فقط با یک تماس

جلوه ی خود را در درمانگاه تخصصی جلوه‌ی ماندگار، ماندگار کنید

کاشت مو

صداقت در خدمت

افتخار کارکنان کلینیک جلوه‌ی ماندگار

لیزر موهای زائد


کاشت مو در مشهد

امروزه، داشتن نتایجی طبیعی در عمل های جراحی زیبایی، به کمک پیشرفت های شگرفت در حوزه ی پزشکی، مسأله ای طبیعی شده است. پیوند موهای سالم به تعداد زیاد، به کمک این روش ها اتفاق می افتد. شاید در دهه های ۷۰ و ۸۰ میلادی، نتیجه ی کاشت مو، عروسک مانند و کاملا غیر طبیعی و تنک بود و به خاطر نبود مهارت کافی، نتیجه کاشت مو افراد، نه تنها طبیعی نمی بود، بلکه باعث نامناسب شدن ظاهر فرد و در نتیجه به وجود آمدن اثرات مخرب روانی و اجتماعی می گردید.

اما آن چه در اثر تلفیق هنر و علم پزشکی حاصل شده، کمک می کند تا نتیجه کاشت مو، هم طبیعی به نظر برسد، هم تراکم قابل قبول داشته باشد تا فرد، از شانه کردن، آرایش کردن و ظاهر شدن در اجتماع، حس بهتری به دست بیاورد. به همین دلیل است که اگر شما به دنبال راه حل دائمی برای جبران موهای از دست داده خود هستید، بهترین راه، کاشت موی طبیعی است. پیشرفت های علم پزشکی، چنان است که یک آرایشگر یا حتی یک طراح سبک آرایشی، به راحتی نمی تواند تشخیص دهد که آیا موهای شما طبیعی است، یا کاشته شده است.

داشتن یک خط رویش طبیعی و پراکندگی مناسب، همراه با تراکم کافی امری است که جدای از علم پزشکی، نیاز به هنر و تجربه نیز دارد.

با این حساب، بسیار طبیعی و معقول است که نتیجه، وابسته به محل و درمانگاهی است که شما برای انجام عمل کاشت مو انتخاب می کنید. شاید عجیب به نظر برسد، اما هزینه کاشت مو و کم یا زیاد بودن آن، به تنهایی عاملی نیست که بتواند نتیجه این عمل زیبایی مهم را رقم بزند. طبیعی است که انجام عمل کاشت مو در یک درمانگاه که مجوز انجام چنین عمل هایی را دارد، و علم و هنر و تجربه را با هم آمیخته است، در نتیجه امر، تأثیر بسزایی خواهد داشت.

کاشت مو هم برای آقایان و هم برای خانمها امکان پذیر است. با توجه به مورد و نیاز بیمار، لازم است که منبع کافی برای برداشت مو در بدن شخص وجود داشته باشد. به عنوان مثال، پشت سر، محل بسیار مناسبی برای برداشت گرفت های مو، و انتقال به ناحیه طاس می باشد. اگر این ناحیه از سر، دارای تراکم و منبع کافی فولیکول مو نباشد، بنا بر تشخیص پزشک متخصص، برداشت مو از ناحیه ای از بدن نیز صورت می گیرد. می توانید در این مقاله، در مورد انتقال مو از بدن مطالعه کنید.

کاشت مو در مشهد

کلینیک جلوه ماندگار، با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، آماده پذیرایی از دوستانی است که از شهر مقدس مشهد، قصد کاشت مو دارند.

برای این عزیزان، ترنسفر و محل اقامت یک روزه در تهران، مهیا است. کافیست برای اطلاع بیشتر از شرایط و مشاوره رایگان، با شماره ۰۲۱۴۱۴۰۹ تماس بگیرید و یا این که از بخش ارسال درخواست مشاوره، از همکاران ما بخواهید که با شما تماس بگیرند.

به شما پیشنهاد می کنیم که عکس ها و فیلم هایی که نتیجه کاشت مو در آنها هویداست را ببینید وقیمت و کیفیت را مقایسه کنید.مشاوره مشاورین ما آماده ی پاسخ گویی به شما هستند


تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۴۱۴۰۹
تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۵۰-۷۳۵۸
موبایل کلینیک جلوه ماندگار ۰۹۹۰-۱۲۹-۷۵۱۲
پیامک کلینیک جلوه ماندگار ارسال عدد ۱ به ۲۱۰۰۰۳۳۰۰۰
ایمیل کلینیک جلوه ماندگار info@jelveyemandegar.com
فکس کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۷۵-۱۴۲۸
آدرس کلینیک جلوه ماندگار تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح، نرسیده به چهارراه مطهری، خیابان نقدی، پلاک ۴
دسترسی بسیار آسان؛ کمتر از ۴۰۰ متر فاصله از ایستگاه متروی مفتح، کمتر از ۱۰۰ متر فاصله از پارکینگ مترو
جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در تلگرام جلوه ماندگار در توییتر جلوه ماندگار در تماشا جلوه ماندگار در آپارات جلوه ماندگار در لینکدین

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه

مشاوره