شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

آماده شدن برای کاشت مو (۲)آماده شدن برای پیوند مو؛ راهنمای جراحی کاشت مو
  • دو هفته قبل از کاشت مو، مصرف آسپرین یا داروهای ضد التهاب، مکمل های مولتی ویتامین / معدنی یا مکمل های گیاهی را متوقف کنید. اگر در اثر بیماری خاصی، نیاز به مصرف دائمی این داروها دارید، حتما آن را به اطلاع پزشک و مشاور کاشت مو برسانید. قبل از عمل کاشت مو خود، با پزشک معالج خود در این زمینه مشورت کنید.
  • دو هفته قبل از آماده شدن برای کاشت مو از مصرف داروهای ضد افسردگی، بتا بلوکرها و داروهای رقیق کننده ي خون خود داری کنید. اگر در اثر بیماری خاصی، نیاز به مصرف دائمی این داروها دارید، حتما آن را به اطلاع پزشک و مشاور کاشت مو برسانید. قبل از عمل کاشت مو خود، با پزشک معالج خود در این زمینه مشورت کنید. از مشاورین و پزشک کلینیک بخواهید در مورد داروهایی که می توانید و نمی توانید در زمان آماده شدن برای کاشت مو استفاده نمایید به شما اطلاعات کافی بدهند.

کاشت خوب و نتیجه ي عالی، بستگی به سن شما دارد. در کلینیک جلوه ماندگار، مشاور و پزشک شما، در این مورد با شما گفتگو خواهند کرد و ممکن است از پذیرش شما به خاطر سن پایین یا بالا، اجتناب بورزند. دقت کنید که این مسأله، در کیفیت عمل کاشت مو و نتیجه ي آن بسیار مهم است.

نمونه کاشت مو

پس از جراحی چه اتفاقی می افتد؟
بعد از جراحی، به شما یک دستورالعمل برای بعد از کاشت مو در مورد خوراکی ها و داروها و اعمالی که در بهبود شما مؤثر هستند داده می شود. در انجام و پیروی از آن دقت لازم را داشته باشید.
مهم ترین و شایع ترین خطری که برای شما ممکن است اتفاق بیفتد، اصابت سر شما به چیزی است. مخصوصا زمانی که سوار ماشین و یا پیاده از آن می شوید. در این زمان، بیشترین دقت شما، ضامن کیفیت و نتیجه عمل کاشت مو شماست.
پیشنهاد بسیار خوبی است که چند روز بعد از کاشت را از کار مرخصی گرفته و استراحت کنید. سر شما دچار درد و تورم خواهد شد و احتمال زیاد نیاز به مصرف مسکن خواهید داشت. به این ترتیب برای از بین بردن این وضعیت و اجازه دادن به درمان زخم خورده، زمان به دست خواهید آورد. قبل از روز کاشت مو، این مسأله را برنامه ریزی کنید.


شما نمی توانید نظری ثبت کنید.


مقالات مشابه

برچسب‌ها

> اطلاعات کاشت مو (28 مقاله)

> کاشت مو (27 مقاله)

> خدمات زیبایی (20 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (13 مقاله)

> بوتاکس (10 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> تزریق ژل (9 مقاله)

> خدمات پوست (7 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (4 مقاله)

> جوانسازی (4 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار