فقط با یک تماس

جلوه ی خود را در درمانگاه تخصصی جلوه‌ی ماندگار، ماندگار کنید

کاشت مو

صداقت در خدمت

افتخار کارکنان کلینیک جلوه‌ی ماندگار

لیزر موهای زائد


کاشت مو با بانک موی ضعیف - پیوند موی بدن توسط استخراج واحد فولیکولی (FUE) (۱)

با توجه به پیشرفت روز افزون هنر و دانش کاشت مو، در این نوشتار، گزارشی در مورد استفاده از روش FUE برای پوشش ناحیه طاس بدن ارائه می گردد.

هنگامی که بانک مو بیماران در پشت سر مقادیر لازم مو برای انتقال ندارد، می توان از ناحیه‌ي شانه ها، ران، تنه، سینه یا بقیه اندام های بدن برای انتقال گرفت مو استفاده کرد. در این گزارش، در مورد روش انتقال مو از بدن و مزایای آن صحبت شده است. از بین ۱۲۲ بیمار که در گزارش به آنها توجه شده است، ۷۹ بیمار در طی زمان حدود ۳ سال بعد از کاشت مو، به تهیه گزارش کمک کرده اند و کل میانگین امتیازی که به روش و نتیجه‌ي آن داده اند، ۷.۸ از ۱۰ بوده است.

تخمین زده شده است که تا 12،500 مو، یا تقریبا 6000 واحد فولیکولی که شامل 2 یا 3 مو است، که در ناحیه اهدا کننده ي پشت سد (SDA) وجود دارد که می تواند از آن برای پیوند مو استفاده کرد. این ناحیه، محدوده ای است که در معرض خطر ریزش مو در اثر پدیده ي آلوپسی آندروژنیک قرار ندارد. با این حال، افرادی که مبتلا به طاسی شدید هستند و یا ناحیه اهداکننده پشت سر در اثراستفاده از روشهای قبلی ترمیم مو در آنها، صدمه دیده است، مناسب برای روش های سنتی انتقال مو ناحیه پشت سر نیستند.

در این موارد، پیوند موی بدن (BHT)، گزینه ي قابل قبول برای کاشت مو است. در این روش، به جای ناحیه پشت سر، از ناحیه ي دیگری از بدن، مانند ناحیه سینه یا ریش برای به دست آوردن گرفت مو استفاده می شود و گرفت های به دست آمده، در ناحیه ي پذیرنده (ناحیه طاس که هدف کاشت است) استفاده می شود. حتی از این روش می توان برای ترمیم مژه یا ابرو نیز استفاده کرد.

از موهای بدن مانند قسمت های ریش، تنه و اندام ها می توان با روش استخراج فولیکولی (FUE) برای پوشش موی سر، و بهبود طاسی های شدید، ایجاد موهای طبیعی و نرم تر، ترمیم زخم های پوستی و اثر جراحی های قبلی ترمیم مو، و بازگرداندن موهای صورت و جاهای دیگر بدن استفاده کرد. البته محل مناسب برای استفاده، بستگی به معاینه و تشخیص پزشک متخصص دارد.

روش مطالعه برای گزارش کاشت مو از بدن

بیماران واجد شرایط شرکت در این مطالعه، مردانی بودند که در فاصله زمانی سپتامبر 2005 تا اکتبر 2011 با استفاده از FUE و BHT مورد آزمایش قرار گرفتند. در این مطالعه، فقط از انتقال موهای ریش (ناحیه گردن) استفاده شد. این موهای بدن همراه با موهای سر، برای کاشت در ناحیه طاس مورد استفاده قرار گرفت.

ادامه دارد ...

 

کلینیک تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار، تنها درمانگاهی است که در آن، تجربه و هنر دست به دست هم داده و «خط رویش کاملا طبیعی و غير قابل تشخيص، تراكم بالا و بيشترين ميزان برداشت از بانك مو بدون صدمه به پراکندگی مو»، را ویژه آن کرده است. همراهی شما، قبل و بعد از کاشت مو، با صمیمیت و صداقت، افتخار کارکنان درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار است.

شما می توانید برای ارائه مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، فرم درخواست مشاوره ارسال نموده، یا با ما تماس بگیرید؛ ۰۲۱۴۱۴۰۹ و ۰۹۹۰۱۲۹۷۵۱۲.مشاوره مشاورین ما آماده ی پاسخ گویی به شما هستند


تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۴۱۴۰۹
تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۵۰-۷۳۵۸
موبایل کلینیک جلوه ماندگار ۰۹۹۰-۱۲۹-۷۵۱۲
پیامک کلینیک جلوه ماندگار ارسال عدد ۱ به ۲۱۰۰۰۳۳۰۰۰
ایمیل کلینیک جلوه ماندگار info@jelveyemandegar.com
فکس کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۷۵-۱۴۲۸
آدرس کلینیک جلوه ماندگار تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح، نرسیده به چهارراه مطهری، خیابان نقدی، پلاک ۴
دسترسی بسیار آسان؛ کمتر از ۴۰۰ متر فاصله از ایستگاه متروی مفتح، کمتر از ۱۰۰ متر فاصله از پارکینگ مترو
جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در تلگرام جلوه ماندگار در توییتر جلوه ماندگار در تماشا جلوه ماندگار در آپارات جلوه ماندگار در لینکدین

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه

مشاوره