شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

تزریق بوتاکس و عوارض آن (۴)بوتاکس جهت زیبایی چگونه عمل می‌کند؟

بوتاکس از طریق بلوک ایمپالس عصبی عمل می‌کند و باعث کاهش حرکت عضلات می‌شود. با کاهش حرکت، سطح پوست به تدریج صاف می‌شود و خطوط متوسط تا شدید شروع به ناپدید شدن می‌نمایند.

پروسه تزریق بوتاکس پروسه چندان پیچیده ای نیست، در گام بعدی می‌بایست به ماهیچه‌های ایجاد چین و چروک و یا اخم ها بوتاکس تزریق گردد. درمان خیلی سریع صورت می‌پذیرد اما در مقایسه با استفاده از ژل بوتاکس که فقط می‌بایست برای صورت استفاده شود هنوز درد ناشی از تزریق بوتاکس را تحت پوشش قرار نمی دهد. در پروسه تزریق بوتاکس به منظور سر کردن درد نیازی به بیهوشی نیست مگر اینکه خود بیمار درخواست کند. پس از تزریق بوتاکس پروسه انسداد فرستنده‌های عصبی بین ۲ تا ۱۰ روز طول می‌کشد‌. اما با استفاده از بولوتونیوم بوتاکس نوع A این مشکل بی حسی بوجود نخواهد آمد .

یک هفته قبل از درمان بوتاکس استفاده از هر گونه مشروبات الکلی ممنوع می‌باشد. بوتاکس معمولا برای رفع یا کاهش چروکها پیشنهاد می‌گردد از اثرات جانبی تزریق بوتاکس کبودی اندک می‌باشد پس از تزریق بوتاکس از مصرف آسپرین و داروهای مشابه خوداری نمایید چرا که به رفع کبودیتان کمکی نمی‌کند.


شما نمی توانید نظری ثبت کنید.


مقالات مشابه

برچسب‌ها

> اطلاعات کاشت مو (28 مقاله)

> کاشت مو (27 مقاله)

> خدمات زیبایی (20 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (13 مقاله)

> بوتاکس (10 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> تزریق ژل (9 مقاله)

> خدمات پوست (7 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (4 مقاله)

> جوانسازی (4 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار