شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

تزریق بوتاکس و عوارض آن (۵)کاربرد بوتاکس در موارد غیر زیبایی چیست؟
موقعیت های مختلفی وجود دارند که در آن از تزریق بوتاکس استفاده می‌شود و تزریق بوتاکس منحصر به زیباسازی نیست که از آن میان می‌توان به درمان اسپاسم ماهیچه صورت یا دیگر قسمتها ، پرش پلک ، اسپاسم ماهیچه های گردن، انقباض و تیک گردن ، لوچی شدید چشم ها اشاره کرد .
 
آیا بوتاکس از نظر پزشکی مورد تأیید می‌باشد؟
بوتاکس تنها موردی از انواع آن است که توسط FDA تایید شده است. این درمان، درمانی است غیر جراحی با کمترین میزان تهاجم. همچنین معمولا نیازی به زمان ترمیم ندارد و میزان نارضایتی هم کم است.
 


شما چه نتایجی را می‌توانید از بوتاکس انتظار داشته باشید؟
شما می‌توانید نتایج درمانی خود را در طی چند روز بینید. طی یک هفته وضعیت خطوط شما بهتر خواهد شد. نتایج قابل مشاهده برای مدت ۴-۶ ماه باقی خواهد ماند. نتایج خود شما می‌تواند متغییر باشد.
اگر شما از ادامه درمان منصرف شوید چه اتفاقی می‌افتد؟ اگر شما درمان را ادامه ندهید تمامی نواحی درمان شده به تدریج به وضعیت اولیه قبل از درمان برمی گردد.
 
آیا بوتاکس بی خطر است؟ آیا سمی نیست؟
بوتاکس یک پروتئین خالص طبیعی است که در دوز بسیار پایین تجویز می‌شود. تاثیر بوتاکس معمولا محدود به ناحیه تزریق شده می‌شود و به جاهای دیگر بدن سرایت نمی کند. بوتاکس توسط FDA تایید شده است و کاربرد کلینیکی بیست ساله آن بی خطر بودن آن را به اثبات رسانده است.


شما نمی توانید نظری ثبت کنید.


مقالات مشابه

برچسب‌ها

> اطلاعات کاشت مو (28 مقاله)

> کاشت مو (27 مقاله)

> خدمات زیبایی (20 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (13 مقاله)

> بوتاکس (10 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> تزریق ژل (9 مقاله)

> خدمات پوست (7 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (4 مقاله)

> جوانسازی (4 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار