شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

نتیجه کاشت مو - پیوند موی بدن توسط استخراج واحد فولیکولی (FUE) (۵)میانگین تعداد گرفت ها، 4346 بود. نسبت برداشت روش BHT نسبت به کل گرفت ها، 75٪ (SD، 33.3) بود. عمل هجده بیمار (۱۴.۸%) در چند جلسه (۲ یا ۳ جلسه) و چند مورد استثنائا به ۶ یا ۷ مورد انجامید.

هفتاد و نه بیمار به درخواست بررسی پاسخ دادند (64.8٪) و بیماران به طور کلی نتایج روش خود را بسیار رضایت بخش می‌دانستند.

بیمارانی که میزان بهبود ناحیه برداشت گرفت را ارزیابی کردند (60.2٪) میانگین نمره ۶.۸ را داده بودند. بیماران که علاوه بر BHT، از ناحیه سر و پشت سر نیز برداشت گرفت داشتند، بیشترین رضایت از وضعیت بهبود را داشتند (46 نفر)، با میانگین نمره 8.9. برای بیمارانی که از ناحیه ریش به عنوان اهدا کننده گرفت مو استفاده کرده بودند، میزان بهبودی این ناحیه، تفاوت چندانی نداشت.تصاویر و لینک ها

۷۹ بيمار (64٪) رشد مو در ناحیه کاشته شده را با میانگین نمره ۸.۲ ارزیابی کرده بودند. تقریبا در تمام افرادی که در ناحیه جراحی پشت سر، کاشت مو انجام داده بودند، از موهای ناحیه ریش برای این کاشت استفاده شده بود. این افراد، میانگین نمره ۸.۳ به وضعیت رشد مو در ناحیه جراحی پشت سر دادند.

77 نفر (63.1٪) از بیماران، میانگین نمره 8.3 به رضایت کلی در مورد کاشت مو دادند. بیمارانی که محل برداشت گرفت در آنها، برای کاشت در نوار جراحی پشت سر، تنه، اندام، زیر بغل، یا ریش بود نیز از نتیجه کاملا راضی بودند و نمراتی با میانگین ۸.۲ داده بودند.

در هیچ کدام از بیماران، هیچ عارضه ای مشاهده نشد.این تصویر، یک بیمار 46 ساله را نشان می دهد که چندین تلاش بی نتیجه در کاشت مو فقط با استفاده از موهای پشت سر داشته است. به طور خاص، منطقه تاج سر، بیشترین طاسی و بی نظمی مو را داشت. پس از پیوند 14000 گرفت از سر و ریش، نتیجه یک ترمیم بسیار زیبا برای این بیمار حاصل شده است. از موهای قسمت سینه نیز برای ترمیم بخشی از خط رویش مو استفاده شده است. A و C قبل از عمل و B و D عکس های ۱۲ ماه پس از عمل هستند. عکسهای پس از عمل B)) نشان می دهد که موی سر، با موهای سینه به طور کامل و ظریف ترمیم می شود.


این عکس ها، مربوط به بیماری است که از طاسی شدیدی در ناحیه سر رنج می برد، اما هیچ شانسی برای استفاده از موهای قسمت های دیگر سر برای کاشت مو نداشت. موهای قسمت های دیگر سر، در جراحی های قبلی مورد استفاده قرار گرفته بود. به همین علت، هم ناحیه طاس، هم نواحی صدمه دیده از کاشت های قبلی باید مورد پوشش قرار می گرفت. پس از استفاده از 8000 گرفت از قفسه سینه، ران و پاها، و همچنین 2000 گرفت از مناطق ریش، نتایج بسیار خوبی برای این فرد میانسال به دست آمد.

A و C قبل از عمل و B و D عکس های 6 ماه پس از عمل این مرد 58 ساله هستند. اثر باقی مانده از زخمهای کاشت موهای قبلی در بالای سر، در عکس A دیده می شود. عکسهای پس از عمل، پوشش بسیار خوبی برای بالای سر در محل اثر باقی مانده از جراحی ها را نشان می دهد (B). نقطه های سفید باقی مانده از عمل BHT، فقط با نگاه نزدیک و دقت، قابل تشخیص هستند.


شما نمی توانید نظری ثبت کنید.


مقالات مشابه

برچسب‌ها

> اطلاعات کاشت مو (28 مقاله)

> کاشت مو (27 مقاله)

> خدمات زیبایی (20 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (13 مقاله)

> بوتاکس (10 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> تزریق ژل (9 مقاله)

> خدمات پوست (7 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (4 مقاله)

> جوانسازی (4 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار