فقط با یک تماس

جلوه ی خود را در درمانگاه تخصصی جلوه‌ی ماندگار، ماندگار کنید

کاشت مو

صداقت در خدمت

افتخار کارکنان کلینیک جلوه‌ی ماندگار

لیزر موهای زائد


روش جدید کاشت مو - پیوند موی بدن توسط استخراج واحد فولیکولی (FUE) (۶)

در مراجعه کنندگانی که بدن آنها، به اندازه کافی مو برای برداشت دارد، روش BHT (برداشت مو از بدن) پایداری برای کاشت مو می باشد، مخصوصا زمانی که بخش اهداء کننده مو در پشت سر، از تراکم کافی برخوردار نمی باشد. در مطالعه انجام شده، ۴۵% از بیماران، از روش BHT استفاده کردند که ممکن است در مقایسه با مطالعات و تحقیقات دانشگاهی دیگر، زیاد نباشد. اما مهم آن است که دقت شود، برای اکثر بیماران، روش BHT می تواند همراه با سایر محل های برداشت مو مانند پشت سر یا کناره های سر مورد استفاده قرار بگیرد.

بیمارانی که در این مطالعه، تا انتهای برنامه همراهی کردند و نتایج کاشت موی خود را گزارش دادند، همگی از سلامتی بعد از عمل، رشد موها و مسائل عمومی جراحی خود رضایت کامل داشتند. افرادی که از BHT به عنوان منبع کمکی همراه پشت سر، برای تأمین گرفت ها استفاده کردند بیشترین نمرات را اعلام کردند. هم چنین افرادی که فقط از BHT برای پوشش کاشت مو استفاده کرده بودند نیز رضایت عمومی کامل از برنامه عمل کاشت مو خود داشتند.

در واقع، کسانی که همراه BHT، از منطقه ریش آنها نیز برای برداشت گرفت مو استفاده شد، نمراتی نزدیک به کسانی دادند که همراه BHT، از پشت سر آنها نیز برداشت گرفت انجام شده بود. اتفاقاً، رضایت عمومی افرادی که کلا از BHT استفاده کرده بودند، همسان با افرادی بود که به جای BHT، فقط از موهای نازک پشت سر آنها برای به وجود آوردن خط رویش استفاده شده بود.

۶ نفر از بیمارانی که فقط از BHT برای آنها استفاده شد و از منبع دیگری (مثل سر یا ریش) برای برداشت مو در آنها استفاده نشد (فقط برداشت مو از موهای یک یا چند قسمت بدن، مانند تنه، اندام و زیر بغل) نمرات کمتری به پارامتر های بهبود محل برداشت و سرعت رشد داده بودند. اما نمرات آنها در مورد رضایت کلی از نتایج، تقریبا برابر رضایت بیمارانی بود که از ترکیب BHT و سر و یا ریش استفاده کرده بودند.

محدودیت های مهم استفاده از BHT در کاشت مو، (در مقایسه با روش سنتی برداشت موی سر پوست به عنوان تنها منبع برداشت مو) این است که این روش از نظر زمانی، طولانی تر و پرهزینه تر است و نیاز به یک سطح بالاتر مهارت عمل جراحی و تجهیزات و ابزار تخصصی دارد، بنا بر این، ممکن است نتایج بدست آمده از این روش، کیفیت پایین‌تری داشته باشد.

به طور خاص، این مسأله، اهمیت خاصی ندارد، چرا که آمار نشان می دهد، حدود ۹۵% گرفت ها از ناحیه سر، و حدود ۷۵ تا ۸۰ درصد گرفت ها از BHT گرفته می شود. این روش، همچنین، از نظر کاری، پر تنش تر، و از نظر انجام، پیچیده تر است و استفاده از ربات ها و دستگاه ها، در آن مشکل تر است.

اگر چه شایع ترین علت ریزش موی ناگهانی در ناحیه ریش، آلوپسی (alopecia areata) است، اما سایر عوامل نیز اغلب تأثیر گذار هستند. در مواردی که علت طاسی محلی از پوست بدن مشخص نیست، پیشنهاد می شود که از آن ناحیه و اطراف محل آن طاسی، فولیکول های مو برداشت نشود. ریش ساده ترین سطح پوست است که از آن برای استخراج گرفت می توان استفاده کرد و مناطق دیگر بدن، در مقایسه با آن، مشکل تر هستند. به عنوان مثال، در برداشت گرفت از شکم، آرامش بیمار مهم است و ممکن است حرکات تنفسی بیمار، فعالیت جراح را مشکل کند.مشاوره مشاورین ما آماده ی پاسخ گویی به شما هستند


تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۴۱۴۰۹
تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۵۰-۷۳۵۸
موبایل کلینیک جلوه ماندگار ۰۹۹۰-۱۲۹-۷۵۱۲
پیامک کلینیک جلوه ماندگار ارسال عدد ۱ به ۲۱۰۰۰۳۳۰۰۰
ایمیل کلینیک جلوه ماندگار info@jelveyemandegar.com
فکس کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۷۵-۱۴۲۸
آدرس کلینیک جلوه ماندگار تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح، نرسیده به چهارراه مطهری، خیابان نقدی، پلاک ۴
دسترسی بسیار آسان؛ کمتر از ۴۰۰ متر فاصله از ایستگاه متروی مفتح، کمتر از ۱۰۰ متر فاصله از پارکینگ مترو
جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در تلگرام جلوه ماندگار در توییتر جلوه ماندگار در تماشا جلوه ماندگار در آپارات جلوه ماندگار در لینکدین

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه

مشاوره