شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

زاویه سازی و فرم دهی صورت با فیلرفیلرها مواد پرکننده ای هستند که با تزریق آنها بر قسمت های مورد نظر، می توان شاهد معجزه ای مانند از بین بردن چین و چروک ها و زاویه سازی صورت به منظور زیبایی و جذابیت بیشتر بود. بعد از تزریق این مواد به زیر پوست، بافت پوست شما نرم خواهد شد و نتیجه ی آن به گونه ای خواهد بود که

به راحتی می توان متوجه آن شد. زاويه سازي صورت با فيلر در قسمت های مختلف صورت می تواند انجام پذیرد؛ برای مثال زاویه سازی فک و یا چانه و ... .

زاویه سازی و فرم دهی صورت با فیلر

انواع مختلف فیلرهای تزریقی

فیلرها انواع متفاوتی دارند که بنا به تشخیص پزشک متخصص، از آنها برای تزریق به زیر پوست استفاده می کنند. انواع فیلرها به شرح زیر هستند:

 • چربی انسانی Autologous fat
 • هیالورونیک اسید Hyaluronic Acid (HA)
 • کلسیم هیدروکسیل اپاتیک Calcium Hydroxylapatite (CaHA)
 • پلی ال لاکتیک اسید Poly-L-lactic Acid


تزریق بر کدام قسمت های صورت امکان پذیر است؟

تزریق بر کدام قسمت های صورت امکان پذیر است؟
 • ترزیق فیلر بر زیر چشم
 • تزریق فیلر بر لب
 • تزریق فیلر بر گونه
 • تزریق فیلر بر بینی
 • تزریق فیلر بر خط خنده
 • تزریق فیلر بر چانه
 • تزریق فیلر بر خط اخم

روش های موقت برای رفع نقص های موجود در صورت

در گذشته، افراد با آرایش صورت تلاش برای بر طرف کردن نقص های موجود بر روی صورت خود می کردند. اما نکته ی قابل توجه این بود که این آرایش ها دوامی نداشتند و موقتی بودند و در برخی از افراد، آرایش هم نمی توانست نقص های موجود بر صورت را رفع نماید، امروزه با زاويه سازي صورت با فيلر می توان نقص های موجود را برطرف ساخت و چهره ای زیبا و جذاب و بدون نقص داشت.


آیا نتیجه ی تزریق فیلرها دائمی می باشد؟

آیا نتیجه ی تزریق فیلرها دائمی می باشد؟

خیر، نتیجه ی زاويه سازي صورت با فيلر نمی تواند دائمی باشد، اما ماندگاری آن زیاد می باشد و نمی توان آن را در دسته بندی زیباسازی به صورت موقت مانند آرایش کردن قرار داد. برخی از تزریق های فیلر عمری کمتر از یک سال دارند و برخی بیشتر و یا کمتر هستند که میزان این ماندگاری به عواملی بستگی دارد که در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت. باید دانست که برخی از کلینیک های غیر حرفه ای به منظور جذب بیماران بیشتر به افراد وعده هایی در خصوص ماندگاری دائمی فیلرها می دهند اما باید دانست که این وعده ها نمی توانند حقیقت داشته باشند و در حقیقت نتیجه ی تزریق فیلر، مانند تزریق ژل به صورت موقت می باشد. حتی ممکن است برای بیشتر کردن زمان ماندگاری، از ژل های پاژ استفاده کنند که نه تنها قانونا مجاز نمی باشد بلکه عوارض جبران ناپذیری نیز دارد.


آیا نتیجه ی تزریق فیلر برای همه ی افراد یکسان می باشد؟

نتیجه ی هیچ یک از عمل ها و تزریق های زیبایی برای همه ی افراد نمی تواند یکسان باشد چراکه پوست افراد می تواند واکنش ها ی متفاوتی به نسبت مواد تزریقی که آنها را با نام فیلر می شناسیم، نشان دهد، البته لازم است در خصوص نتیجه ی زاويه سازي صورت با فيلر، به جنس مواد تزریق شونده و البته کلینیکی که در آن تزریق انجام شده است، نیز اشاره نمود.


مزایای تزریق فیلر به منظور زاویه سازی صورت

مزایای تزریق فیلر به منظور زاویه سازی صورت

از مهم ترین مزایای تزریق فیلرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش اعتماد به نفس
 • رضایت از چهره ی فعلی
 • تناسب تک تک اعضای صورت با یکدیگر

آیا تزریق فیلر عوارض دارد؟

در خصوص تزریق فیلر، باید گفت که عارضه ی خاصی در این زمینه وجود ندارد تنها عارضه ای که در برخی از افراد دیده می شود وجود جوش ها و آکنه می باشد. می توان گفت که وجود این عوارض به دو عامل بستگی دارد:

1- نوع فیلری که بر صورت فرد تزریق شده است.

2- ماندگاری فیلر تزریق شده.


آیا نتیجه ی تزریق فیلر به صورت آنی مشخص می شود؟

آیا نتیجه ی تزریق فیلر به صورت آنی مشخص می شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله، شما بعد از تزریق فیلر به سرعت می توانید نتیجه ی این تزریق را برای زاویه سازی بر روی صورت خود مشاهده نمایید.


زاویه سازی صورت با چه روش هایی امکان پذیر است؟

زاویه سازی صورت با روش جراحی نیز در کلینیک پوست مو و زیبایی امکان پذیر است. هم چنین در زاویه سازی صورت، از فیلرهای دیگری مانند چربی نیز ممکن است استفاده شود.


مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر بر صورت

مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر بر صورت

تزریق فیلر مانند هر عمل زیبایی دیگری نیاز به مراقبت هایی قبل از تزریق و همچنین بعد از آن دارد. به طور کلی بهتر است تا قبل از تزریق این پر کننده ها، مصرف ایپروفن ها و آسپیرین ها را قطع کرده و با مشورت پزشک خود، اقدام به مصرف مواد غذایی نمایید که بتواند ویتامین های مورد نیاز را به بدن شما برساند و بعد از تزریق نیاز است تا مصرف دخانیات تا مدت زمان معلوم قطع گردد. افرادی که قصد انجام این کار را دارند بهتر است تا اطلاعاتی کامل راجع به این مراقبت ها از پزشک خود کسب کنند.


ماندگاری فیلر بعد از تزریق به چه عواملی بستگی دارد؟

قبل تر به این موضوع اشاره کردیم که تزریق فیلر و ماندگاری آن به صورت مستقیم با نوع پوست فرد بستگی دارد، اما اگر بخواهیم دقیق تر و موشکافانه تر به این قضیه نگاه کنیم باید بگوییم که چهار عامل در ماندگاری فیلر موثر هستند که این سه عامل به شرح زیر می باشند:

1- پوست فرد

2- محل تزریق فیلر

3- نوع و نحوه ی تزریق فیلر

4- جنس مواد تزریق شده به پوست


عدم تقارن صورت بعد از زاویه سازی با فیلر

عدم تقارن صورت بعد از زاویه سازی با فیلر

اگر به دنبال تزریق فیلرها برای زاویه سازی صورت هستید، بهتر است بدانید که این کار مانند هر نوع عمل زیبایی دیگری می تواند عوارضی به همراه داشته باشد که از ناخوشایند ترین آنها برای افراد عدم تقارن صورت، بعد از زاویه سازی با فیلر می باشد. در نتیجه بهتر است قبل از انتخاب نوع کلینیک خود از تجربه و همچنین تخصص پزشک خود برای تزریق فیلر اطمینان خاطر حاصل نمایید.


زاویه سازی گونه

یکی از راه های بی خطر برای داشتن گونه هایی زیبا و جذاب تزریق فیلر به گونه می باشد که به واسطه ی آن می توان زاویه ی گونه ها بر روی صورت را به نحوی در نظر گرفت که بتواند زیبایی و جذابیت چهره ی فرد را دو چندان نماید.


مشخص نمودن نقاط مورد نظر قبل از انجام تزریق

مشخص نمودن نقاط مورد نظر قبل از انجام تزریق

یکی از موارد حائز اهمیت قبل از زاویه سازی صورت به وسیله ی تزریق فیلر ارزیابی نوع صورت و مشخص نمودن و نقطه گذاری نقاط صورت می باشد. انجام این کار باید توسط متخصص مربوط صورت گیرد. مراکزی که خدمات پوست و زیبایی را عرضه می دارند باید از متخصصانی در کلینیک خود بهره گیرند که دارای تجربه و مهارت و دانش لازم در خصوص این تزریق ها می باشند.


تزریق فیلر بیشتر در میان چه افرادی دیده می شود؟

به طور کلی باید گفت که تزریق فیلر به منظور زاویه سازی و جوان سازی مختص به سن خاصی نمی باشد و افراد در سن های مختلف می توانند اقدام به تزریق کنند، اما آماری در این خصوص وجود دارد که نشانگر این است که روی آوردن به تزریق فیلر بیشتر در خانم ها در رده ی سنی بین 40 تا 45 سال دیده می شود.


سن مناسب برای تزریق فیلر بر صورت چه سنی می باشد؟

سن مناسب برای تزریق فیلر بر صورت چه سنی می باشد؟

در خصوص تزریق فیلرها به منظور های مختلف باید گفت که سن به خصوصی برای این فیلرها وجود ندارد. برخی ها بر این باورند که انجام این تزریق زمانی باید صورت گیرد که فرد احساس پیری می کند که باید گفت که باوری کاملا غلط می باشد و هر فردی در هر سنی می تواند برای انجام تزریق این فیلرها اقدام نماید.


اهمیت فک در زیبایی صورت

فک از مهم ترین قسمت هایی بر روی صورت می باشد که می تواند بر زیبایی چهره تاثیرگذار باشد، برخی از افراد به منظور زاویه دار کردن فک اقدام به انجام عمل های زیبایی فک می کنند و برخی دیگر اقدام به تزریق فیلرها برای زاویه دار کردن فک می کنند. بعد از زاویه دار شدن فک، تفاوت چهره ی فرد را به راحتی می توان متوجه شد چرا که زیبایی و جذابیت آن فرد دو چندان خواهد شد.


اهمیت انتخاب پزشک متخصص و کلینیک

اهمیت انتخاب پزشک متخصص و کلینیک

نکته ی قابل توجه در تزریق فیلر این است که لازم است این تزریق توسط پزشک متخصص صورت گیرد، که تجربه ی پزشک در این خصوص می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. در نتیجه پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام برای هر گونه عمل زیبایی، نسبت به سابقه ی پزشک خود اطمینان خاطر حاصل نمایید و مطمئن شوید که پزشک شما تجربه ی کافی در این زمینه را دارد. انتخاب یک کلینیک زیبایی مناسب می تواند شما را در این راه مطمئن سازد.


برند مواد تزریق شونده

برای تزریق فیلر از برند های مختلفی استفاده می شود که برخی از این فیلرها دارای عوارض کمتری برای فرد می باشد در نتیجه بهتر است تا از فیلرها ی مرغوب و درجه یک به منظور زاویه سازی صورت استفاده شود.


تغییر زاویه ی چانه

تغییر زاویه ی چانه

زاویه ی چانه، می تواند نقش مهمی در زیبایی و جذابیت صورت فرد داشته باشد. از این رو افراد زیادی که از زاویه ی غیر استاندارد صورت خود رنج می برند، اقدام برای تغییر آن، در جهت زیبایی بیشتر می کنند. به طور معمول افرادی که تزریق فیلرها را راه درمانی برای تغییر زاویه ی چانه می بییند از این روش برای تغییر زاویه فک خود نیز استفاده می کنند. می توان گفت که ترکیب این دو می تواند تغییرات باورنکردنی و چشمگیری در زیبایی صورت فرد داشته باشد از این رو به منظور زیبایی بیشتر زاويه سازي صورت با فيلر به افراد پیشنهاد می شود.


تزریق فیلر برای آقایان

تزریق فیلر بر چانه ی آقایان می تواند نقش زیادی بر جذابیت آنها داشته باشد، چراکه وجود ریش ها بر روی صورت افرادی که دارای چانه هایی با زاویه ی مناسب هستند، می تواند یکی از فاکتور های مهم در زیبایی آقایان به حساب آید. از این رو مردان زیادی برای تزریق این فیلرها به کلینیک های پوست و زیبایی مراجعه می کنند.


تزریق فیلر و رهایی از چین و چروک ها

تزریق فیلر و رهایی از چین و چروک ها

یکی از محبوب ترین روش ها برای از بین بردن چین و چروک های موجود در صورت، تزریق فیلر می باشد. این تزریق باید دقیقا بر روی نواحی از صورت انجام شود، که نیاز است در آن ناحیه وجود چین و چروک ها رفع گردد. به طور کلی تزریق فیلر به منظور از بین بردن چین و چروک ها و البته زاویه سازی صورت از مهم ترین اقداماتی است که افراد به منظور جوان سازی پوست خود انجام می دهند و امروزه این متد توانسته نظر جمعیت کثیری از افراد را که به زیبایی خود می اندیشند، جلب نماید.


تصور نادرست برای تزریق فیلرها

برخی از افراد اینگونه می پندارند که فیلرها تنها برای برجسته کردن لب ها و یا برجسته کردن گونه ها می باشد، باید گفت که درست است که موارد ذکر شده دارای طرفداران بیشتری می باشد اما نمی توان گفت که تنها مزیت استفاده از فیلرها فقط این دو مورد ذکر شده می باشد. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از فیلرها برای زاویه دار کردن صورت و رفع نقص های موجود بر روی صورت می باشد.


قیمت تزریق فیلر

در سال های اخیر، افراد زیادی برای زاويه سازي صورت با فيلر به کلینیک های زیبایی پوست و مو مراجعه کرده اند. می توان گفت که قیمت و نرخ دقیقی در خصوص این تزریق ها وجود ندارد. چرا که ماده ی اصلی تزریق شونده می تواند در برند های مختلف باشد. از این رو می توان قیمت این تزریق ها را متغیر دانست. یکی دیگر از فاکتور هایی که می تواند در اعمال هزینه برای تزریق فیلر موثر باشد تجربه ی پزشک متخصص می باشد. البته میزان پر کننده های تزریقی می تواند در هزینه ی تزریق فیلرها بر روی صورت تاثیر گذار باشد از این رو پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام برای تزریق فیلرها بر پوست، اطلاعات لازم در خصوص نوع مواد تزریق شونده و هم چنین سابقه ی پزشک معالج را کسب نمایید.

منبع : wmips


شما نمی توانید نظری ثبت کنید.


مقالات مشابه

برچسب‌ها

> اطلاعات کاشت مو (28 مقاله)

> کاشت مو (27 مقاله)

> خدمات زیبایی (20 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (13 مقاله)

> بوتاکس (10 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> تزریق ژل (9 مقاله)

> خدمات پوست (7 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (4 مقاله)

> جوانسازی (4 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار