فقط با یک تماس

جلوه ی خود را در درمانگاه تخصصی جلوه‌ی ماندگار، ماندگار کنید

کاشت مو

صداقت در خدمت

افتخار کارکنان کلینیک جلوه‌ی ماندگار

لیزر موهای زائد


کاشت مو FIT - کاشت مو FUT - مقاله (۲)

(مقاله ۱)

برای انجام عمل کاشت، متخصصین اطاق عمل، با تیغ کوچکی، برش هایی با عمق حدود ۸ میلیمتر و پهنای حدود ۲ میلیمتر ایجاد می نمایند. این برش ها، در ناحیه ی طاس، و تا مرز خط رویش انجام می گردد. طرح خط رویش طبیعی، یکی از عوامل مهم در حصول یک کاشت موی طبیعی و زیبا است. تعداد برش های ایجاد شده نیز، وابسته به تعداد گرفت هایی است که برای پوشش ناحیه طاس لازم است و قبل از عمل، توسط پزشک متخصص تعیین می گردد.

متخصصین اطاق عمل، هر یک از گرفت ها را دانه دانه با پنس مخصوصی در شیار برش ایجاد شده قرار می دهند. تمامی فرآیند برداشت گرفت و کاشت آنها در محل طاسی، می تواند در یک جلسه عمل انجام گردد. البته وابسته به شرایط، ممکن است پزشک متخصص، عمل را به دو یا چند جلسه افزایش دهد که به ندرت انجام می گیرد.


امروزه، مراحل کاشت مو، بدون بیهوشی کامل، و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می‌شود.

بعد از اتمام عمل کاشت مو، محل کاشت، پانسمان و بسته می شود. این پانسمان، یک یا دو روز بعد از کاشت مو برداشته می شود.

برای شستشوی محل کاشت مو، تا دو هفته لازم است که فقط از ابر و شامپو بچه استفاده شود و محل کاشت، زیر فشار مستقیم آب (مثلا دوش) قرار نگیرد.

دو روز اول بعد از کاشت مو در ناحیه سر، در صورتی که بیمار، بیماری سینوزیت ندارد، بر روی پیشانی و شقیقه و اطراف چشم، استفاده از کمپرس یخ، و از روز سوم، کمپرس گرم پیشنهاد می شود.

از ۲ روز بعد از کاشت، ممکن است در نواحی پیشانی و اطراف چشم، کمی تورم ایجاد شود که با رعایت دستور العمل فوق، این تورم به حداقل می رسد. این تورم طبیعی است و دلیل آن، حرکت مایعاتی است که برای بی حسی تزریق شده اند. این تورم، با مصرف کمپوت آناناس، آلوئه ورا، دم کرده پونه و آویشن و آب پرتقال نیز کاهش می یابد.

انجام فعالیت های ورزشی و بدنی سنگین تا یک ماه بعد از کاشت مو ممنوع است. باید توجه نمود که اعمال و کارهایی که باعث افزایش فشار خون می شوند، ممکن است باعث خروج گرفت های کاشته شده، و یا شکست پیوندهای اولیه ی بافت آن در محل کاشت گردند. بنا بر این، لازم است که در مواردی که نیاز به مشورت و یا تأیید عملی می باشد، حتما با مشاور خود در ارتباط باشید و از رهنمود های او بهره ببرید.

کلینیک تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار، درمانگاهی می باشد که در آن، هنر تجربه چندین ساله، دست به دست هم داده و «تراكم بالا و بيشترين ميزان برداشت از بانك مو بدون صدمه به پراکندگی مو، و خط رویش کاملا طبیعی و غير قابل تشخيص»، را ویژه آن کرده است. همراهی شما، قبل و بعد از کاشت مو، با صمیمیت و صداقت، افتخار همکاران ما در درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار است.

شما می توانید برای ارائه مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، فرم درخواست مشاوره ارسال نموده، یا با ما تماس بگیرید؛ ۰۲۱۴۱۴۰۹ و ۰۹۹۰۱۲۹۷۵۱۲.مشاوره مشاورین ما آماده ی پاسخ گویی به شما هستند


تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۴۱۴۰۹
تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۵۰-۷۳۵۸
موبایل کلینیک جلوه ماندگار ۰۹۹۰-۱۲۹-۷۵۱۲
پیامک کلینیک جلوه ماندگار ارسال عدد ۱ به ۲۱۰۰۰۳۳۰۰۰
ایمیل کلینیک جلوه ماندگار info@jelveyemandegar.com
فکس کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۷۵-۱۴۲۸
آدرس کلینیک جلوه ماندگار تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح، نرسیده به چهارراه مطهری، خیابان نقدی، پلاک ۴
دسترسی بسیار آسان؛ کمتر از ۴۰۰ متر فاصله از ایستگاه متروی مفتح، کمتر از ۱۰۰ متر فاصله از پارکینگ مترو
جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در تلگرام جلوه ماندگار در توییتر جلوه ماندگار در تماشا جلوه ماندگار در آپارات جلوه ماندگار در لینکدین

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه

مشاوره