شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱


لیزر موهای زائد (بلومون، دایود، ایلایت و ...)

لیزر-مو-زائد

لیزر موهای زائد، با بروز ترین و مدرنترین دستگاه‌های دنیا
بدون عارضه

و با بالاترین میزان رضایت

در درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار

 

ليزر موهای زائد با دستگاه دايود Bluemoon ایتالیا

 

اگر از اصلاح کردن موهای زائد، اپیلاسیون با موم و ... خسته شده اید استفاده از لیزر موهای زائد یکی از روشهای رفع این مشکل است

 

مزایای از بین بردن موهای زائد با لیزر

در روش لیزر موهای زائد با لیزر به دلیل دقت بالای دستگاه ها موهای ضخیم و تیره مورد هدف قرار داده می شوند و بدون هیچ آسیبی به پوست اطراف، موهای زائد از روی پوست حذف خواهند شد. دیگر مزیت لیزر کردن موهای زائد سرعت بالای آن است. هر شات حدود 1 ثانیه طول می کشد معمولا تعداد زیادی از تارهای مو از روی پوست جدا می شوند. 

برای مثال از بین رفتن موهای بالای لب با روش لیزر ممکن است در حدود یک دقیقه طول بکشد اما قسمت های دیگر بدن وسعت بیشتری دارند ممکن است حدود یک ساعت طول بکشد تا در چند مرحله موها بطور کامل از بین برود.

 

عوارض لیزر موهای زائد

در خصوص عوارض لیزر موهای زائد تا این تاریخ مطالبی به انتشار رسیده که هیچ کدام دارای پایه علمی نبوده و حتی در خصوص نواحی حساس بدن بانوان (مثل پاها، ناحیه تناسلی، باسن، زیر بغل، چهره و ...) هم در صورت مشاوره توسط پزشک پوست و مو هیچ گونه عوارضی ندارد.

درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار با بهره گیری از بروزترین امکانات و دارا بودن کلیه دستگاه های لیزر، خدمات لیزر و کاشت مو و ده ها خدمات دیگر، هم چنین بهره گیری از پزشکان پوست و مو با مشاوره کاملا رایگان و بهترین قیمت لیزر، ضمن بررسی پوست، بهترین متد لیزر را به شما پیشنهاد می‌دهد.

 

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار برو اول صفحه