شماره تماس: ۴۱۴۰۹-۰۲۱

آیا می‌توان روی تاتو، کاشت ابرو انجام داد؟یکی از سوال‌هایی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده این است که آیا کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است یا خیر؟ در پاسخ به این سوال بهتر است اول به این مسأله اشاره کنیم که تاتوابرو در سال‌های اخیر در میان افراد زیادی رواج پیدا کرده است.

اما آیا این تاتوها می‌توانند همانند ابرو‌های طبیعی انسان جلوه کنند؟ پاسخ مشخص است این تاتوهای ابرو هر چقدر هم که با کیفیت انجام شده باشند باز هم کم بودن موی طبیعی در آنها مشاهده می‌شود که با کاشت مو بر روی ابرو می‌توان این نقص را به راحتی پوشاند و زیبایی چهره را دو چندان نمود، چرا که همه‌ی ما می‌دانیم که ابروها نقش مهمی در زیبایی صورت و جذابیت آن ایفا می‌کنند.

آیا می توان روی تاتو، کاشت ابرو انجام داد؟

تاثیر ابرو بر زیبایی صورت

نمی‌توان از تاثیری که ابروها بر زیبایی چهره‌ی فرد دارند، غافل شد. امروزه داشتن ابروهای پرپشت می‌تواند مزیتی مهم و البته جذابیتی خاص محسوب شود. خیلی از افراد در آرزوی داشتن ابروهای پرپشت هستند و حاضرند روش‌های مختلفی را برای رشد موهای ابرو انجام دهند، برخی از افراد به صورت مادرزادی ابروهای کم پشتی دارند و برخی دیگر بر اثر حوادث و یا افزایش سن، ابروهای خود را از دست داده اند. یکی از رایج ترین راه‌هایی که افراد برای داشتن ابروهای زیبا تر به آن پناه می‌برند، کاشت ابرو و یا تاتو ابرو می‌باشد که در ادامه به شرح مختصری از آن خواهیم پرداخت.


تاتو ابرو چگونه است؟

تاتو ابرو چگونه است؟

قرار گیری رنگ‌ها بر زیر پوست را تاتو می‌نامند. یکی از رایج ترین قسمت‌هایی که علاوه بر پوست بدن، تاتو روی آنها را مشاهده می‌کنیم، تاتو بر روی لب و بر ابرو می‌باشد. تاتو بر روی ابرو بیشتر در میان خانم‌ها رایج می‌باشد.


کاشت ابرو

برداشت گرفت‌های مو از بانک مو ( قسمتی که مورد تایید پزشک به عنوان بانک مو می‌باشد) و کاشت آن بر روی ابرو را کاشت ابرو می‌گویند که زیبایی و جذابیت صورت را دو چندان می‌کند؛ چرا که کاملا طبیعی می‌باشد. کاشت ابرو مشابه با کاشت مو در سر می‌باشد و لازم است روش آن توسط پزشک معالج تشخیص داده شود.


چرا کاشت بر روی تاتو در میان افراد رایج شده است؟

چرا کاشت بر روی تاتو در میان افراد رایج شده است؟

تاتو کردن ابرو یکی از رایج ترین راه‌هایی است که افراد به منظور زیبا نمودن ابروهای خود به آن پناه می‌برند. اما متاسفانه این روش برای همه نمی‌تواند موفقیت آمیز باشد و گاهی حتی این کار به قدری ناموفق خواهد بود که فرد از انجام این کار هیچ گونه رضایتی نخواهد داشت؛ چرا که شکل غیر طبیعی آن، چهره‌ی کلی فرد را تحت تاثیر قرار خواهد داد. یکی از راه‌های زیباتر کردن ابروها انجام کاشت بعد از مرحله‌ی تاتو ابرو می‌باشد.کاشت گرفت‌های مو در قسمت ابرو، بر پرپشت شدن تارهای مویی موجود در ابرو تاثیر می‌گذار و تاثیر آن بر روی زیبایی چهره بدون شک غیر قابل انکار خواهد بود.


مکمل‌های زیبایی ابرو

می‌توان گفت که کاشت و تاتوی ابرو می‌توانند مکمل‌هایی خوبی برای یکدیگر باشند، چرا که در کاشت، بعضی گرفت‌های مو در قسمت‌هایی از کاشت، ناموفق خواهند بود و تاتوی ابرو می‌تواند نقص‌های موجود در این نواحی را به خوبی بپوشاند و زیبایی بیشتری به صورت فرد دهد. برعکس این نیز امکان پذیر است و با کاشت بر روی تاتو هم می‌توان تاثیرات شگفت انگیزی بر روی صورت را مشاهده نمود.


آیا نیاز است تا قبل از کاشت ابرو، تاتو‌های خود را پاک کنم؟

آیا نیاز است تا قبل از کاشت ابرو، تاتو_های خود را پاک کنم؟

خیر نیازی به این کار نیست. در صورتی که شما ابروهای خود را تاتو کرده‌اید می‌توانید بر روی آن عمل کاشت ابرو را انجام داده و شاهد زیبایی بیشتر ابروهای خود و تاثیر بسزای آن بر روی زیبایی کلی چهره‌ی خود باشید.

اعلام نارضایتی شما ازفرم تاتو قبل از اقدام برای کاشت

در صورتی که از شکل تاتوی ابروی خود رضایت ندارید، لازم است تا قبل از عمل کاشت ابرو، پزشک معالج را در جریان این نارضایتی خود قرار دهید. در نتیجه بهتر است تا در جلسات اولیه ملاقات با پزشک خود و یا جلسات مشاوره، این مسأله را عنوان کنید.


موقتی بودن تاتو ابرو

موقتی بودن تاتو ابرو

تاثیر تاتو ابرو بعد از مدتی می‌تواند از بین برود. در نتیجه می‌توان گفت که تاتو جزو آن دسته از اقدامات زیبایی است که تاثیر آن دائمی نمی‌باشد. از این رو با ترکیب آن با کاشت ابرو می‌توان نتیجه‌ای مناسب تر در چهره را مشاهده نمود. یکی از رایج ترین راه‌ها کاشت مو با روش FUT بر روی تاتو می‌باشد.


توجه به هماهنگی تاتو و کاشت ابرو

توجه به زاویه ابروها در کاشت و خواب موهای موجود در این قسمت از مهم ترین عواملی است که پزشک شما باید به هنگام کاشت مو، بر روی تاتو به آن توجه نماید. چراکه ناهمانگی این دو با هم می‌تواند تاثیر نازیبایی بر حاصل کاشت ابرو روی تاتو داشته باشد.


جوانتر دیده شوید

جوانتر دیده شوید

داشتن ابروهای پرپشت بدون شک می‌تواند سبب شود تا سن فرد کمتر نشان داده شود از این رو کاشت ابرو امروزه توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است، مخصوصا در افرادی که تاتو ابرو انجام داده‌اند اما از نتیجه‌ی آن رضایتی نداشته اند.


آیا کاشت ابرو بلافاصله بعد از تاتو ممکن است؟

کاشت ابرو بلافاصله بعد از تاتوی ابرو امکان پذیر نمی‌باشد؛ چرا که معمولا بعد از تاتو، محل تاتو شده و گاهی اطراف آن دارای تورم می‌باشد. به همین سبب بهتر است تا کاشت مو بلافاصله بعد از تاتو صورت نگیرد.


مراقبت هایی که بعد از کاشت بر روی تاتوی ابرو باید انجام داد کدامند؟

مراقبت هایی که بعد از کاشت بر روی تاتوی ابرو باید انجام داد کدامند؟

ریزش ابرو بعد از کاشت بر روی تاتو، امری کاملا طبیعی است. در نتیجه لازم است تا تمام راهکارهای ممکن را به کار گرفت تا میزان ریزش ابروها را به حداقل رساند:

  • از نوشیدنی های الکلی استفاده نکنید.
  • از استعمال دخانیت پرهیز کنید.
  • استفاده از دارو هایی که سبب خون ریزی می‌شوند را متوقف نمایید.
  • از ماساژ دادن ابرو خود داری کنید.
  • از مصرف ویتامین های مورد نیاز بدن در رژیم غذایی خود غافل نشوید.
  • از رفتن به سونا و جکوزی خود داری نمایید.
  • به ابروهای خود زیاد دست نزنید و موهای کاشته شده را تحریک نکنید.
  • مراقبت های لازم برای مبتلا نشدن به عفونت ها را جدی بگیرید.
  • از مصرف مواد غذایی بدون ارزش در وعده های غذایی خود خودداری نمایید.
  • توصیه های پزشک خود را بعد از کاشت ابرو روی تاتو جدی بگیرید.

انتخاب بهترین روش کاشت بر روی تاتو

کاشت ابرو از طرق مختلفی انجام می‌پذیرد. در نتیجه بهتر است از میان تنوع روش های کاشت، روشی را انتخاب نماییم که بتواند بهترین تاثیر را برای انجام این عمل بر روی تاتو داشته باشد. پیشنهاد ما این است که برای انجام این کار به مراکزی مراجعه نمایید که معتبر می‌باشند و تجربه لازم در این زمینه را دارند تا بتوانند بهترین روش برای کاشت را به شما پیشنهاد دهند.


آیا بعد از کاشت بر روی تاتو نیاز است تا برای اصلاح ابرو به آرایشگاه مراجعه کنیم؟

آیا بعد از کاشت بر روی تاتو نیاز است تا برای اصلاح ابرو به آرایشگاه مراجعه کنیم؟

در کاشت ابرو ما شاهد رشد طبیعی موها در قسمت ابرو هستیم. در این روش در واقع از قبل ابروها تاتو شده اند و بعد، از گرفت‌های مو برداشته شده از قسمت های دیگر، به ابرو پیوند داده می‌شود. بعد از مرحله‌ی ریزش اولیه، شاهد رشد مجدد موها خواهیم بود. از این رو اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که برای اصلاح ابروی خود به آرایشگاه می‌روید بعد از کاشت بر روی تاتو، نیاز دارید تا این روال را ادامه دهید. اما این اصلاح ابرو، به معنای برداشتن ابرو نیست؛ ابروی برداشته شده را می توان کوتاه کرد اما نباید برداشت. کاشت ابرو طوری انجام می‌شود که نیازی به برداشتن ابرو نیست.


چه موهایی برای کاشت ابرو بر قسمت های تاتو شده مناسب ترند؟

برای کاشت ابرو، بهتر است موهایی برای کاشت استفاده شود که بیشترین شباهت را به موهای ابروی شما دارند. نمی‌توان منکر این حقیقت شد که ابروها نقش زیادی در زیبایی چهره‌ی ما دارند از این رو برای کاشت موهای این قسمت لازم است تا حساسیت زیادی نشان داد. بهترین راه برای این که از نتیجه‌ی کاشت خود رضایت داشته باشید این است که مراکزی را برای کاشت انتخاب نمایید که در این کار تخصص و تجربه‌ی لازم را دارند.

باید توجه نمود که موهای سفید موجود در بانک مو، برای کاشت ابرو مناسب نیستند. بنا بر این، به افرادی که در بانک موی خود، موی سفید زیادی دارند، کاشت ابرو توصیه نمی‌گردد. به این دلیل که ابروها رنگ سفید خواهند داشت و فرد نیاز مداوم به رنگ کردن ابرو خواهد داشت.


کاشت ابرو بر روی تاتو به چه افرادی توصیه می‌شود؟

کاشت ابرو بر روی تاتو به چه افرادی توصیه می شود؟

این متد برای افرادی که از قبل تتوی ابرو انجام داده‌اند و حتی از فرم ابروی خود رضایت دارند ولی می‌خواهند که میزان بیشتری تارهایی مویی در قسمت ابروی آنها مشاهده شود و به اصطلاح ابروهای پر پشت تری داشته باشند پیشنهاد می‌شود.


آیا می‌توان دقیقا شکل ابروی تاتو شده را کاشت نمود؟

کاشت ابرو روی تاتو، دقیقا بر روی فرم تاتو که از قبل صورت گرفته، امکان پذیر می‌باشد. این کار بدان معناست که شما از شکل ظاهری ابروهای تاتو شده‌ی خود رضایت دارید و تنها لازم می‌بینید تا برای زیبایی بیشتر، عمل کاشت ابرو را انجام دهید. باید دانست که انجام این کار با دشواری کمتری نسبت به زمانی که فرد از فرم تاتوی خود رضایت ندارد صورت می‌گیرد.


شما نمی توانید نظری ثبت کنید.

امتیاز این مطلب

6 کاربر به این مطلب رأی داده (اند).
امتیاز داده شده به این مطلب تا کنون: ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال (5 از 5)


برچسب‌ها

> اطلاعات کاشت مو (28 مقاله)

> کاشت مو (27 مقاله)

> خدمات زیبایی (20 مقاله)

> خدمات پوست و زیبایی (13 مقاله)

> بوتاکس (10 مقاله)

> مراقبت های کاشت مو (9 مقاله)

> تزریق ژل (9 مقاله)

> خدمات پوست (7 مقاله)

> بیماری های پوست و مو (4 مقاله)

> جوانسازی (4 مقاله)

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه: تیم IT درمانگاه
ارسال فرم مشاوره کلینیک جلوه ماندگار تماس با کلینیک جلوه ماندگار