شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

نتیجه کاشت مو - چه کارهایی باید انجام داد و چه کارهایی نباید انجام داد؟ (۴)  • محل کاشت مو را لمس نکنید و فشار ندهید. کمی خارش و درد، از عوارض جانبی طبیعی است، خاراندن یا مالیدن پوست سر ممکن است به گرفت های کاشته شده، قبل از این که آنها فرصتی برای رشد داشته باشند، صدمه شدید بزند.
  • یک هفته تا ده روز از نوشیدن هر گونه مشروبات الکلی اکیداً خودداری کنید.

مصرف سیگار بعد از کاشت مو

  • تا بیش از یک ماه، از مصرف هر گونه دخانیات و سیگار اکیداً اجتناب کنید. نیکوتین و جرم هایی که در دود سیگار وجود دارد، خون رسانی به فولیکول های تازه کاشته شده را متوقف و مختل می کند، در حالی که خون رسانی به آنها، در این دوره بسیار حیاتی است. بدین ترتیب کنار گذاشتن سیگار یا ترک آن می تواند در نتیجه بلند مدت کاشت مو اثر بسزایی داشته باشد. برای این که در زمان کاشت مو از نظر مصرف سیگار به مشکل بر نخورید، می توانید از چند ماه قبل، شروع به کم کردن مصرف خود کنید.
  • ورزش یا نرمش نکنید. شروع ورزش و نرمش باید حداقل ۱۰ روز بعد از عمل جراحی کاشت مو باشد. به طور اختصاصی، می توانید در مطالب مربوط به ورزش بعد از کاشت مو را بخوانید. ورزشهایی که تماس بدنی زیادی دارند، مانند فوتبال و بسکتبال، تا یک ماه ممنوع است.
  • فعالیت هایی که باعث افزایش تعریق بدن و سر می شوند را متوقف کنید.عرق کردن خطر ابتلا به عفونت را به شدت افزایش می‌دهد. اگر برای سونا (خشک یا بخار) برنامه ریزی خاصی دارید، آن را برای یک ماه متوقف کنید.
  • در هفته اول، از خم شدن، باد انداختن در بینی و شدید فوت کردن بپرهیزید.
  • از خوردن مواد غذایی که باعث افزایش فشار خون می شوند پرهیز نمایید.

رشد مو بعد از کاشت مو - دوره نقاهت بعد از کاشت مو - نتیجه کاشت مو بعد از چند ماه

به هر حال، کلینیک و درمانگاه، دستورالعمل های لازم برای بعد از کاشت مو را به شما آموزش می دهند. با دقت این آموزش ها را دنبال کنید. دقت شما در مواد غذایی که قبل و بعد از کاشت مو مصرف شوند، داروها و کارهای باید و نباید، همگی در نتیجه ای که شما از عمل کاشت مو می گیرد مؤثر هستند. به یاد داشته باشید که موهای جدید برای رشد به حدود 3 تا 4 ماه زمان نیاز دارند، این زمان در بعضی موارد ممکن است تا 6 ماه طول بکشد. بنابراین به جای آنکه به طور مکرر منتظر اولین رشته مو باشید، خود را مشغول کار یا سرگرمی جدید کنید. از حدود ۹ ماه تا یک سال و نیم، در افراد مختلف، زمان لازم است تا بتوان در مورد نتیجه عمل کاشت مو قضاوت کرد. هنگامی که موهای شما به وضعیت ماندگار رسید، می توانید زندگی خود را با اطمینان، اعتماد به نفس بیشتر و راحت تر ادامه دهید.

یقینا دیدن فیلم ها و عکس های کاشت موی طبیعی، به شما در انتخاب بهتر کمک شایانی خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ضروریات مربوط به جراحی پیوند مو، می توانید از مشاوره رایگان کلینیک تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار بهره ببرید. مشاوران ما آماده ارائه صادقانه و به موقع اطلاعات در مورد کاشت مو به شما هستند.

اگر در حال بررسی روش ها و هزینه کاشت مو هستید و یا زمانی برای ویزیت پزشک متخصص پوست و مو می خواهید، با ما تماس بگیرید. شماره های ۰۲۱۴۱۴۰۹ و ۰۲۱۸۸۵۰۷۳۵۸ آماده شنیدن صدای شما هستند.


شما نمی توانید نظری ثبت کنید.


مقالات مشابه

برچسب‌ها

> اطلاعات کاشت مو (28 مقاله)

> کاشت مو (27 مقاله)

> خدمات زیبایی (20 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (13 مقاله)

> بوتاکس (10 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> تزریق ژل (9 مقاله)

> خدمات پوست (7 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (4 مقاله)

> جوانسازی (4 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار