شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

کاشت مو با بانک موی ضعیف - پیوند موی بدن توسط استخراج واحد فولیکولی (FUE) (۱)با توجه به پیشرفت روز افزون هنر و دانش کاشت مو، در این نوشتار، گزارشی در مورد استفاده از روش FUE برای پوشش ناحیه طاس بدن ارائه می گردد.

هنگامی که بانک مو بیماران در پشت سر مقادیر لازم مو برای انتقال ندارد، می توان از ناحیه‌ي شانه ها، ران، تنه، سینه یا بقیه اندام های بدن برای انتقال گرفت مو استفاده کرد. در این گزارش، در مورد روش انتقال مو از بدن و مزایای آن صحبت شده است. از بین ۱۲۲ بیمار که در گزارش به آنها توجه شده است، ۷۹ بیمار در طی زمان حدود ۳ سال بعد از کاشت مو، به تهیه گزارش کمک کرده اند و کل میانگین امتیازی که به روش و نتیجه‌ي آن داده اند، ۷.۸ از ۱۰ بوده است.

تخمین زده شده است که تا 12،500 مو، یا تقریبا 6000 واحد فولیکولی که شامل 2 یا 3 مو است، که در ناحیه اهدا کننده ي پشت سد (SDA) وجود دارد که می تواند از آن برای پیوند مو استفاده کرد. این ناحیه، محدوده ای است که در معرض خطر ریزش مو در اثر پدیده ي آلوپسی آندروژنیک قرار ندارد. با این حال، افرادی که مبتلا به طاسی شدید هستند و یا ناحیه اهداکننده پشت سر در اثراستفاده از روشهای قبلی ترمیم مو در آنها، صدمه دیده است، مناسب برای روش های سنتی انتقال مو ناحیه پشت سر نیستند.

در این موارد، پیوند موی بدن (BHT)، گزینه ي قابل قبول برای کاشت مو است. در این روش، به جای ناحیه پشت سر، از ناحیه ي دیگری از بدن، مانند ناحیه سینه یا ریش برای به دست آوردن گرفت مو استفاده می شود و گرفت های به دست آمده، در ناحیه ي پذیرنده (ناحیه طاس که هدف کاشت است) استفاده می شود. حتی از این روش می توان برای ترمیم مژه یا ابرو نیز استفاده کرد.

از موهای بدن مانند قسمت های ریش، تنه و اندام ها می توان با روش استخراج فولیکولی (FUE) برای پوشش موی سر، و بهبود طاسی های شدید، ایجاد موهای طبیعی و نرم تر، ترمیم زخم های پوستی و اثر جراحی های قبلی ترمیم مو، و بازگرداندن موهای صورت و جاهای دیگر بدن استفاده کرد. البته محل مناسب برای استفاده، بستگی به معاینه و تشخیص پزشک متخصص دارد.

روش مطالعه برای گزارش کاشت مو از بدن

بیماران واجد شرایط شرکت در این مطالعه، مردانی بودند که در فاصله زمانی سپتامبر 2005 تا اکتبر 2011 با استفاده از FUE و BHT مورد آزمایش قرار گرفتند. در این مطالعه، فقط از انتقال موهای ریش (ناحیه گردن) استفاده شد. این موهای بدن همراه با موهای سر، برای کاشت در ناحیه طاس مورد استفاده قرار گرفت.

ادامه دارد ...

کلینیک تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار، تنها درمانگاهی است که در آن، تجربه و هنر دست به دست هم داده و «خط رویش کاملا طبیعی و غير قابل تشخيص، تراكم بالا و بيشترين ميزان برداشت از بانك مو بدون صدمه به پراکندگی مو»، را ویژه آن کرده است. همراهی شما، قبل و بعد از کاشت مو، با صمیمیت و صداقت، افتخار کارکنان درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار است.

شما می توانید برای ارائه مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، فرم درخواست مشاوره ارسال نموده، یا با ما تماس بگیرید؛ ۰۲۱۴۱۴۰۹ و ۰۹۹۰۱۲۹۷۵۱۲.


شما نمی توانید نظری ثبت کنید.

امتیاز این مطلب

1 کاربر به این مطلب رأی داده (اند).
امتیاز داده شده به این مطلب تا کنون: ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال (5 از 5)


مقالات مشابه

برچسب‌ها

> اطلاعات کاشت مو (28 مقاله)

> کاشت مو (27 مقاله)

> خدمات زیبایی (20 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (13 مقاله)

> بوتاکس (10 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> تزریق ژل (9 مقاله)

> خدمات پوست (7 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (4 مقاله)

> جوانسازی (4 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار