شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱


در ابتدا باید دانست که رشد موها بعد از کاشت برای هر فردی نیاز به زمان دارد و هیچ فردی بعد از کاشت مو از این قاعده مستثنی نخواهد بود، در حقیقت مشاهده‌ی نتیجه‌ی کاشت بلافاصله بعد از کاشت مو غیر ممکن خواهد بود.


از دست دادن موهای سر می‌تواند برای افراد بسیاری کابوسی بزرگ باشد، باید گفت که ترس از دست دادن موها در افراد با افزایش سن بیشتر خواهد شد. در این مقاله علت خالی شدن موی جلوی سر را بر خواهیم شمرد چرا که از دست دادن این موهای جلو سر از رایج ترین نوع ریزش مو در افراد می‌باشد.


فیلر یا همان پر کننده، یک لایه و یا یک بافت بسیار نرم است که به زیر پوست تزریق می شود و هدف اصلی آن، پر کردن چین و چروک های صورت، بازگرداندن ظاهر و بافتی نرم تر به صورت، حجم دهی و جوانسازی می باشد. خانواده ژل‌ها، خود، نوعی از انواع مختلف فیلرها هستند.


اگر به سیستم رشد مو و اطلاع کسب کردن در خصوص روند آن علاقه مند باشید به احتمال زیاد در ابتدا این سوال برای شما پیش می آید که فولیکول مو چیست که در این مقاله به شرح آن برای شما خواهیم پرداخت. در واقع باید گفت که فولیکول مو ارگانی در بدن تمامی پستانداران می باشد که به واسطه ی آنها رشد موها در قسمت های مختلف بدن را مشاهده می کنیم.


مراقبت های بعد از تزریق ژل می تواند تاثیر مهم و بسزایی در ماندگاری و کیفیت این ژل ها داشته باشند و به همین دلیل است که برخی از افراد که به این مراقبت های بعد از تزریق، اهمیت نداده و آنها را بی اهمیت می شمارند به مشکلاتی بر می خورند. در نتیجه لازم است تا افراد قبل از اقدام برای تزریق ژل در خصوص این مراقبت ها اطلاعات کافی کسب کنند تا زحمات آنها و همچنین هزینه هایی که برای این عمل انجام داده اند به هدر نرود. از مهم ترین این مراقبت ها طرز خوابیدن بعد از تزریق ژل می باشد که در ادامه آن را شرح خواهیم داد.


در صورتی که موهای زائد موجود در نواحی مختلف پوست بدن مانند موهای زائد موجود در صورت، گردن، کمر، سینه، نواحی تناسلی، پاها و نواحی دیگر به جای رشد به بیرون در داخل پوست رشد نماید و سبب شوند که رنگ آن قسمت از پوست تغییر نماید و فرد در آن ناحیه احساس سوزش، خارش و یا تورم نماید باید هر چه سریعتر برای رفع آنها اقدام نمود که استفاده از روش لیزر موهای زائد در این راه می تواند میسر واقع شود که در ادامه به شرح کامل این متد و این که برایدرمان موهای زیر پوستی چه باید کرد خواهیم پرداخت، در نتیجه اگر شما هم مثل من از رویش این موهایی زائد زیر پوستی خسته شده اید و به دنبال راه رهایی از آنها هستید شما را به خواندن ادامه ی این مطلب دعوت می نمایم .


در ابتدا لازم است بدانیم میکرونیدلینگ چیست و چه کاربردهایی دارد. باید گفت استفاده از این روش، امروزه در کلینیک های زیبایی بیشتر از هر زمان دیگری دیده می شود. تاثیر میکرونیدلینگ بر جای جوش از جمله مواردی است که توانسته این متد را حائز اهمیت سازد، در این روش با استفاده از سوزن های ریز به تحریک بافت های پوست پرداخته می شود و در نتیجه شاهد ترمیم و احیای بافت پوست و همچنین کلاژن های موجود در پوست خواهیم بود.


طبیعی است که نمی توان برای همه ي بیماران، یک نسخه پیچید و یک زمان بندی برای همه ي بیماران ارائه و پیشنهاد کرد.

مخصوصا این که وضعیت بدنی هر کس برای ورزش کردن متفاوت است.


مانند هر جراحی دیگری، قبل از انجام عمل کاشت مو نیز نیاز به انجام آزمایشات لازم می باشد.
این آزمایشات شامل موارد زیر هستند:
۱) قند خون


1) آیا ریزش موی سر توسط دارو درمانی و یا داروهای گیاهی درمان می‌شود؟
تنها راه قطعی علاج کم پشتی موی سر، کاشت مو می‌باشد. درمانهای دارویی موقتی است

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگارتماس با کلینیک جلوه ماندگاربرو اول صفحه