شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

لیزر موهای زائد - معرفی دستگاه لیزر دایود بلومونمعرفی دستگاه لیزر دایود بلومون (Bluemoon)

دستگاه لیزر بلو ام در ساخت شرکت بلومون ایتالیا است. این شرکت از سال 1976 در زمینه ساخت دستگاه‌های لیزر پزشکی فعالیت می‌کند و به جرأت می‌توان گفت دایود لیزر بلومون، یکی از برترین دستگاه‌ها در جهان به شمار می‌رود. از ویژگی‌های منحصر به فرد این دستگاه، می‌توان به توان بالای دستگاه، همگرایی بالای دستگاه، دایود بارهای دستگاه، و عرض پالس تا 600 میلی ثانیه اشاره کرد.

بلومون
لیزر دایود

این دستگاه دارای دو انتخاب «حرفه‌ای» و «دستی» برای تنظیمات است و همان طور که می‌بینید منوی کاربر محوری دارد که این موضوع باعث راحتی اپراتور می‌شود.

لیزر موهای زائد

یکی از ویژگی‌های این دستگاه که باعث وجه تمایز این دستگاه با دیگر دستگاه‌ها می‌شود وجود «اسکن آنالیزر پوست» در این دستگاه است. این اسکنر پوست، علاوه بر این که مدل و جنس پوست را تشخیص می‌دهد، برای شناسایی قطر مو و ضخامت فولیکول مو نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس از قرار گرفتن روی پوست دستگاه تنظیمات فرکانس (frequency)، شدت (intensity) و قدرت پالس (impulse) را به طور خودکار انجام می‌دهد که این امر باعث سهولت و ایمنی صد در صد کار با دستگاه و هم چنین نتیجه حداکثری می‌گردد.
تمام قطعات دستگاه ساخت ایتالیا و اروپا است.
می‌دانیم که یک از معضلات دستگاه‌های از بین برنده‌ی موهای زائد، موهای ضخیم و اصطلاحاً موهای مقاوم در برابر درمان است که به سختی از بین می‌رود. ما این نوید را به شما می‌دهیم که در این دستگاه، حالت «تری پالس» وجود دارد که می‌توان با این حالت، موهای مقاوم در برابر درمان را نیز از بین برد.
یکی دیگر از ویژگی‌های این دستگاه وجود سیستم سرد کننده قوی برای بی درد نمودن عمل لیزر است. همان طور که می‌دانید دستگاه‌های لیزر دایود معروف به «بی درد بودن» هستند این دستگاه علاوه بر بی درد بودن، با کمک این حالت می‌تواند در نواحی حساس هم میزان درد را به صفر برساند.
می‌توان گفت «دایود لیزر بلومون» با بهره بردن از تجهیزات یاد شده انقلابی در عرصه دستگاه‌های دایود لیزر ایجاد کرده و به نسبت دایود های قدیم، با تکنولوژی مدرن ساخته و عرضه شده است.
در نهایت، این دستگاه از سازمان غذا و دارو ایران و سازمان انرژی اتمی ایران و دیگر سازمان های مرتبط، مجوزهای لازم را نیز کسب کرده است.
امید داریم که در درمانگاه تخصصی پوست و موی جلوه ماندگار، بتوانیم با بهره‌گیری از بروزترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌های موجود دنیا، کمک زیادی به شما عزیزان کرده باشیم.


چه دیدگاهی دارید؟ آن را به اشتراک بگذارید


امتیاز این مطلب

1 کاربر به این مطلب رأی داده (اند).
امتیاز داده شده به این مطلب تا کنون: ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال (4 از 5)


مقالات مشابه

برچسب‌ها

> کاشت مو (24 مقاله)

> اطلاعات کاشت مو (24 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> خدمات زیبایی (8 مقاله)

> بوتاکس (8 مقاله)

> تزریق ژل (5 مقاله)

> لیزر موهای زائد (3 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (2 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (1 مقاله)

> خدمات پوست (1 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه / بهینه سازی و سئو: ریراکو
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار برو اول صفحه