شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

انواع آمپول های بوتاکس و ژلبوتاکس چیست؟
همان طور که در مطالب دیگر نیز اشاره شده، بوتاکس، به نوعی آمپول اطلاق می‌شود که با فلج کردن و یا تنبل کردن عضلات نواحی مختلف پوست صورت، باعث برطرف کردن چروکهای پوست اعم از پیشانی، خط اخم دور چشم، و...

شده و به نوعی باعث جوانی و باز شدن پوست می‌گردند. به غیر از موارد زیبایی، بوتاکس‌ها در خصوص درمان میگرن و کاهش تعرق زیر بغل و یا کف دست، جلوگیری از افتادگی پوست و حتی جلوگیری از شب ادراری، نیز استفاده می‌شوند.
این آمپول ها در دنیا انواع مختلفی دارند که بسته به انواع مارک ها و نوع کیفیت آن، و البته قیمت و دقت تزریق، در نواحی مختلف بدن مخصوصا صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دیسپورت DISPORT

دیسپورت

یکی از بهترین مارک‌های بوتاکس، دیسپورت (DISPORT) نام دارد. این برند به علت نداشتن ناخالصی، عوارض خاصی نداشته، مگر در حالتی که بدن فرد به این دارو حساسیت داشته باشد. این مارک، اثر پذیری بالایی دارد، به طوری که در مواردی، اثر آن بعد از دو روز تا یک هفته قابل مشاهده است.


مسپورت MASPORT
مسپورت (MASPORT) مارک ایرانی بوتاکس می‌باشد و از لحاظ کیفیت و تاثیر پذیری، کاملا شبیه دیسپورت بوده و تنها تفاوت آن قیمت کمتر آن نسبت به دیسپورت است. اثر آن نیز بعد از دو روز تا یک هفته روز قابل مشاهده است.

مسپورت

کنیتوکس Kanitox
این نوع بوتاکس ساخت کشور چین بوده و به علت وجود مقداری ناخالصی، ممکن است عوارضی همچون افتادگی پلک و پتوز و دوبینی و تاری دید داشته باشد، اما به نحو قابل توجهی، هم در تاثیر اولیه و هم در مدت ماندگاری و هم در اختلاف قیمت با موارد ذکر شده متفاوت است.
این نوع بوتاکس‌ها نام‌های متفاوتی دارند: درماتوکس (Dermatox)، لینوریز (Linoraze)، ریفاین (refine).


kenitox بوتاکس چینی


مواردی که باید بعد از تزریق بوتاکس و فیلر رعایت کرد
بعد از تزریق بوتاکس باید از مواردی چون آب گرم، کمپرس داغ و سشوار کردن موی سر که اثر بیوتین را کم می‌کند پرهیز کرد.
باید 4 الی 5 ساعت سر را بالا نگه داشت تا از ورود مواد به سایر نقاط جلوگیری شود.
از انجام کار سنگین تا 24 ساعت خودداری شود.
خواب با زاویه 45 درجه باشد.

در خصوص کلیه بوتاکس‌ها و فیلرها، نحوه تزریق و محل تزریق و تبحر شخص تزریق کننده بسیار مهم بوده و در صورت اشتباه، عوارض آن اگر چه قابل رفع است اما مشکلاتی را برای بیمار ایجاد می‌کند.
مدت تاثیر هر دوره تزریق فیلر و بوتاکس و ژل بین 4 تا 6 ماه است و باید پس از این دوره تا رسیدن به نتیجه مورد نظر، مجددا تزریق، تجدید گردد.

درمانگاه کاشت مو و زیبایی جلوه ماندگار با دارا بودن کلیه مجوزها، و تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تجربه کافی در خصوص تزریق ژل، معرفی و استفاده از با کیفیت ترین داروها و دادن اطلاعات صادقانه، سعی در ارائه‌ی بهترین خدمات به مراجعین محترم دارد.


شما نمی توانید نظری ثبت کنید.

امتیاز این مطلب

4 کاربر به این مطلب رأی داده (اند).
امتیاز داده شده به این مطلب تا کنون: ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال (5 از 5)


برچسب‌ها

> اطلاعات کاشت مو (28 مقاله)

> کاشت مو (27 مقاله)

> خدمات زیبایی (20 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (13 مقاله)

> بوتاکس (10 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> تزریق ژل (9 مقاله)

> خدمات پوست (7 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (4 مقاله)

> جوانسازی (4 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار