فقط با یک تماس

جلوه ی خود را در درمانگاه تخصصی جلوه‌ی ماندگار، ماندگار کنید

کاشت مو

صداقت در خدمت

افتخار کارکنان کلینیک جلوه‌ی ماندگار

لیزر موهای زائد


سؤالات رايج بيماران درباره كاشت مو

phoca thumb m نمونه کاشت مو 59

1) آیا ریزش موی سر توسط دارو درمانی و یا داروهای گیاهی درمان می‌شود؟
تنها راه قطعی علاج کم پشتی موی سر، کاشت مو می‌باشد. درمانهای دارویی موقتی است و طول دوره ریزش موی سر را طولانی می‌کنند ولی باعث جلوگیری از ریزش مو بطور دائم نمی‌شوند. هم چنین در بعضی موارد پس از قطع مصرف باعث تشدید ریزش نیز می‌شوند.

2) آیا بعد از کاشت مو اطرافیان متوجه کاشت مو می‌شوند؟
چون شما در کلینیک تخصصی کاشت مو جلوه ماندگار کاشت انجام می‌دهید، پس از کامل شدن رشد موی شما هیچ کس متوجه پیوند موی شما نخواهد شد؛ چرا که خط رویش طبیعی و تراکم بالا که تخصص و خصوصیت تیم اجرایی در این کلینیک است، ظاهری کاملا طبیعی به نتیجه‌ي کاشت مو شما خواهد داد.

3) آیا کاشت مو عارضه مهمی برای من خواهد داشت؟
خیر، کاشت مو، یکی از کم عارضه ترین عمل های جراحی است و هیچ گونه عوارضی به بدن وارد نمی‌کند.


4) بعد از کاشت مو موهای من در چه زمانی شروع به رشد می‌کنند؟
حدداکثر ۳ الی ۵ ماه بعد از پیوند، فولیکول‌های مو شروع به رشد می‌کنند، که ابتدا نازک بوده و از 4 الی 6 ماه بعد شما متوجه تغییرات در ناحیه طاسی خواهید شد.

5) اگر موها را از پشت سر من بردارید جایش خالی نمی شود؟
خیر، اثر برداشت مو از محل آن، پس از طی مدت زمان درمان ناپدید می شود. با دیدن فیلم‌هایی که در سایت موجود است، می توانید وضعیت محل برداشت مو بعد از مدت درمان را ببینید.

6) هزینه كاشت مو در كلینیك شما چقدر است؟
با توجه به كیفیت انجام كاشت مو و VIP بودن كلینیك، هزینه‌ها از هر فردی به فرد دیگر متغییر بوده و بستگی به وسعت طاسی و بانك مو دارد. مشاورین ما در جلسات رایگان مشاوره، نسبت به چگونگی عمل جراحی و هزینه‌ي آن، با شما گفتگو می‌کنند.

7) چند گرافت در هر جلسه کاشته می‌شود؟
تا 5000 گرافت در هر جلسه کاشته می‌شود که هر گرافت شامل 1 تا چندین تار مو می‌باشد. به طور معمول، کل عمل جراحی در یک جلسه یک روزه انجام می‌گیرد و یک یا دو روز بعد از روز عمل نیز، برای باز کردن بخیه نیاز به مراجعه به کلینیک است.

8) آیا ریزش های سکه‌ای با پیوند مو درمان می‌شوند؟
خیر، بهترین درمان برای این نوع ریزش استفاده از دارو می‌باشد و کاشت مو در این مورد بی‌فایده است.

9) در صورتی که بخواهیم از خارج کشور به منظور جراحی پیوند مو به ایران بیاییم حداقل چه مدت اقامت در ایران لازم است و چه اقداماتی باید انجام دهیم؟
در صورتی که آزمایشات لازم قبل از عمل را در کشور محل اقامت خود انجام دهید، سه روز اقامت در ایران برای پیوند و کنترل بعد از آن کافی است. البته در بسیاری از موارد، بیماران مقیم خارج از کشور، بلافاصله بعد از انجام پیوند می‌توانند به کشور خود مراجعه داشته باشند.
این آزمایشات شامل: آزمایشات کامل خون، قند خون، CBC، انجام تست‌های انعقادی PT و PTT و آزمایش‌های هپاتیت B و C و آزمایش HIV هستند. شما بایستی با کلینیک تماس گرفته و با مشاور قبل از پیوند و هماهنگ کننده نوبت‌های کاشت مو صحبت نمایید. مطمئن باشید که تا حد ممکن با شما همکاری خواهد شد تا بتوانید در مدتی که در ایران هستید پیوند موی خود را انجام دهید.

10) آیا کاشت مو برای خانم‌ها هم امکانپذیر می‌باشد؟
بلی، ولی در مواردی که پزشک متخصص پوست و مو بررسی کامل نموده و تشخیص دهد که عمل جراحی کاشت مو، برای فرد مناسب می‌باشد.
مشاوره مشاورین ما آماده ی پاسخ گویی به شما هستند


تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۴۱۴۰۹
تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۵۰-۷۳۵۸
موبایل کلینیک جلوه ماندگار ۰۹۹۰-۱۲۹-۷۵۱۲
پیامک کلینیک جلوه ماندگار ارسال عدد ۱ به ۲۱۰۰۰۳۳۰۰۰
ایمیل کلینیک جلوه ماندگار info@jelveyemandegar.com
فکس کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۷۵-۱۴۲۸
آدرس کلینیک جلوه ماندگار تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح، نرسیده به چهارراه مطهری، خیابان نقدی، پلاک ۴
دسترسی بسیار آسان؛ کمتر از ۴۰۰ متر فاصله از ایستگاه متروی مفتح، کمتر از ۱۰۰ متر فاصله از پارکینگ مترو
جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در تلگرام جلوه ماندگار در توییتر جلوه ماندگار در تماشا جلوه ماندگار در آپارات جلوه ماندگار در لینکدین

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه

مشاوره