خرج زیبایی و تحصیلش کند پول و دلار

کارمندانش ز جان و دل به ما خدمت کنند
میفشانم دستشان را با کمال افتخار

شانزده سال است دارد سابقه در کاشت مو
ادرسش باشد :مفتح ،کوچه ی نقدی ،چهار

چون زبانم قاصر است از لطف بی حد شما
شعر من ماند به مسئولین مرکز یادگار

(31) مدیریت 1400-01-17 17:03
امتیاز این نظر: +1

به نقل از رحیملو:
چونکه زیبا خلق کرده این جهان را کردگار
دوست دارد بنده ی زیبای خود را بیشمار

چون زبانم قاصر است از لطف بی حد شما
شعر من ماند به مسئولین مرکز یادگاراز شما بسیار سپاسگزاریم آقای دکتر، ما را مورد لطف خود قرار دادید

(32) مسعود از ارومیه 1400-02-01 13:05
امتیاز این نظر: +3

سلام وقت بخیر
ممنون از مقاله خوبتون بسیار عالی و کامل بود. تو سایت تخفیفی ویرابرگ یه تخفیف خوب در رابطه با کاشت مو دیده بودم برای همین میخواستم کاشت مو انجام بدم ولی اطلاعاتم خیلی کم بود، حالا با مقاله ای که تو سایت شما دیدم اطلاعاتم کامل شد. مرسی از سایت خوبتون.

(33) مدیر روابط عمومی 1400-02-03 15:33
امتیاز این نظر: +2

به نقل از مسعود از ارومیه:
سلام وقت بخیر
ممنون از مقاله خوبتون بسیار عالی و کامل بود. تو سایت تخفیفی ویرابرگ یه تخفیف خوب در رابطه با کاشت مو دیده بودم برای همین میخواستم کاشت مو انجام بدم ولی اطلاعاتم خیلی کم بود، حالا با مقاله ای که تو سایت شما دیدم اطلاعاتم کامل شد. مرسی از سایت خوبتون.


خوشحالیم که کمکی به شما شده
برای مشاوره رایگان نیز در خدمت شما هستیم
شماره تماس کلینیک، ۰۲۱۴۱۴۰۹ می باشد.

(34) کامران نو بهار 1400-02-28 19:48
امتیاز این نظر: +2

فقط جلللللللوه ماندگار , حلالتون باشه

(35) فاطمه سرمدی 1400-02-29 22:11
امتیاز این نظر: +1

۵ ساله که میام پیش شما و واقعا راضی ام
ممنون از اخلاق خوبتون

(36) شیخ بسطام 1400-02-31 23:26
امتیاز این نظر: +2

السلام علیکم
من منرجم هستم و سه مفر از دوستانم را به این مرکز آوردم که تا الان دو نفرشون را دیدم کارشون عالی شده و نفر سوم را هنوز دوباره ندیدم اما کلا رسیدگی شما خوب بود و مهمان نواز بودید

(37) مدیر روابط عمومی 1400-03-02 12:31
امتیاز این نظر: +2

به نقل از فاطمه سرمدی:
۵ ساله که میام پیش شما و واقعا راضی ام
ممنون از اخلاق خوبتون


مقدمتان گل باران
از این که در خدمت شما بوده ایم و از خدمات کلینیک راضی هستید، خدا را شاکریم

(38) سینا عطایی 1400-03-02 23:53
امتیاز این نظر: +1

کار حرفه ای و کادر با اخلاق

(39) Guest 1400-03-04 13:14
امتیاز این نظر: +1

شما در قسمت بالای سر هم کاشت مو انجام می دین؟

(40) مدیر روابط عمومی 1400-03-04 13:18
امتیاز این نظر: +1

به نقل از Guest:
شما در قسمت بالای سر هم کاشت مو انجام می دین؟


با سلام و تشکر از تماس شما
بله، ناحیه بالای سر (ورتکس vertex) نیز کاشت می شود. اما باید توجه داشت این منطقه از سر، به دلیل وجود هرمون های جنسی بیشتر در آن و به دلیل خونرسانی کمتر، گیرایی کمتری برای گرفت های کاشته شده دارد.
به همین دلیل، ریسک کاشت مو در ناحیه بالای سر، کمی بالاتر از جلوی سر است و لازم است تا افرادی که قصد کاشت مو دارند، این از این مطلب آگاه باشند.
در قسمت مقالات سایت، به بسیاری از پرسش ها در مورد کاشت مو، پاسخ داده شده است.

(41) هومان نیازی 1400-03-17 23:16
امتیاز این نظر: +2

در یک کلام متعهد به کار ، من کاملا راضی هستم

(42) Guest 1400-06-27 17:06
امتیاز این نظر: 0

چرا درمورد کاشت ابرو زیاد صحبتی نیست

(43) مدیر روابط عمومی 1400-07-01 13:34
امتیاز این نظر: 0

به نقل از Guest:
چرا درمورد کاشت ابرو زیاد صحبتی نیست


در این صفحه می توانید در مورد کاشت ابرو مطالعه بفرمایید:
www.jelveyemandegar.com/.../

شما نمی توانید نظری ثبت کنید.

امتیاز این مطلب

38 کاربر به این مطلب رأی داده (اند).
امتیاز داده شده به این مطلب تا کنون: ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال (5 از 5)


وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار