فقط با یک تماس

جلوه ی خود را در درمانگاه تخصصی جلوه‌ی ماندگار، ماندگار کنید

کاشت مو

صداقت در خدمت

افتخار کارکنان کلینیک جلوه‌ی ماندگار

لیزر موهای زائد


انواع آمپول های بوتاکس و ژل

 

بوتاکس چیست؟
همان طور که در مطالب دیگر نیز اشاره شده، بوتاکس و در کل انواع فیلرها، به نوعی آمپول اطلاق می‌شوند که با فلج کردن عضلات نواحی مختلف صورت، باعث برطرف کردن چروکهای پوست اعم از پیشانی، خط اخم دور چشم، و... شده و به نوعی باعث جوانی پوست می‌گردند. به غیر از موارد زیبایی، بوتاکس‌ها در خصوص درمان میگرن و کاهش تعرق زیر بغل و جلوگیری از افتادگی پوست نیز استفاده می‌شوند.
این آمپول ها در دنیا انواع مختلفی دارند که بسته به انواع مارک ها و نوع کیفیت آن، و البته قیمت و دقت تزریق، در نواحی مختلف بدن مخصوصا صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دیسپورت DISPORT

دیسپورت

یکی از بهترین مارک‌های بوتاکس، دیسپورت (DISPORT) نام دارد. این برند به علت نداشتن ناخالصی، عوارض خاصی نداشته، مگر در حالتی که بدن فرد به این دارو حساسیت داشته باشد. این مارک، اثر پذیری بالایی دارد، به طوری که در مواردی، اثر آن بعد از دو روز تا یک هفته قابل مشاهده است.

 

مسپورت MASPORT
مسپورت (MASPORT) مارک ایرانی بوتاکس می‌باشد و از لحاظ کیفیت و تاثیر پذیری، کاملا شبیه دیسپورت بوده و تنها تفاوت آن قیمت کمتر آن نسبت به دیسپورت است. اثر آن نیز بعد از دو روز تا یک هفته روز قابل مشاهده است.

 

مسپورت

 

 

 

کنیتوکس  Kanitox
این نوع بوتاکس ساخت کشور چین بوده و به علت وجود مقداری ناخالصی، ممکن است عوارضی همچون افتادگی پلک و پتوز و دوبینی و تاری دید داشته باشد، اما به نحو قابل توجهی، هم در تاثیر اولیه و هم در مدت ماندگاری و هم در اختلاف قیمت با موارد ذکر شده متفاوت است.
این نوع بوتاکس‌ها نام‌های متفاوتی دارند: درماتوکس (Dermatox)، لینوریز (Linoraze)، ریفاین (refine).

 

kenitox بوتاکس چینی

 

 


مواردی که باید بعد از تزریق بوتاکس و فیلر رعایت کرد
بعد از تزریق باید از مواردی چون آب گرم، کمپرس داغ و سشوار کردن موی سر که اثر بیوتین را کم می‌کند پرهیز کرد.
باید 4 الی 5 ساعت سر را بالا نگه داشت تا از ورود مواد به سایر نقاط جلوگیری شود.
از انجام کار سنگین تا 24 ساعت خودداری شود.
خواب با زاویه 45 درجه باشد.

در خصوص کلیه بوتاکس‌ها و فیلرها، نحوه تزریق و محل تزریق و تبحر شخص تزریق کننده بسیار مهم بوده و در صورت اشتباه، عوارض آن اگر چه قابل رفع است اما مشکلاتی را برای بیمار ایجاد می‌کند.
مدت تاثیر هر دوره تزریق فیلر و بوتاکس و ژل بین 4 تا 6 ماه است و باید پس از این دوره تا رسیدن به نتیجه مورد نظر، مجددا تزریق، تجدید گردد.

درمانگاه کاشت مو و زیبایی جلوه ماندگار با دارا بودن کلیه مجوزها، و تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تجربه کافی در خصوص تزریق ژل، معرفی و استفاده از با کیفیت ترین داروها و دادن اطلاعات صادقانه، سعی در ارائه‌ی بهترین خدمات به مراجعین محترم دارد.

 مشاوره مشاورین ما آماده ی پاسخ گویی به شما هستند


تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۴۱۴۰۹
تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۵۰-۷۳۵۸
موبایل کلینیک جلوه ماندگار ۰۹۹۰-۱۲۹-۷۵۱۲
پیامک کلینیک جلوه ماندگار ارسال عدد ۱ به ۲۱۰۰۰۳۳۰۰۰
ایمیل کلینیک جلوه ماندگار info@jelveyemandegar.com
فکس کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۷۵-۱۴۲۸
آدرس کلینیک جلوه ماندگار تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح، نرسیده به چهارراه مطهری، خیابان نقدی، پلاک ۴
دسترسی بسیار آسان؛ کمتر از ۴۰۰ متر فاصله از ایستگاه متروی مفتح، کمتر از ۱۰۰ متر فاصله از پارکینگ مترو
جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در تلگرام جلوه ماندگار در توییتر جلوه ماندگار در تماشا جلوه ماندگار در آپارات جلوه ماندگار در لینکدین

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه

مشاوره