فقط با یک تماس

جلوه ی خود را در درمانگاه تخصصی جلوه‌ی ماندگار، ماندگار کنید

کاشت مو

صداقت در خدمت

افتخار کارکنان کلینیک جلوه‌ی ماندگار

لیزر موهای زائد


کاشت مو در اهواز

این روز ها، به دست آوردن نتیجه طبیعی در عمل زیبایی، به کمک تحقیق های گسترده و جدید در عمل پزشکی، کاملا طبیعی شده است. کاشت موهای سالم به هر تعداد، به کمک روش های مختلف انتقال مو (hair transplant) اتفاق می افتد. در دهه های ۷۰ تا ۸۰، نتیجه ی این عمل ها، عروسکی و غیر طبیعی بودند و به خاطر عدم مهارت کافی، نتیجه پیوند مو افراد، نه تنها طبیعی نمی شد، بلکه نامناسب شدن ظاهر شخص و نتیجتا اثرهای ناهنجار روانی و اجتماعی می گردید.

اما آن چه در پی ترکیب هنر و علم حاصل شده است، کمک می کند تا نتیجه دلخواه کاشت مو، طبیعی به نظر بیاید و تراکم موها نیز قابل قبول باشد. بدین ترتیب فرد، از آرایش کردن، شانه کردن و در اجتماع بودن، حس بهتری به دست می‌آورد. به همین دلیل است که اگر به دنبال راه حل همیشگی برای پر کردن جای موهای از دست داده خود می‌باشید، بهترین راه، کاشت موی طبیعی است. پیشرفت علم پزشکی، چنان است که یک آرایشگر ماهرنیز گاهی نمی تواند به راحتی متوجه شود که موهای شما کاشته شده می‌باشد.

رسیدن به خط رویش طبیعی و پراکندگی مناسب، بهمراه تراکم لازم، نکته‌ای است که جدای از دانش پزشکی، هنر و تجربه نیز لازم دارد.

بدین ترتیب، طبیعی است که نتیجه‌ی عمل، بستگی به محل و کلینیکی دارد که بیمار برای انجام کاشت مو انتخاب می کند. ممکن است عجیب باشد، اما هزینه ای که شخص برای کاشت مو می کند و زیاد یا کم بودن آن، عامل مهمی که بتواند نتیجه این عمل را دگرگون نماید نیست. طبیعی است که عمل کاشت مو در یک محل که دارای مجوز چنین عمل هایی است، همراه با هنر، علم و تجربه در نتیجه‌ای که بیمار می گیرد، نقش مهمی دارند.

کاشت مو برای آقایان و بانوان امکان پذیر است. با توجه به وسعت منطقه طاسی، لازم است بیمار منبع کافی برای برداشتن مو در بدن داشته باشد، چرا که انتقال مو از بدن یک شخص به شخص دیگر، امکان پذیر نیست. تحقیق هایی در مورد امکان انتقال مو از یک بدن به بدن دیگر، در افراد دو قلو همسان در دنیا انجام پذیرفته است.

پشت سر، محل بسیار خوبی به عنوان منبع برای برداشت گرفت های مو، و انتقال به ناحیه مورد نظر است. اگر این منطقه، دارای تعداد فولیکول مو نباشد، پزشک متخصص تصمیم می گیرد که برداشت مو از منطقه‌ی دیگری از بدن صورت می گیرد. در این مقاله، در مورد انتقال مو از بدن مطالعه کنید.

کلینیک جلوه ماندگار، با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، پذیرای مراجعانی است که از استان خوزستان و شهر اهواز، تصمیم کاشت مو گرفته‌اند.

ترنسفر و محل اقامت یک روزه در تهران، مهیا است. کافیست برای مشاوره رایگان و اطلاع بیشتر از شرایط، با شماره ۰۲۱۴۱۴۰۹ تماس بگیرید و یا این که از بخش ارسال درخواست مشاوره، از همکاران ما بخواهید که با شما تماس بگیرند.

به شما پیشنهاد می کنیم که عکس ها و فیلم هایی که نتیجه کاشت مو در آنها آشکار است را ببینید وقیمت و کیفیت را مقایسه کنید.مشاوره مشاورین ما آماده ی پاسخ گویی به شما هستند


تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۴۱۴۰۹
تلفن کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۵۰-۷۳۵۸
موبایل کلینیک جلوه ماندگار ۰۹۹۰-۱۲۹-۷۵۱۲
پیامک کلینیک جلوه ماندگار ارسال عدد ۱ به ۲۱۰۰۰۳۳۰۰۰
ایمیل کلینیک جلوه ماندگار info@jelveyemandegar.com
فکس کلینیک جلوه ماندگار ۰۲۱-۸۸۷۵-۱۴۲۸
آدرس کلینیک جلوه ماندگار تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح، نرسیده به چهارراه مطهری، خیابان نقدی، پلاک ۴
دسترسی بسیار آسان؛ کمتر از ۴۰۰ متر فاصله از ایستگاه متروی مفتح، کمتر از ۱۰۰ متر فاصله از پارکینگ مترو
جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در اینستاگرام جلوه ماندگار در تلگرام جلوه ماندگار در توییتر جلوه ماندگار در تماشا جلوه ماندگار در آپارات جلوه ماندگار در لینکدین

وب سایت اختصاصی درمانگاه تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار / تمامی حقوق برای مسؤولین درمانگاه محفوظ است / طراحی و توسعه توسط تیم IT و تبلیغات درمانگاه

مشاوره