شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

10 کاری که باید پس از کاشت مو انجام بدهیمدر مورد چگونگی مراقبت از موها پس از پیوند مو سوال‌های زیادی مطرح می شود. در این نوشته، چند راهنمایی در مورد مراقبت از پوست، نحوه شستن موها و زمانی که باید با مشاور خود گفتگو نمایید ارائه می‌شود.

برای مراقبت بعد از کاشت مو، دانستن چه چیز هایی لازم است؟
پیوند مو، روش غیر تهاجمی ترمیم مو است که بعد از حدود نه ماه تا یک سال، ظاهری طبیعی به سر می بخشد. باید توجه کنید که اظهار نظر دیگران یا خودتان تا قبل از حدود نه ماه، اظهار نظری زودهنگام در مورد نتیجه کاشت مو می باشد.
در درمانگاه تخصصی جلوه ماندگار، شما می توانید در همان روز انجام پیوند موی طبیعی، کلینیک را ترک کنید و نیاز به مراجعه بعدی برای جراحی وجود ندارد. مراقبت بعد از کاشت نیز بسیار ساده و آسان است.

مراقبت بعد کاشت ۱
مراقبت های بعد از کاشت مو (۱)


هنگامی که در درمانگاه هستید، از یک برنامه مراقبت شخصی پس از کاشت مو مطلع خواهید شد. مشاورین کلینیک از اولین قدم، تا آخرین  مراحل مربوط به کاشت مو، در کنار شما هستند. مصرف آنتی بیوتیک، کرم نرم کننده ویتامین آ، باز کردن سربند جراحی، زمان باز کردن بخیه، روش صحیح شست و شو و هم آن چه که در مورد داروها، روش نگه داری، خورد و خوراک نیاز دارید به شما آموزش داده می شود. هم چنین، در هر زمان، مشاورین کلینیک موظف هستند که به سؤالات مراجعه کنندگان پاسخ شایسته و صحیح ارائه دهند. داروها و یا روش هایی برای پیشگیری از تورم پس از عمل نیز ارائه می شود. برنامه مراقبت پس از کاشت، شامل شامپو ویژه و دستورالعمل های کامل برای رفتن به خانه است.

پس از پیوند مو چه کارهایی می توان انجام داد؟
در مورد کارهایی که بعد از کاشت مو می توان انجام داد یا نباید انجام داد نیز به شما اطلاعات کافی داده می شود.
توصیه می شود که در صورت امکان، تا چند روز بعد از کاشت مو، سر کار نروید تا از صدمات فیزیکی احتمالی، جلوگیری شود. البته حداکثر ۲ روز بعد از کاشت مو، باید به کلینیک برای باز کردن پانسمان مراجعه کرد. اگر انسان با دقتی هستید و کار شما تحرک فیزیکی خاصی ندارد، می توانید از فردای روز کاشت، کار خود را آغاز کنید.
حداکثر تا 30 روز، از شنا خودداری کنید.


شما نمی توانید نظری ثبت کنید.

امتیاز این مطلب

8 کاربر به این مطلب رأی داده (اند).
امتیاز داده شده به این مطلب تا کنون: ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال (5 از 5)


مقالات مشابه

برچسب‌ها

> اطلاعات کاشت مو (28 مقاله)

> کاشت مو (27 مقاله)

> خدمات زیبایی (20 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (13 مقاله)

> بوتاکس (10 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> تزریق ژل (9 مقاله)

> خدمات پوست (7 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (4 مقاله)

> جوانسازی (4 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار