شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

دلایل ریزش موی جلو سر و راه حل رهایی از آناز دست دادن موهای سر می‌تواند برای افراد بسیاری کابوسی بزرگ باشد، باید گفت که ترس از دست دادن موها در افراد با افزایش سن بیشتر خواهد شد. در این مقاله علت خالی شدن موی جلوی سر را بر خواهیم شمرد چرا که از دست دادن این موهای جلو سر از رایج ترین نوع ریزش مو در افراد می‌باشد.

دلایل ریزش موی جلو سر و راه حل رهایی از آن

مهم ترین دلایل ریزش مو در قسمت جلو سر کدام است؟

می دانیم که ریزش مو به خاطر دلایل مختلفی در افراد دیده می‌شود که در ادامه چند نمونه از دلایل و علت خالی شدن موی جلوی سر را برخواهیم شمرد:

1- کاهش وزن (علل الخصوص زمانی که این کاهش وزن در مدت زمان کوتاهی اتفاق افتد)

2- رژیم غذایی نامناسب

3- کمبود آهن در بدن

4- استرس

6- تیروئید و عدم تعادل هورمونی

7- وراثت

ریزش موهای جلوی سر بیشتر در خانم ها دیده می‌شود یا آقایان؟

ریزش موهای جلوی سر بیشتر در خانم ها دیده می شود یا آقایان

کاهش و ریزش موهای جلو سر را بیشتر در آقایان مشاهده می‌نماییم. متأسفانه باید گفت که در مردان راهی برای متوقف نمودن کلی ریزش موها وجود ندارد، اما تکنیک ها و داروهایی موجود است که با استفاده از آنها این افراد قادر خواهند بود سرعت ریزش موهای خود را کاهش دهند. راه هایی همچون کاشت مو و مزو تراپی برای این افراد مفید واقع خواهد شد، در نتیجه افراد زیادی برای به دست آوردن اعتماد به نفس از دست رفته ی خود به دلیل ریزش موهای سر به کاشت مو و یا روش مزوتراپی مو روی می‌آورند.


تفاوت ریزش مو در میان خانم ها و آقایان

تفاوت عمده در خصوص ریزش مو در میان آقایان و خانم ها در این است که به صورت کلی خانم ها ریزش های مو را به صورتی تجربه می‌نمایند که در نهایت این ریزش ها به کچلی نمی رسد اما در آقایان این ریزش ها به طور معمول به کچلی و طاسی منتهی خواهد شد.


اهمیت موها در زیبایی

اهمیت موها در زیبایی

هنگام ملاقات با یک نفر برای اولین بار موهای آن شخص از نخستین چیز هایی است که می‌تواند برای شما جذاب به نظر رسد و یا برعکس، از این رو از دست دادن این موها می‌تواند برای افراد خوشایند نباشد، فرقی ندارد که جوان باشید یا مسن، زن باشید یا مرد تجربه نشان داده است که از دست دادن موها می‌تواند برای افراد امری ناراحت کننده محسوب شود و سبب شود تا آنها همواره به دنبال راهی برای درمان ریزش مو باشند.


آیا خانم ها از ریزش موهای جلو سر در امان هستند؟

می دانیم که ریزش موهای جلو سر بیشتر در میان آقایان اتفاق می‌افتد و نسبت این ریزش موها در میان خانم‌ها کمتر می‌باشد، ولی با این حال نمی توان گفت که تمامی خانم ها از این ریزش مو در امان می‌باشند. تقریباً یک سوم خانم ها بالاخره در یک بازه‌ی زمانی از زندگی خود دچار این ریزش‌ها می‌شوند و مسلماً از این امر رنج می‌برند و همواره به دنبال راه حلی برای درمان و رویش مجدد موهای خود می‌گردند.


تاثیر سیگار بر ریزش موهای جلوی سر چگونه است؟

تاثیر سیگار بر ریزش موهای جلوی سر چگونه است

استعمال دخانیات می‌تواند یک علت خالی شدن موی جلوی سر محسوب شود، به همین دلیل است که افرادی که در طول شبانه روز تعداد زیادی سیگار می‌کشند بیشتر در معرض کچلی و یا طاسی قرار می‌گیرند.


طاسی با الگوی مردانه چگونه است؟

یکی از علت خالی شدن موی جلوی سر در آقایان کچلی یا طاسی با الگوی مردانه می‌باشد که به این صورت است که موهای جلو سر و اطراف سر کم کم شروع به نازک شدن و ریختن می‌کنند و در نهایت فرد اکثر تارهای مو سر خود را از دست خواهد داد. باید دانست که بازه ی زمانی از دست دادن این تارهای مو در هر فرد متفاوت می‌باشد.


ریزش مو در خانم ها

ریزش مو در خانم ها

در خانم ها از هر سه نفر یک نفر دچار ریزش مو می‌شود. آغاز ریزش این موها در میان آنها از 20 تا 30 سالگی می‌باشد، به صورت معمول در روز افراد چیزی در حدود 50 تا 100 تار مو را از دست می‌دهند که این میزان کاملا نرمال و طبیعی می‌باشد و نیازی به نگرانی در این خصوص نیست. اما هنگامی که تعداد این ریزش تارهای مو افزایش یابد لازم است که چاره ای برای این تارهای موی از دست رفته اندیشید.

روش های خانگی برای رشد مجدد موهای ریخته شده

 • ماساژ دادن با استفاده از ماسک های مخصوص و روغن های موجود مخصوص این کار.
 • استفاده از آلوئه ورا.
 • استفاده از روغن نارگیل.
 • استفاده از روغن ماهی.
 • استفاده از جینسینگ.
 • استفاده از عصاره ی پیاز.
 • استفاده از روغن رزماری.
 • استفاده از روغن شمعدانی (ژرانیوم).
 • استفاده از لیمو.

استفاده از روش مزوتراپی مو برای درمان ریزش مو در قسمت جلوی سر

یکی از بهترین راههای درمان برای ریزش موهای جلو سر، مزوتراپی مو می‌باشد. با استفاده از این روش شما می‌توانید زیبایی از دست رفته را به چهره‌ی خود را بازگردانید. استفاده از این متد، هم در مردان و هم در زنان رواج دارد. تزریق دارو به صورت مستقیم به پوست سر می‌تواند راهی برای رهایی از کچلی و طاسی در جلو سر افراد باشد.


مزیت استفاده از روش مزوتراپی مو

یکی از دلایل محبوبیت مزوتراپی مو برای افراد مختلف این است که این روش به عنوان روشی غیر جراحی شناخته شده است. این روش کاملا بی خطر می‌باشد و تنها لازم است که انجام آن را به دست افرادی سپرد که صلاحیت انجام این کار را دارند.


آیا ریزش مو در جلو سر افراد ارثی می‌باشد؟

آیا ریزش مو در جلو سر افراد ارثی می باشد

می دانیم ریزش مو در جلو سر افراد بیشتر الگویی مردانه دارد، از این رو وجود آن را بیشتر در آقایان مشاهده می‌نماییم. باید دانست که متأسفانه «وراثت» می‌تواند عاملی مهم در این نوع از کچلی و طاسی باشد. در نتیجه افرادی که در خانواده‌ی خود سابقه‌ی این نوع از کم مویی را در عضوی از خانواده مشاهده می‌نمایند بهتر است که از سنین پایین تر به سلامت موهای خود اهمیت بیشتری دهند.


اهمیت بازگرداندن مواد مغذی به ریشه مو

باید گفت برای بازگرداندن تعادل هورمونی در نواحی که فولیکول مو آن از دست رفته، نیاز است تا مواد مغذی را به ریشه های مو رساند. مزوتراپی مو می‌تواند راهی مفید برای رساندن این مواد مغذی به ریشه‌ی مو باشد. در سال های اخیر استفاده از این روش در میان افراد محبوبیت ویژه ای پیدا نموده و افراد در سن های مختلف به این متد روی آورده‌اند.


آیا مصرف داروها می‌تواند عاملی برای ریزش موهای جلو سر باشد؟

آیا مصرف داروها می تواند عاملی برای ریزش موهای جلو سر باشد

متأسفانه باید بگوییم مصرف مداوم برخی از داروها می‌تواند عوارض جانبی همچون ریزش مو برای افراد داشته باشد، در نتیجه لازم است در صورت مصرف بلند مدت برخی از داروها نسبت به عوارض جانبی آن آگاه باشید.

در ادامه برخی از این داروها را برخواهیم شمرد:

 • لیتیوم
 • وارفارین
 • آمفتامین
 • هپارین
 • و....

تغذیه و اهمیت آن در رشد موها و جلوگیری از ریزش موها

تغذیه‌ی نادرست عاملی مهم در ریزش موهای سر (در قسمت های مختلف) می‌باشد. بدن انسان به صورت روزانه به انواع مختلف مواد غذایی نیاز دارد، موهای انسان از جمله قسمت هایی از بدن می‌باشد که برای رشد نیازمند تغذیه ی مناسب است. در نتیجه بهتر است تا مواد غذایی را در وعده های روزانه ی خود قرار دهید که دارای ارزش غذایی بالا باشند و بتوانند نیاز های بدن شما را تامین نمایند.


کاشت مو راه حلی برای درمان موهای ریخته شده جلوی سر

کاشت مو راه حلی برای درمان موهای ریخته شده جلوی سر

کاشت مو یکی از راه های درمان موهای ریخته شده در قسمت جلو سر انسان می‌باشد. این کاشت ها به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرند که در آنها فولیکول های مو از قسمتی دیگر از سر و یا نواحی دیگر بدن برداشته شده و به قسمت جلو سر انتقال داده می‌شود. باید گفت که در سال های اخیر افراد زیادی استفاده از این متد را راه حلی قطعی برای درمان موهای ریخته شده ی جلوی سر خود دانسته‌اند. روش های کاشت مو به شرح زیر می‌باشد:

 • کاشت مو به روش FIT
 • کاشت مو به روش FUT
 • کاشت مو به روش ترکیبی
 • کاشت مو به روش BHT
 • کاشت مو به روش سوپر ترکیبی

آیا استفاده از ویتامین ها می‌تواند برای رشد موی ریخته شده موثر باشد؟

به طور معمول ویتامین ها می‌توانند برای رشد مو مفید واقع شوند، مخصوصا ویتامین B. اما باید دانست که در برخی از افراد که دچار ریزش مو در قسمتی از سر خود شده اند، استفاده از این ویتامین ها نمی تواند مفید واقع شود. این افراد نیاز دارند تا راه حل های دیگری، مانند کاشت مو، را برای درمان این موهای ریخته شده و کچلی ها پیدا نمایند. در نتیجه نیاز است در ابتدا یک جلسه مشاوره کاشت مو در مراکز معتبر داشته و بعد اقدامات لازم در این خصوص را انجام دهند.


شایع ترین دلیل کاهش موی جلو سر کدام است؟

شایع ترین دلیل کاهش موی جلو سر کدام است

علت خالی شدن موی جلوی سر در هر فرد متفاوت می‌باشد، با این حال می‌توان گفت که مهم ترین و رایج ترین دلیل ریزش مو در قسمت جلوی سر می‌تواند عامل وراثت در یک خانواده باشد. به طور معمول این اتفاق با افزایش سن در افراد دیده می‌شود اما باید گفت که الگوی خاصی برای زمان دقیق ریزش مو وجود ندارد و این امر در هر فرد می‌تواند متفاوت به نسبت سایر افراد خانواده باشد.


برای جلوگیری از ریزش موی احتمالی در قسمت جلوی سر چه کارهایی باید انجام داد؟

موارد زیر از جمله کارهایی است که با توجه به آنها می‌توان ریزش مو را تا حدودی کاهش داد:

 • از بستن مو به صورت سفت اجتناب نمایید (مانند دم اسبی نمودن مو به صورت مداوم در طول شبانه روز).
 • هنگام شانه کردن و شستن موها به آرامی این کارها را انجام دهید.
 • در مصرف داروهایی که سبب ریزش مو می‌شوند دقت نمایید.
 • مصرف دخانیات را کاهش دهید، مصرف سیگار در آقایان سبب ریزش مو در آنها می‌شود.

آیا روش های درمانی در ریزش مو آقایان و خانم ها یکسان است؟

باید دانست که ریزش مو در بین خانم ها و آقایان با الگو های مختلفی صورت می‌گیرد، در نتیجه نمی توان برای درمان آن از نسخه های یکسانی استفاده نمود. نیاز است تا در خصوص روش نهایی معالجه با پزشک متخصص در این زمینه مشورت شود چرا که راه درمان برای یک نفر، نمی تواند برای فرد دیگر هم مفید واقع شود. علت خالی شدن موی جلوی سر در افراد متفاوت است و درمان های خودسرانه می‌تواند عوارضی جبران ناپذیر برای فرد به همراه داشته باشد.


افراد در چه سنی دچار الگوهای ریزش مو می‌شوند؟

افراد در چه سنی دچار الگوهای ریزش مو می شوند

به طور معمول افراد زیر سن بیست سال دچار الگوهای ریزش مو نمی شوند مخصوصاً خانم ها. این امر در خانم ها بیشتر در افراد میانسال دیده می‌شود. اما باید گفت که در این مورد هم قطعیتی وجود ندارد و نمی توان به طور قطعی گفت افرادی که زیر سن 20 سال هستند دچار این عارضه نخواهند شد.


راهکار مناسب برای درمان ریزش مو

در صورتی که دچار ریزش مو در قسمت جلو سر شده اید پیشنهاد ما به شما این است که هرچه سریع تر به کلینیک های مخصوص و معتبر پوست و مو مراجعه نمایید و بدون تجویز پزشک متخصص، اقدامی در این خصوص انجام ندهید. پزشک متخصص با شناسایی علت خالی شدن موی جلوی سر و نوع ریزش مو شما می‌تواند راه های درمان ریزش مو به وسیله ی داروها و یا کاشت مو و مزوتراپی برای شما در نظر گیرد.دیدگاه‌ها

(1) Armam 1400-02-16 17:04
امتیاز این نظر: +10

ریزش مو از جلوی سر دارم از شرکت هایی زیادی پکیچ درمان ریزش خریدم ولی بد از مدتی دوباره شروع میشه لطفا یک راه واقعی برایم بگذارید که کامل برای همیشه ریزش مو را قطع کند

(2) مدیر روابط عمومی 1400-02-16 19:44
امتیاز این نظر: -2

به نقل از Armam:
ریزش مو از جلوی سر دارم از شرکت هایی زیادی پکیچ درمان ریزش خریدم ولی بد از مدتی دوباره شروع میشه لطفا یک راه واقعی برایم بگذارید که کامل برای همیشه ریزش مو را قطع کند


با سلام و تشکر از تماس شما

به شما پیشنهاد می کنیم تا به طور حضوری در خدمت شما باشیم تا مشاوران و پزشکان مجموعه با شما گفتگو داشته باشند.
نیز می توانید در واتساپ با شماره ۰۹۹۰۱۲۹۷۵۱۲ تماس داشته باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند و بتوانند مشاوره ی بهتر و تخصصی تر ارائه کنند.

(3) مهتاب 1400-04-25 15:03
امتیاز این نظر: +7

موهای جلوی سرم یکسان نیس خیلی خجالت میکشم چیکارکنم

(4) مدیر روابط عمومی 1400-04-31 20:19
امتیاز این نظر: +2

به نقل از مهتاب:
موهای جلوی سرم یکسان نیس خیلی خجالت میکشم چیکارکنم


سلام
ببخشید منظور از اینکه یکسان نیست چیه ؟!
آیا خط رویش متقارن نیست؟ بالا و پایینه و یا اینکه از نظر تراکم تفاوت دارد ؟!
لطفا تصاویری دقیق به ۰۹۹۰۱۲۹۷۵۱۲ واتساپ ارسال بفرمایید برای معاینه و بررسی بیشتر

(5) مهدی فراهانی فرد 1400-05-21 14:41
امتیاز این نظر: 0

من ۱۹ سالمه موهای من خیلی پرپشت بودن اما چند وقتی هست که خیلی عجیب ریزش کردند و خیلی کم پشت شدند خیلی ناراحتم و اعتماد به نفسم رو از دست دادم سر این داستان اعصابم خیلی خورده اگه واقعا راهی هست که بشه باز رشد کنند لطفا به من بگید ممنون میشم

(6) مدیر روابط عمومی 1400-05-21 16:52
امتیاز این نظر: +3

به نقل از مهدی فراهانی فرد:
من ۱۹ سالمه موهای من خیلی پرپشت بودن اما چند وقتی هست که خیلی عجیب ریزش کردند و خیلی کم پشت شدند خیلی ناراحتم و اعتماد به نفسم رو از دست دادم سر این داستان اعصابم خیلی خورده اگه واقعا راهی هست که بشه باز رشد کنند لطفا به من بگید ممنون میشم


با سلام
لازم است حتما به صورت حضوری ویزیت بشوید و به مطالب زرد موجود در اینترنت توجه نکنید.
در صورت نیاز، با شماره ۰۲۱۴۱۴۰۹ تماس داشته باشید یا خبر بدهید که برایتان زمان ویزیت پزشک متخصص هماهنگ شود.

(7) بیتا 1400-06-01 04:27
امتیاز این نظر: +4

سلام من ۱۹سالمه موهای جلوی سرم خیلی پرپشت بودن منتها چن وقته ک وقتی شونه میکنم موهام میریزن ،خیلی ریشه شون ضعیف و سست شده چیکارکنم☹

(8) مهرگان 1400-06-02 13:39
امتیاز این نظر: 0

سلام خدمت شما!
من موهای سرم از ناحیه شقیه های دوطرف سرم دچار ریختگی شده از لاین زیر موهام بصورت سکه‌ای! مصرف ویتامینها و درمان تیروئید رو هم دارم! ممنون میشم بگید درمانی دار؟

(9) مدیر روابط عمومی 1400-06-09 01:10
امتیاز این نظر: +2

به نقل از بیتا:
سلام من ۱۹سالمه موهای جلوی سرم خیلی پرپشت بودن منتها چن وقته ک وقتی شونه میکنم موهام میریزن ،خیلی ریشه شون ضعیف و سست شده چیکارکنم☹


با سلام
خواهشمندیم برای ارائه‌ی راهکار و خدمت بهتر، به کلینیک تشریف بیاورید تا بعد از ویزیت پزشک متخصص، به شما پک تقویت مو ارائه شود.
این پک شامل قرص مولتی ویتامین، مزوتراپی (بر اساس وضعیت موهای سر و ریزش آن)، شامپو و محلول مخصوص مناسب مو و پوست شما، می باشد که به استحکام مو و قویتر شدن ریشه ی مو کمک شایانی می کند.

(10) مدیر روابط عمومی 1400-06-09 01:12
امتیاز این نظر: +1

به نقل از مهرگان:
سلام خدمت شما!
من موهای سرم از ناحیه شقیه های دوطرف سرم دچار ریختگی شده از لاین زیر موهام بصورت سکه‌ای! مصرف ویتامینها و درمان تیروئید رو هم دارم! ممنون میشم بگید درمانی دار؟


با سلام و تشکر از تماس شما
چنین مواردی نیاز به ویزیت حضوری و معاینه پوست سر و موها دارد. لطف بفرمایید برای هماهنگی، با شماره ۰۲۱۴۱۴۰۹ تماس بگیرید.

(11) مرلینا 1400-07-10 11:44
امتیاز این نظر: -1

یجا خوندم : برای تشخیص اینکه ایا طاسی یک ناحیه از سر ارثی محسوب میشه یا ن ،
به این نکته توجه کنید که اگر طاسی کنار سر یا (پشت مو) هست ارثی نیست .
آیا اینطوریه؟ اگر پشت سر طاس بشه ارثی میتونه باشه یا ن؟

(12) مدیر روابط عمومی 1400-07-15 22:35
امتیاز این نظر: +2

به نقل از مرلینا:
یجا خوندم : برای تشخیص اینکه ایا طاسی یک ناحیه از سر ارثی محسوب میشه یا ن ،
به این نکته توجه کنید که اگر طاسی کنار سر یا (پشت مو) هست ارثی نیست .
آیا اینطوریه؟ اگر پشت سر طاس بشه ارثی میتونه باشه یا ن؟


با تشکر از تماس شما
اگر دور سر یا پشت سر دچار ریزش شده باشد (یعنی قسمت بانک مو)، خارج از دلایل ژنتیک است و به احتمال زیاد در اثر بیماری (مانند گالی یا مانند تریکوتریمانیا) است.
در ریزش ژنتیکی، بالای سر دچار ریزش می شود و دور سر باقی می ماند.
حتی در الگوی هفت ریزش نیز بانک مو کوچک و باریک می شود اما به هر حال نوار باریکی از مو باقی می ماند.

(13) مهرداد 1400-07-21 11:56
امتیاز این نظر: +3

سلام ، من موهام رو دو سه سالی میشه که بلند کردم ولی طول موهای جلوی سرم به نسبت بقیه قسمتها تقریبا نصف هست و رشد کمی دارن، چیکار باید کنم ؟

(14) مدیر روابط عمومی 1400-07-26 19:33
امتیاز این نظر: 0

به نقل از مهرداد:
سلام ، من موهام رو دو سه سالی میشه که بلند کردم ولی طول موهای جلوی سرم به نسبت بقیه قسمتها تقریبا نصف هست و رشد کمی دارن، چیکار باید کنم ؟


با سلام و تشکر از تماس شما
باید برای رشد بیشتر، تقویت مو داشته باشید.
استفاده روزانه از درموبلا و هم چنین استفاده از مزوتراپی و شامپوی مخصوص به شما پیشنهاد می شود.

(15) لیلی 1400-08-13 11:38
امتیاز این نظر: -2

من خودم از محلول رز اسکالپ استفاده میکنم البته هفته ای دو بار.برای ریشه موهام از مخلوط روغن کرچک وروغن نارگیل استفاده میکنم .قرص زینک پلاس خارجی میخورم واز شامپو بچه استفاده میکنم این کارایی که بهت گفتمو انجام بده واقعا حرف نداره مخصوصا قرص زینک پلاس خارجی ومحلول رز اسکالپ .

(16) Guest 1400-08-13 11:41
امتیاز این نظر: -1

ایا وقتی ریزش سکه ای دارم کچل کنم عیب داره

(17) مدیر روابط عمومی 1400-08-19 19:21
امتیاز این نظر: +2

به نقل از Guest:
ایا وقتی ریزش سکه ای دارم کچل کنم عیب داره


با سلام و تشکر از تماس شما
خیر، عیبی ندارد.

(18) شورانگیز 1400-08-25 20:56
امتیاز این نظر: +1

با سلا م من خانم 39 ساله هستم و موهای بلندی داشتم ولی به مدت دو سال بیماری عفوت رحم داشتم و خیلی زیاد قرص خشک کننده می خوردم در چند ماه گذشته به یکباره تمام موهام به صورت دستها ی شروع به ریختن کردن و بعد از مدتی هم موهام اگه شانه می کردم بعداز دو دقیقه به صورت وحشتناکی به هم گره می خوردند و وضع وحشتناکی پیدا کرده بودن مجبور شدم کوتا ه کنم ولیکن هنوز موهام میریزه شامپو چندین نمونه استفاده کردم و شوره شدید گرفتم ولی موقتی شوره ها میرن و دباره شروع میشه البته بگم که در شهر صنعتی زندگی می کنم که الودگی پتروشیمی زیادی داره چون همه مردم شهر شوره شدید گرفتن اینو فهمیدم در ضمن اب شهرمون تمیز نیست و با گذاشتن چندین دستگاه فیلتر باز هم اب متاسفانه الود است لطفا راهنمایی کنید

(19) مدیر روابط عمومی 1400-09-02 14:37
امتیاز این نظر: +1

به نقل از شورانگیز:
با سلا م من خانم 39 ساله هستم و موهای بلندی داشتم ولی به مدت دو سال بیماری عفوت رحم داشتم و خیلی زیاد قرص خشک کننده می خوردم در چند ماه گذشته به یکباره تمام موهام به صورت دستها ی شروع به ریختن کردن و بعد از مدتی هم موهام اگه شانه می کردم بعداز دو دقیقه به صورت وحشتناکی به هم گره می خوردند و وضع وحشتناکی پیدا کرده بودن مجبور شدم کوتا ه کنم ولیکن هنوز موهام میریزه شامپو چندین نمونه استفاده کردم و شوره شدید گرفتم ولی موقتی شوره ها میرن و دباره شروع میشه البته بگم که در شهر صنعتی زندگی می کنم که الودگی پتروشیمی زیادی داره چون همه مردم شهر شوره شدید گرفتن اینو فهمیدم در ضمن اب شهرمون تمیز نیست و با گذاشتن چندین دستگاه فیلتر باز هم اب متاسفانه الود است لطفا راهنمایی کنید


با سلام و تشکر از تماس شما
با وجود این شرایط بد باید از مکمل های غذایی مناسب استفاده کنید
ماسک مو برای ابریشمی شدن مو لازم است
مزوتراپی و محلول های تقویتی و شامپو مخصوص جنس موی خودتان استفاده شود

(20) احسان سلمانی 1400-10-01 20:48
امتیاز این نظر: +1

سلام
من چهارده سالمه شقیقه هام کم پشت هستن و یکیشون حدود 2 سانتی مو نداره طرف دیگر کمتره و موهام کم پشت شدن.
علت چیست؟؟؟؟

(21) مدیر روابط عمومی 1400-10-02 13:46
امتیاز این نظر: +2

به نقل از احسان سلمانی:
سلام
من چهارده سالمه شقیقه هام کم پشت هستن و یکیشون حدود 2 سانتی مو نداره طرف دیگر کمتره و موهام کم پشت شدن.
علت چیست؟؟؟؟


با سلام و تشکر از تماس شما
قاعدتا یافتن دلیل ریزش و راه کمک به شما، به صورت غیرحضوری امکان پذیر نیست.
نیاز است که پزشک متخصص وضعیت سر و شرایط بدنی شما را ویزیت و بررسی نماید.
لطف بفرمایید برای هماهنگی، با شماره ۰۲۱۴۱۴۰۹ تماس بگیرید.
برای رفع مشکل در سن، استفاده از روش های تقویت مو پیشنهاد می شود و در سن بالاتر، کاشت مو پیشنهاد می شود.

(22) paeiz 1400-10-17 00:27
امتیاز این نظر: +1

با سلام،
من شوهرم کچله و پسرم 14 سالشه شقیقه هاش کم پشت و جای فرق سرش به مقدار خیلی کمی کم مو و رشد مو هاش کم شده و خیلی موهاش رو میکنه و موهاش یکم سفیده علت چیست؟؟؟؟
میتونه از قرص بیوتیک استفاده کنه؟؟؟

(23) Hadi Bahrami 1400-11-10 15:01
امتیاز این نظر: 0

سلام با عرض ادب من ۱۴ سالمه من هر روز ورزش میکنم و بعدش میرم حموم شامو میزنم و وقتی که شامپو میزنم هفت تا ده تا موهام میریزن واقعا موهام میریزن و کبد من چرپ بود رفتم کلینیگ بهم دارو دادن یزیاد بود بعد اون تاثیری نداشت و بعدش رفتم پیش متخصص بهم دارو داد دارو اسم دارو اسپیرونوکاتون بود

(24) مدیر روابط عمومی 1400-11-13 22:41
امتیاز این نظر: +1

به نقل از paeiz:
با سلام،
من شوهرم کچله و پسرم 14 سالشه شقیقه هاش کم پشت و جای فرق سرش به مقدار خیلی کمی کم مو و رشد مو هاش کم شده و خیلی موهاش رو میکنه و موهاش یکم سفیده علت چیست؟؟؟؟
میتونه از قرص بیوتیک استفاده کنه؟؟؟با سلام خدمت شما
به دلیل آن که پدر ژن طاسی را دارا هستند، بهتر است فرزند ۱۴ ساله شما زیر نظر پزشک متخصص آزمایش بدهند و در صورت لزوم، مالتی ویتامین خاص خودشان را با تجویز پزشک استفاده نمایند.

(25) مدیر روابط عمومی 1400-11-13 22:46
امتیاز این نظر: +1

به نقل از Hadi Bahrami:
سلام با عرض ادب من ۱۴ سالمه من هر روز ورزش میکنم و بعدش میرم حموم شامو میزنم و وقتی که شامپو میزنم هفت تا ده تا موهام میریزن واقعا موهام میریزن و کبد من چرپ بود رفتم کلینیگ بهم دارو دادن یزیاد بود بعد اون تاثیری نداشت و بعدش رفتم پیش متخصص بهم دارو داد دارو اسم دارو اسپیرونوکاتون بود


با سلام و تشکر از تماس شما
تعداد ریزش در حد ۱۰ تار مو در روز طبیعی است. اگر احساس کردید که ریزش بیش از حد است، برای تشخیص بهتر نیاز به ویزیت حضوری توسط متخصص پوست و مو می باشد.

(26) ، 1401-01-26 16:58
امتیاز این نظر: -1

سلام من 15سالمه و خط جلوی مویم خيلي به سمت عقب رفته. چیکار کنم بازگردانی بشه

(27) مدیر روابط عمومی 1401-02-05 17:31
امتیاز این نظر: +1

به نقل از ،:
سلام من 15سالمه و خط جلوی مویم خيلي به سمت عقب رفته. چیکار کنم بازگردانی بشه


با سلام
مشکل شما قابل ترمیم است، منتهی سن شما مناسب این کار نیست.

(28) نرجسم 1401-03-02 11:28
امتیاز این نظر: 0

چند ماهیه از شامپو بچه گانه استفاده میکنم موهای جلوم ریختن.دارن‌هی روز به روز کمتر میشن.نگرانم به نظرتون‌چیکار کنم؟

(29) مدیر روابط عمومی 1401-04-03 20:53
امتیاز این نظر: 0

به نقل از نرجسم:
چند ماهیه از شامپو بچه گانه استفاده میکنم موهای جلوم ریختن.دارن‌هی روز به روز کمتر میشن.نگرانم به نظرتون‌چیکار کنم؟


سلام
تنها راه ویزیت پزشک متخصص، مزوتراپی و تقویت موهاست.

(30) حسین 1401-05-04 23:51
امتیاز این نظر: 0

سلام من در طول خدمت حرص خوردم ناراحت شدم الان بعد خدمت میبینم قسمت جلوی سرم تا حدودی ریخته و کم پشت شده آیا قابل ترمیم هست

(31) مدیر روابط عمومی 1401-05-26 18:00
امتیاز این نظر: 0

به نقل از حسین:
سلام من در طول خدمت حرص خوردم ناراحت شدم الان بعد خدمت میبینم قسمت جلوی سرم تا حدودی ریخته و کم پشت شده آیا قابل ترمیم هست


با سلام خدمت شما
لطف بفرمایید حضوری خدمت شما باشیم
احتمال هست که بتوان با دارو و یا کاشت مو ترمیم انجام داد
برای هماهنگی زمان حضورتان می توانید با شماره ۰۲۱۴۱۴۰۹ (پنج رقمی تهران) تماس داشته باشد.

شما نمی توانید نظری ثبت کنید.

امتیاز این مطلب

15 کاربر به این مطلب رأی داده (اند).
امتیاز داده شده به این مطلب تا کنون: ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال (5 از 5)


مقالات مشابه

برچسب‌ها

> اطلاعات کاشت مو (28 مقاله)

> کاشت مو (27 مقاله)

> خدمات زیبایی (20 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (13 مقاله)

> بوتاکس (10 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> تزریق ژل (9 مقاله)

> خدمات پوست (7 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (4 مقاله)

> جوانسازی (4 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار