فقط با یک تماس

جلوه ی خود را در درمانگاه تخصصی جلوه‌ی ماندگار، ماندگار کنید

کاشت مو

صداقت در خدمت

افتخار کارکنان کلینیک جلوه‌ی ماندگار

لیزر موهای زائد


توصیه های بعد از کاشت مو - چه کارهایی باید انجام داد و چه کارهایی نباید انجام داد؟ (۱)

یک مرد ممکن است که قد کوتاهی داشته باشد، یا پوستی تیره داشته باشد، اما طاس بودن، موضوعی است که باعث می شود آن مرد برای جنس مخالف جذابیتی نداشته باشد.

با این که این گمانه زنی ها درست است و اظهار نظر در مورد جذابیت یک مرد، وابسته به عوامل دیگری نیز هست که در افراد مختلف، متفاوت می‌باشد، اما به هر حالت، در دنیای امروز، طاس بودن در موارد زیادی یک مانع برای موفقیت است.

بسیاری از مردم معتقدند مردان طاس، مردانی با اعتماد به نفس هستند، با این که این مطلب دور از ذهن نیست، اما مردان طاس بسیاری هستند که ترجیح می دهند سرشان پر از مو باشد. متاسفانه، احتمال ریزش مو همراه گذشت سن بیشتر می شود و بنابراین با بالا رفتن سن و یا رسیدن به سن خاصی در اکثر مردان، احتمال بیشتری برای طاسی وجود دارد.

خبر خوب این است که در دنیای پزشکی امروز، راه های بسیاری برای درمان ریزش مو و طاسی وجود دارد که یکی از آنها پیوند موی طبیعی یا کاشت مو است.

پیوند مو یا جراحی ترمیم مو روشی است که در آن فولیکول های مو از بخشی از بدن که «اهدا کننده (donor)» نامیده می شود، به قسمت طاس شده یا در حال طاسی معروف به «دریافت کننده (recipient)» منتقل می شود. این روش برای بسیاری از مردان جذاب و عمومی شده است، یک آمار نشان می دهد که 71 درصد از کسانی که در سال 2013 تحت عمل جراحی کاشت مو قرار گرفته بودند، مرد بودند.

تکنیک ها و روش های مدرن، از قبیل پیوند واحد فولیكولی (FUT)، استخراج واحد فولیكول (FUE) یا همان تکنیک جداسازی فولیکولار (FIT)، نتیجه ي پیوند مو را عملا غیر قابل تشخیص کرده و گزینه ي مناسبی برای بسیاری از مبتلایان به ریزش مو می باشد. بدین ترتیب که متخصص و تکنسین کاشت مو با این روش ها، می تواند تراکم کاشت موی بسیار بالایی به دست آورد.

قسمت اهدا کننده، در اکثر موارد، بخش پشت سر است که در اصطلاح بانک مو نامیده می شود. جالب توجه است که بانک موی هر شخص، فقط برای همان شخص قابل استفاده است و مانند اعضای دیگر بدن، مانند کلیه و قلب، امکان انتقال واحد فولیکول از یک شخص به شخص دیگر وجود ندارد. البته در آزمایش ها و تجربه هایی، مو را می توان بین دوقلوهای یکسان که آرایش ژنتیکی مشابه دارند نیز جا به جا کرد.

با توجه به اهمیت ویژه ای که کاشت مو در تغییر ظاهر مردان دارد، ضروری به نظر می رسد افرادی که علاقه مند به پیوند مو می باشند بدانند لازم است پس از انجام این عمل، چه اقداماتی را انجام می دهند، به خصوص از آن جا که انجام صحیح دستورالعمل ها برای رسیدن به یک پیوند مو موفق است و کمک می کند که فرد، سریعتر به روال زندگی روزانه برگردد. در این جا چند نکته مهم را که رعایت آنها از لحظه ی اتمام عمل تا چند هفته بعد لازم و ضروری است متذکر می شویم تا نتیجه کاشت موی شما، شما را به ابهت و شکوهی که در ذهن دارید برساند.

 

ادامه دارد ...مشاوره مشاورین ما آماده ی پاسخ گویی به شما هستند


تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۴۱۴۰۹
تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۵۰-۷۳۵۸
موبایل کلینیک جلوه ماندگار ۰۹۹۰-۱۲۹-۷۵۱۲
پیامک کلینیک جلوه ماندگار ارسال عدد ۱ به ۲۱۰۰۰۳۳۰۰۰
ایمیل کلینیک جلوه ماندگار info@jelveyemandegar.com
فکس کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۷۵-۱۴۲۸
آدرس کلینیک جلوه ماندگار تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح، نرسیده به چهارراه مطهری، خیابان نقدی، پلاک ۴
دسترسی بسیار آسان؛ کمتر از ۴۰۰ متر فاصله از ایستگاه متروی مفتح، کمتر از ۱۰۰ متر فاصله از پارکینگ مترو
جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در تلگرام جلوه ماندگار در توییتر جلوه ماندگار در تماشا جلوه ماندگار در آپارات جلوه ماندگار در لینکدین

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه

مشاوره