شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱


کاشت مو طبیعی، کاشت ریش و سبیل، کاشت ابرو

کاشت-مو

کاشت موی طبیعی، دائمی، قابل رشد با به روزترین و شناخته شده ترین روش‌های روز دنیا

خط رویش طبیعی و تراکم بالا، تخصص ماست

در درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار

 

فهرست

 

ویژگی‌های درمانگاه جلوه ماندگار در زمینه‌ی کاشت مو

 

کاشت مو، مسیری به سمت اعتماد به نفس بالا

بدن انسان با بالا رفتن سن بصورت طبیعی و غیر طبیعی با عوارضی بعضا ناخوشایند روبرو می‌شود که یکی از این عوارض خصوصا در مورد آقایان کم پشتی و ریزش موهای سر است که در بعضی موارد منجر به اثرات مخرب روانی و آسیب به روحیه شخص می‌گردد.
ما مفتخريم در درمانگاه تخصصي پوست و موي جلوه ماندگار، با بهره گيري از بهترين و مجرب ترين كادر پزشكی و در محيطی آرام، كاشت موی طبيعی و ديگر خدمات پوست و مو را به شما ارائه دهيم.
دستيابي به بالاترين تراكم كاشت مو در يك جلسه، خط رويش طبيعی و تلفيق علم پزشكی و هنر و تجربه، از جمله تفاوت‌های اصلی درمانگاه جلوه ماندگار می‌باشند.
پرسنل درمانگاه، صبورانه و متعهدانه تجربه و هنر خود را در جهت تحقق خواسته‌های شما به نمايش و اجرا گذاشته‌اند و دلسوزانه آماده‌اند تا شما را به منظور تصميم گيری صحيح و آسان راهنمايی نمايند.

 

تاریخچه کاشت مو

تاریخچه استفاده از بخش‌هایی از پوست سر که در آن بافتی از پوست سر به همراه منبع اصلی تولید خون به یک منطقه خالی کاشته شود، به قرن ۱۹ بر می‌گردد. استفاده از روشهای کاشت موی مدرن به دهه ۳۰ میلادی در ژاپن بر می‌گردد که آن موقع جراحان از گرفت ‌های کوچک و حتی «گرفت‌های واحد فولیکولی» برای جایگزین کردن مناطق آسیب دیده ابرو یا مژگان، ولی نه در رابطه با برطرف سازی طاسی، استفاده می‌کردند.

در اواخر دهه ۵۰ بود که عصر مدرن کاشت مو در جهان غرب شروع شد، زمانی که یک متخصص پوست نیویورکی به نام «نرمن ارنریش» (Norman Orentreich) با استفاده از بکارگیری گرفت‌های آزاد دهنده در بیماران دارای الگوی طاسی مردانه، شروع به آزمایش کرد. قبل از این تصور می‌شد که موی کاشته شده بیشتر از موی اولیه در منطقه «گیرنده» رشد نمی‌کند. دکتر ارنریش نشان داد که استفاده از چنین گرفت‌هایی باعث می‌شود که موهای جدیدی در منطقه گیرنده رشد کنند که دوام آن‌ها به همان اندازه‌ای باشد که در محل اولیه خود در اختیار داشته‌اند.
سپس، این، دکتر بوالتر پی انگر (Walter P. Unger) بود که پارامترهای «ناحیه مطمئن برداشت پشت سر» را تعریف کرد که از آن می‌توان دائمی‌ترین فولیکول‌های مو را برداشت کرد. تا ۲۰ سال بعد، جراحان بر روی گرفت‌های کاشت موی کوچکتر کار کردند، ولی نتایج از نظر موفقیت بسیار محدود بود، به طوری که استفاده از گرفت‌های دو تا چهار میلیمتری منجر می‌شد سر شخص ظاهر عروسکی به خود بگیرد. در دهه ۸۰، استفاده از برش‌های نواری جایگزین تکنیک قبلی شد و کارلوس یوبل (Carlos Uebel) در برزیل استفاده از تعداد بیشتری از گرفت‌های کوچک را مشهور ساخت، درحالیکه در آمریکا دکتر ویلیام راسمن (William Rassman) در یک جلسه درمانی شروع به استفاده از هزاران «میکروگرفت» کرد.
به دنبال موفقیت‌های کسب شده، جراحان نیز توجه بیشتری به کلیت ماجرای «گرفت‌های کاشته شده» معطوف ساختند. اتخاذ تکنیک «برش جانبی» در اوایل شروع سال ۲۰۰۰، باعث شد تا جراحان کاشت مو، دو تا چهار گرفت (واحد فولیکولی مو) را انتخاب کنند که باعث شد موی کاشته شده بهتر بر روی پوست سر قرار گیرد و منطقه‌ای که طاس است را بهتر در بر بگیرد.


روش کاشت Follicular Unit Transplantation یا بصورت کوتاه شده (FUT)

تراکاشت مو یا کاشت مو به تکنیک جراحی گفته می‌شود که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه اهدا کننده به ناحیه در حال ریزش یا خالی از مو برده می‌شوند. از این روش بیشتر برای درمان ریزش استفاده می‌شود و طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند. بعلاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و ... و پوشاندن محل زخمهای ناشی از تصادف یا جراحی مانند کشیدن پوست و کاشت موهای قبلی استفاده می‌شود. کاشت مو با پیوند پوست متفاوت است.
در هر پیاز مو ۱ تا ۴ رشته مو رشد می‌کند. امروزه در پیشرفته‌ترین روشهای کاشت مو، پیاز مو را دست نخورده انتقال می‌دهند. نتیجه این کار ظاهر طبیعی تر موهای کاشته شده‌است. این روش کاشت Follicular Unit Transplantation یا بصورت کوتاه شده FUT نامیده می‌شود. موهای اهدایی به دو روش کاملاً متفاوت جمع‌آوری می‌شوند. این کار فوق‌العاده تخصصی بوده و فقط متخصصین پوست و مو مجاز به انجام آن می‌باشند. منبع ویکی پدیا

 

روش کاشت FIT

در این روش گرفت ها به صورت دانه ای از پشت سر برداشته شده و در نواحی مورد نظر کاشته می شوند. انتخاب روش مناسب جهت کاشت مو در افراد مختلف با الگوی ریزش مختلف، در جلسه مشاوره توسط پزشک متخصص مشخص می‌شود.
کاشت مو در اتاق عمل و توسط پزشک متخصص و تیم متشکل از تکنسین های درمانی و آموزش دیده، با بی حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی، انجام می‌شود.

 

کاشت مو به روش SUT

به نظر می‌رسد که روش‌های کاشت مو به سه مورد یاد شده ختم گردد و مابقی واژگان صرفا واژگان تبلیغاتی کاشت مو می‌باشد، نه یک شیوه جدید. به طور مثال در روش اس یو تی، همانگونه که در بسیاری از سایتها از آن یاد شده، نیازی به برش و جراحی نیست و این روش، باعث بروز زخم و طی کردن دوره نقاهت طولانی نمی‌شود. علت این برتری، برداشت سریع و دقیق موهای پیوندی است. هم چنین، پس از آن، بایستی موهای پیوندی نگهداری شده تا مرحله کاشت آن برسد. با استفاده از اسلیفت‌های بسیار ظریف، کاشت گرفت‌هایی با فاصله‌ای کمتر از یک میلی متر انجام می‌شود که این نیز از دیگر مزایای  کاشت مو به روش sut است. سرعت انجام کار و پیوند موی بیشتر نیز از مزایای روش SUT است. همچنین بیمار می تواند موهای کاشته شده را در همان روز اول در حد نیم الی یک سانت با تراکم مناسب مشاهده کند. این روش، زیر مجموعه ای از روش FIT محسوب شده و طبیعتا نتیجه همان مورد بالاست.

 

هزینه (قیمت) کاشت مو

میزان هزینه و قیمت کاشت مو، بعد از معاینه توسط متخصص پوست و مو تعیین می گردد. این هزینه (قیمت کاشت مو) بستگی به موارد زیر دارد:

1- الگوی ریزش فرد و در نتیجه، تعداد گرفت های مورد نیاز که کاشته می‌شوند،

۲- روش انتخابی و تجویز شده برای نتیجه بهتر.

هزینه کاشت مو، با توجه به مدت زمان لازم برای انجام پیوند مو و حجم گرفت های لازم، قابل تغییر است، البته این موضوع، به معنای نبود چهار چوب برای مشخص شدن قیمت نیست و صرفا کاشت موی ارزان یا کاشت موی گران، کاشت موی با کیفیتی محسوب نمی شود. به همین علت و با توجه به صداقت در خدمات درمانگاه تخصصی جلوه ماندگار، مشاوران درمانگاه، در تمام ساعات روز آماده مشاوره صمیمانه در خصوص قیمت کاشت مو ارزان قیمت و با بهترین کیفیت ممکن می‌باشند. فقط کافیست از راههای ذکر شده در قسمت تماس با ما، با ما ارتباط برقرار نمایید. توجه شما را به این نکته جلب می‌نماییم که این درمانگاه همکاری کامل و در خور توجهی در خصوص هزینه کاشت مو با مراجعه کنندگان عزیز داشته و به علت فضای صمیمی و مشتری مداری بالا ، تمام مراجعه کنندگان قطعا راضی ما را ترک خواهند کرد.

 

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار برو اول صفحه