شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱


نتیجه کاشت مو - چه کارهایی باید انجام داد و چه کارهایی نباید انجام داد؟ (۴)

مصرف سیگار بعد از کاشت مو

رشد مو بعد از کاشت مو - دوره نقاهت بعد از کاشت مو - نتیجه کاشت مو بعد از چند ماه

به هر حال، کلینیک و درمانگاه، دستورالعمل های لازم برای بعد از کاشت مو را به شما آموزش می دهند. با دقت این آموزش ها را دنبال کنید. دقت شما در مواد غذایی که قبل و بعد از کاشت مو مصرف شوند، داروها و کارهای باید و نباید، همگی در نتیجه ای که شما از عمل کاشت مو می گیرد مؤثر هستند. به یاد داشته باشید که موهای جدید برای رشد به حدود 3 تا 4 ماه زمان نیاز دارند، این زمان در بعضی موارد ممکن است تا 6 ماه طول بکشد. بنابراین به جای آنکه به طور مکرر منتظر اولین رشته مو باشید، خود را مشغول کار یا سرگرمی جدید کنید. از حدود ۹ ماه تا یک سال و نیم، در افراد مختلف، زمان لازم است تا بتوان در مورد نتیجه عمل کاشت مو قضاوت کرد. هنگامی که موهای شما به وضعیت ماندگار رسید، می توانید زندگی خود را با اطمینان، اعتماد به نفس بیشتر و راحت تر ادامه دهید.

یقینا دیدن فیلم ها و عکس های کاشت موی طبیعی، به شما در انتخاب بهتر کمک شایانی خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ضروریات مربوط به جراحی پیوند مو، می توانید از مشاوره رایگان کلینیک تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار بهره ببرید. مشاوران ما آماده ارائه صادقانه و به موقع اطلاعات در مورد کاشت مو به شما هستند.

اگر در حال بررسی روش ها و هزینه کاشت مو هستید و یا زمانی برای ویزیت پزشک متخصص پوست و مو می خواهید، با ما تماس بگیرید. شماره های ۰۲۱۴۱۴۰۹ و ۰۲۱۸۸۵۰۷۳۵۸ آماده شنیدن صدای شما هستند.

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگارتماس با کلینیک جلوه ماندگاربرو اول صفحه